Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Vairākās pašvaldībās jaunā apkures sezona sāksies ar vecajiem tarifiem; uzņēmēji bažījas par zaudējumiem
Kaut arī jaunā apkures sezona jau klauvē pie durvīm, ne visās pašvaldībās siltumapgādes uzņēmumi to sāks ar paaugstinātiem tarifiem. Tarifu projekti vēl ir izskatīšanā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK). Pašvaldībās bažījas, ka tas uzņēmumiem radīs zaudējumus, kas var ietekmēt pašvaldību budžetus. Uzņēmumi šajā situācijā meklē dažādus risinājumus. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Saldus novadā ceļ trauksmi par iespējamu notekūdeņu piesārņojumu no ražotnes
Pēc Valsts vides dienesta šomēnes publiskotā problemātisko notekūdeņu objektu saraksta kāds Saldus novada iedzīvotājs vērsās Latvijas Radio ar aizdomām par iespējamu piesārņojumu meliorācijas grāvī netālu no vietējās zivju eļļas ražotnes. Uzņēmums gan notekūdeņu attīrīšanas iekārtās darbības traucējumus nav konstatējis un arī Vides dienesta lēmumu ražotni iekļaut ilgstošo piesārņotāju sarakstā sauc par nepamatotu.
Apzina postījumus sprādzienā cietušajā daudzdzīvokļu ēkā Saldus novadā
Aizvien tiek apzināti postījumi pēc postošā gāzes sprādziena Saldus novada Novadnieku pagasta daudzdzīvokļu mājā "Mežcieceres". Valsts policijā ir sākts kriminālprocess par noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu. Cietušās ēkas iedzīvotāji ir atraduši pagaidu dzīves vietas, bet kaimiņi no blakus mājas joprojām ar satraukumu atceras nesenos notikumus.
Jaunauces pils Lietuvas pierobežā – aizraujoši stāsti un papildinātās realitātes ekspozīcija
Lietuvas pierobežā, Saldus novada Jaunauces pagastā, slejas Jaunauces pils. Tā pieder pašvaldībai, bet pils sirds un dvēsele ir Inguna Balcere. Viņa ir gan tūrisma speciāliste, gan vada biedrību "Mēs – Jaunaucei" un raksta projektus, lai piesaistītu finansējumu pils atjaunošanai. Jaunauces pils tiek atjaunota pamazām, un darbu kvalitāti apliecina 2020. gadā iegūtā Latvijas partnerības balva "Dižprojekts", kā arī pērn saņemtā Latvijas dizaina gada balva par pilī izveidoto papildinātās realitātes ekspozīciju.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt