Dzīve & stils / Izklaide
Valentīna dienā Aija Andrejeva izdod jaunu singlu «Bāc»
Mūziķe Aija Andrejeva klausītājiem nodod jaunu singlu “Bāc”, kas ir kā ķecerīgs sveiciens dāmām Valentīna dienā. Dziesmas teksta un mūzikas autors Kaspars Ansons,  producents Jānis Aišpurs, informēja mūziķes pārstāvji.
Mīlētāju diena. Deviņi ieteikumi, kā to kulturāli pavadīt vai nepamanīt
Visu mīlētāju jeb Valentīna diena (kas, starp citu, tiek atzīmēta visā pasaulē vismaz kopš 14. gadsimta) katru gadu šķeļ sabiedrību tās nīdējos, svinētājos un cilvēkos, kas sarkano siržu jūrā cenšas saglabāt neitrālu nostāju. LSM.lv piedāvā zelta vidusceļu – ieteikumus, kas palīdzēs šo dienu kulturāli atzīmēt, kvalitatīvi pasmieties par to vai arī – vienlīdz kvalitatīvi – ignorēt.
Ar ko «Supernova 2019» dalībnieki skatītājus pārsteigs konkursa fināla šovā?
16. februāra vakarā astoņi LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” finālisti atkal kāps uz lielākā Latvijā radītās popmūzikas šova skatuves, lai sacenstos par iespēju pārstāvēt mūsu valsti 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, informēja Latvijas Televīzijā. Dažas dienas pirms izšķirošās cīņas dalībnieki atklāj, kā notiek gatavošanās fināla priekšnesumam un kā viņi vērtē savas izredzes piedalīties Eirovīzijā.
Saturiski un literāri atskabargains: Klajā nācis Ingrīdas Pulveres romāns «Gribu apprecēties!»
Apgāds “Lietusdārzs” izdevis saturiski un literāri atskabargainu, “nesaķemmētu” darbu – Ingrīdas Pulveres romānu “Gribu apprecēties!”, informēja apgāda pārstāvji. Grāmatas virsraksts labi raksturo tās kopnoskaņu – gluži parastā un dabiskā vēlme neatklājas romantisku, dramatisku vai komisku notikumu gaitā kā tūkstošos citu grāmatu – nē, tā tieši un neslēpti izskan tādā kā vienā vienīgā kliedzienā no grāmatas pirmās līdz pēdējai lappusei.
Spīdīgais praulgrauzis nokļuvis uz jaunākās pastmarkas
Papildinot pastmarku sēriju ''Latvijas Dabas muzeja unikālie eksponāti'', Latvijas Pasts sadarbībā ar muzeju izdod jaunu pastmarku, uz kuras attēlota viena no Latvijā sastopamajām vabolēm, kas iekļauta Latvijas aizsargājamo sugu sarakstā, – spīdīgais praulgrauzis.
Decembrī Rīgā ar koncerttūri «All the Hits Live» uzstāsies Enrike Iglesiass
Šā gada 5. decembrī “Arēna Rīga” koncertu sniegs latino popmūzikas ikona - slavenais spāņu dziedātājs Enrike Iglesiass (Enrique Igleasias). Mūziķis Latvijā ieradīsies “All the Hits Live” pasaules koncerttūres ietvaros un izpildīs savus slavenākos hitus, ziņo koncertaģentūra “ART BG”. Biļešu iepriekšpārdošana sāksies 13. februārī plkst. 10.00.
Brīvdabas muzejā aicina svinēt Meteņus
Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā svētdien, 10. februārī, atzīmēs pavasara vēstnesi – Meteņus. Jau par tradīciju kļuvušās Meteņdienas svinības sāksies plkst. 12 un turpināsies četras stundas. Meteņu atzīmēšana ir sena tradīcija – savulaik šajā dienā bija ieraža iet no sētas uz sētu.
VIDEO: «Muzikālās bankas» finālšovs
Noslēdzas cīņa par vērtīgākās dziesmas titulu – sestdienas vakarā finālšovs Latvijas Radio 2 aptaujai “Muzikālā banka 2018”. Finālšova laikā skatītāji un klausītāji ar balsojuma zvaniem var ietekmēt pusi no rezultātiem.
Ielūkojies «Muzikālās bankas 2018» finālšova tapšanas aizkulisēs
Šovakar plkst. 19.00 Daugavpilī notiks Latvijas Radio 2 gada vērtīgākās dziesmas finālšovs “Muzikālā banka 2018”. Par gada vērtīgākas dziesmas titulu cīnīsies 15 kompozīcijas, kuras Latvijas Radio 2 aptaujā guvušas vislielāko klausītāju un žūrijas atzinību. Ceremonijas tiešraidei varēs sekot līdzi LTV1, Latvijas Radio 2, sabiedrisko mediju atskaņotājā RePlay.lv un portālā LSM.lv. Finālšova laikā skatītāji un klausītāji ar balsojuma zvaniem varēs ietekmēt pusi no kopvērtējuma rezultātiem.
Kurām «Supernovas 2019» dziesmām vislabāk veicas internetā?
Tieši pēc nedēļas – sestdienas, 16. februāra, vakarā, – astoņi Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” finālisti sacentīsies par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Telavivā, un viņu izpildītās dziesmas šobrīd aktīvi vērtē ne tikai pašmāju, bet arī ārvalstu klausītāji gan mūzikas straumēšanas vietnē “Spotify”, gan video koplietošanas vietnē “YouTube”, informēja Latvijas Televīzija. Kurām dziesmām izdevies piesaistīt visvairāk uzmanības?
Jaunākie
Interesanti