Sadaļas Sadaļas
Ziņas
VIDEO: «Tautas panorāma»: Baldone turpmāk kopsolī ar Ķekavu
Turīgajā Pierīgā grūti atrast iedzīvotājus, kurus neapmierina pašvaldības darbs. Ne velti tieši infrastruktūras, jauno bērnudārzu, skolu un veloceliņu dēļ viņi šo pašvaldību izvēlējušies par savu dzīves vietu, pat ja darbs ir Rīgā. Tieši to LTV “Tautas panorāma” novēroja Ķekavā. Taču iedzīvotāji ir prasīgi un gaida visu ēku siltināšanu, zaļus parkus un pat zaļumballes.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Zemgalē un Pierīgā palielinās stipendijas saņēmušo vidusskolēnu skaits
Neraugoties uz to, ka vidusskolēni jau ilgstoši mācās attālināti, daudziem skolēniem paaugstinājies sekmju vidējais vērtējums. Izvērtējot rudens semestra rezultātus, daudzās pašvaldībās, kuras jau ne pirmo gadu labākajiem skolēniem izmaksā stipendijas kā motivāciju palikt sava novada skolās, palielinājies stipendiju saņēmēju skaits.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt