Dzīve & stils / Izklaide
Maltā atdzimst senā tirgošanās tradīcija
Šodien, 21. septembrī Borovajas gadatirgū Maltā gaidīts ikviens ne tikai pirkt un pārdot gribētājs, bet arī īpašo sajūtu un garšu mednieki. Te būs iespēja piedalīties senajās tirgus lustēs, kur šogad īpaša vieta atvēlēta senajām medību tradīcijām - mednieku, pat mednieku dinastiju stāsti par pieredzēto, medību suņu parāde, trofeju izrādīšana, medījumu receptes un zupas vārīšana uz dzīvas uguns kā senos laikos.
No klausītājas dzejas Latvijas Radio 2 rada dziesmu
Septembrī – dzejas mēnesī – Latvijas Radio 2 (LR2) aicināja klausītājus iesūtīt pašu radītu dzeju, kuru radiostacija solīja “ietērpt” melodijā. Tika izvēlēts viens dzejolis, kurš nu tapis par dziesmu. Skaņdarbs tika radīts raidījuma laikā LR2 tiešā ētera studijā.
Fonds «Viegli» un domubiedri Kuldīgā novāc kulturālo kartupeļu ražu
Kā Kuldīgā auguši kartupeļi, kuri klausījušies Kartupeļu lauka radio, tāpēc nodēvēti par kulturāliem, piedzīvojuši pilnzieda svētkus un devuši cilvēkiem prieku, to varēja uzzināt trešdien, 18. septembrī, kulturālo kartupeļu novākšanas talkā. Un atbilde ir viena – ražīgi. Ar šo projektu Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” aizsāk rakstnieka darba “Kurzemīte” izpēti mūsdienās.       
Video: seriāla «Tur» aizkadrā - aktrise Ilva Centere 
Otrdien, 17. septembrī, pie televīzijas skatītājiem nonāks jaunais LMT oriģinālseriāls “Tur”, kas ir pirmais Latvijā veidotais seriāls par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē. Sagaidot jaunā seriāla “Tur” pirmizrādi, LMT Viedtelevīzija piedāvā iepazīt galvenās varones atveidotāju Ilvu Centeri seriālā un dzīvē, kā arī ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, paziņojumā medijiem informē pārstāvji. 
VIDEO: Aminata izdod dziesmu kopā ar «Tautumeitām»
Latvijas popdziedātāja Aminata turpina paplašināt savus muzikālos apvāršņus un laiž klajā jaunu dziesmu "Dzīvot citādāk", kas tapusi kopā ar postfolkloras meiteņu grupu "Tautumeitas", paziņojumā medijiem informē pārstāvji.
Kā Līvānos un Preiļos interesanti pavadīt laiku par 20 eiro?
Kā jaunietim ir izklaidēties, atpūsties un paēst Līvānos un Preiļos ar 20 eiro kabatā? Tur devās pieci.lv komanda - Karmena Stepanova kopā ar fotogrāfu Emīlu Trauliņu. Ar viņiem uz Latgali kopā devās un tur izklaidēja latgalietis Lauris Zalāns. Viņam vienmēr Preiļos ir sajūta, ka atgriežas mājās. 
Ņujorkā izrāda Hilfigera un Zendajas tērpus
Amerikas Savienoto Valstu lielpilsētā Ņujorkā notikusi slavenā modes dizainera Tomija Hilfigera un aktrises un dziedātājas Zendajas kopīgā tērpu skate . Tā sarīkota ikgadējās modes nedēļas ietvaros.  
FOTO: Jaunā raidījuma «Kultūrdeva» pirmā ieraksta aizkulises
Latvijas Televīzijas 2. studijā 9. septembrī aizvadīta jaunā LTV projekta “Kultūrdeva” pirmā raidījuma filmēšana. No 10. septembra otrdienās pulksten 19.30 LTV1 un Replay.lv skatītājiem būs pieejams raidījums “Kultūrdeva”. Tas būs izklaidējošs un informatīvs kultūras sarunu šovs par notikumiem un aktualitātēm Latvijā, informē Latvijas Televīzija.
Publiskots Reinika dziesmas «Izvēdināt galvu» videoklips ar ainām no cietumiem
Noslēdzot vasaras sezonu, mūziķis un aktieris Lauris Reiniks skatītāju un klausītāju vērtējumam nodod video versiju šīs vasaras dziesmai “Izvēdināt galvu”. “Tas ir komisks stāsts ar kriminālfilmas elementiem par cilvēku, kurš ir pārdedzis un pārstrādājies savā darbā,” paziņojumā presei informē Reinika menedžments.
Top jauns koncertstāsts Latvijai - «Sirdspuksti»
Valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertstāsts “Sirdspuksti”. Vienpadsmito gadu pēc kārtas ciklā “Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā”, apzinoties un stiprinot latvisko identitāti, jaunā koncertprogramma viesosies vairākās Latvijas pilsētās, ceļojumu uzsākot 8. novembrī Ogres Kultūras centrā.  
Jaunākie
Interesanti