Dzīve & stils / Izklaide
Mākslinieka Roberta Koļcova mammas sapnis par dēlu kā Rodēnu – tēlnieku ar lielām rokām
Raidījums “Daudz laimes, jubilār!” ar mākslinieku Robertu Koļcovu tiekas Kalnciema kvartālā – vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, viņš dzīvo tepat blakus, otrkārt, viņš ir līdzstāvējis brāļu Dambergu koka arhitektūras kompleksa izveidei (arī pašlaik te pie sienām ir Koļcova filozofiskās un zeltaini erotiskās gleznas), un, treškārt, Koļcovs pats ir kā koka arhitektūras māja, kurā apvienojas gan vīrišķība un stabilitāte, gan siltums un romantika. Jau pats pirmais stāsts par Robertu ir noslēpumaini romantisks. Proti, mākslinieka mamma, vēl gaidībās esot, daudz staigājusi pa izstādēm, sapņodama, ka viņai būs dēls, tēlnieks kā Rodēns, ar lielām rokām.
Fani Lielbritānijā «Prāta Vētru» nēsā uz rokām
Lielbritānijas latviešiem valsts svētku svinēšana ceturtdien, 18. novembrī, izvērtās ļoti īpaša, jo Londonā slavenajā "O2 Shepherd’s Bush Empire" koncertzālē ar ietilpību 2000 cilvēkiem uzstājās "Prāta Vētra". Sajūsminātie koncerta apmeklētāji atzina – šis ir lielisks veids, kā nosvinēt Latvijas dzimšanas dienu.
18. novembrī kultūras pasākumi Rīgā notiks gan klātienē, gan tiešsaistē
Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu, šogad valsts galvaspilsētā nenotiks lieli publiski pasākumi, taču, ņemot vērā "lokdauna" noslēgšanos, valsts svētku koncertus Rīgas kultūras iestādēs varēs vērot gan klātienē, gan tiešsaistē, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
Sācies Ķelnes karnevāla laiks
Vairākās Rietumeiropas valstīs sācies tradicionālais karnevālu laiks. Par spīti rekordlielam inficēšanās gadījumu skaitam ar jauno koronavīrusu, tūkstošiem cilvēku, tērpušies īpašās festivāla drēbēs, bija pulcējušies Ķelnes centrā.
Maskavā caurumus ietvēs aizpilda ar mākslu
Lielākas vai mazākas bedres un caurumi bruģī un ietvēs ir katras lielas pilsētas nediena. Bet Maskavā kāds keramikas mākslinieks tās sācis aizpildīt ar miniatūriem, bet rūpīgi veidotiem mākslas darbiem.
Latvijas Radio valsts svētkos raidīs daudzveidīgu svētku programmu
Tā kā arī šogad Latvijas valsts svētku laikā ir spēkā dažādi ierobežojumi un vairāki tradicionālie svētku pasākumi ir atcelti vai tiks rīkoti tikai tiešraižu formātā bez skatītāju klātbūtnes, iedzīvotāji īpaši aicināti sekot līdzi Latvijas Radio programmai, kas piedāvās klausītājiem dažādas tiešraides no svētku notikumiem, koncertiem un svinīgajām uzrunām.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt