Dzīve & stils / Izklaide
Laura Rizzotto sniedz četrus ieteikumus startam Eirovīzijā
Festivālā “Summer Sound 2018” uz lielās skatuves kopā ar savu latviešu grupu uzstājās arī Laura Rizzotto, izpildot savas dziesmas no iepriekšējiem albumiem. Pirms koncerta sarunā Laura atklāja gan savus nākotnes plānus, gan dalījās noderīgos ieteikumos no Eirovīzijā gūtās pieredzes.  
Izdos audiogrāmatu par Harija Potera burvestībām
Šā gada oktobrī interesenti varēs iegādāties jaunu audiogrāmatu par slavenā literāra tēla – Harija Potera – burvestībām. To ierunājusi populārā seriāla “Troņu spēle” aktrise Natālija Dormere.
Latvijas Radio 2 aicina svinēt Simtgades zaļumballi katrā pagalmā
Sestdien, 11. augustā, simt dienas pirms Latvijas simtās dzimšanas dienas, vairāk nekā 140 vietās visā Latvijā norisināsies Latvijas Simtgades zaļumballe. Latvijas Radio rūpēsies par to, lai zaļumballe varētu notikt arī katrā sētā, kas būs noskaņojusies uz Latvijas Radio 2 viļņa, kur spēlēs īpašu zaļumballes programmu no plkst. 18.00 līdz 1.00 naktī.
Noklausies grupas «Triana Park» jauno singlu «Rozā brille»!
Viena no spilgtākajām Latvijas grupām “Triana Park” pavasarī laida klajā savu jaunāko studijas albumu – “Alive” un nu, 7. augustā, fanus iepriecina ar krāšņo singlu “Rozā brille”, kas šā gada rudenī papildinās Baltijas koncerttūri, informēja grupas pārstāvji.
Rīgas svētki šogad veltīti Latvijas simtgadei un Latviešu biedrības 150.jubilejai
No 17. līdz 19. augustam rīdzinieki, Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotāji, kā arī ārvalstu tūristi aicināti apmeklēt Rīgas svētku daudzveidīgo pasākumu programmu. Šogad Rīgas svētki notiek Latvijas simtgades un Latviešu biedrības 150 gadu jubilejas zīmē. Lai atzīmētu šos notikumus pasākumi norisināsies Rīgas parkos un laukumos, uz ūdens, kā arī kultūras un sporta centros. 
Jaunākie
Populārākie
Interesanti