Dzīve & stils / Izklaide
Ar tautas deju Ņujorkas ielās uzsver latvisko identitāti
Video, kurā divi latviešu puiši izdejo tautas deju “Es izjāju prūšu zemi” dažādās vietās Ņujorkā, tika radīts ar domu mudināt cilvēkus ceļot, bet neaizmirst savu etnisko identitāti. Pateicoties sociālajiem tīkliem, šis video ir iemantojis lielu popularitāti gan Latvijā, gan ārpus tās. Par šī interesantā projekta īstenošanu sīkāk stāsta LTV raidījums "4.studija".  
Jaunu dziesmu publiskojis Lauris Valters
Mūziķis Lauris Valters publiskojis jaunu dziesmu “Mirklī ieklausies”, un tai tapis arī videoklips. Mūziķis skaidro, ka tas ir turpinājums visam pārējam viņa paveiktajam, jo katra dziesma mūziķa karjerā veido jaunu stāstu.
Latviešu puiši Ņujorkā izdejo tautasdeju
Kanālā “Youtube” popularitāti iekarojis video, kurā divi latviešu puiši izdejo tautasdeju “Es izjāju prūšu zemi”. Kā skaidro dejas iniciatori, mērķis bijis apliecināt savu latvisko piederību.
Latvijā pastkaršu sūtīšanas kustībā – vairāk nekā 3000 entuziastu
Latvijā pastkaršu sūtīšanas kustībā iesaistīti jau vairāk nekā 3000 dalībnieki no Latvijas, kas paši fotografē, izgatavo un nosūta pastkartes pilnīgiem svešiniekiem. Un cilvēki pat citā kontinentā vēlāk mēdz kļūt par labiem draugiem vai paziņām, kas ilgstoši apmainās vēstulēm. 
«Latgales sargi» - militāri patriotiskā spēle jauniešiem Daugavpils cietoksnī
Militāri patriotiskā spēle jauniešiem Daugavpils cietoksnī jau ir tradicionāls pasākums, kura misija ir izglītot jauniešus par Latvijas vēsturi, valsts aizsardzības, drošības politikas jautājumiem un palīdzēt jauniešiem atklāt patriotisma jūtas, veidot un stiprināt valstiskuma apziņu un saliedēt jauniešus sadarbībai.
«Latvijas Goda aplis» aicina gardēžus uz Dzērveņu svētkiem Pārgaujas novadā
Valsts simtgades svinēšanas festivāls “Latvijas Goda aplis” turpina apceļot un godināt Latvijas novadus. 7. oktobrī tas ciemosies Pārgaujas novada Straupes Zirgu pastā, kur norisināsies Dzērveņu svētki. “Latvijas Goda aplis” aicina ikvienu izmantot iespēju nobaudīt visdažādākos dzērveņu ēdienus un dzērienus, labi pavadīt laiku svaigā gaisā un sasildīties pie metālmākslinieku speciāli veidotiem dzīvās uguns objektiem.
Grupa «Double Faced Eels»: Dziesmu latviešu valodā ir vieglāk uztvert
Grupa “Double Faced Eels” Latvijas klausītājiem ir pazīstama jau kopš 2000. gada, un šie mūziķi vienmēr ir izcēlušies gan ar savu erudīciju pasaules popmūzikas tendencēs, kuras attapīgi pielāgo savām vajadzībām, gan savu spēju lieliski izklaidēt publiku. 2017. gadā “Double Faced Eels”  uzvarēja vietnes “youtube” šovā “Best. Cover. Ever”,  taču šajā septembrī izdeva savu mini albumu (EP) “Atspulgs” ar sešām dziesmām latviešu valodā. Portālam LSM.lv grupa “Double Faced Eels”  – Mārtiņš Gailītis jeb Marka, Reinis Straume un Viktors Maslovs stāsta par aktuālajām tendencēm pasaulē un arī paši savā mūzikā.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti