Dzīve & stils / Izklaide
Kur un kā zāģēt Ziemassvētku eglīti?
Ziemassvētku eglīti atļauts zāģēt tikai un vienīgi akciju sabiedrības “Latvijas Valsts meži” apsaimniekotajās teritorijās. No Rīgas tās sākas aptuveni 50 kilometru attālumā.
Ieskats «Divi vienā» filmēšanas aizkulisēs, 1.sezonai noslēdzoties
Rudens sākumā saviem skatītājiem Latvijas Televīzija piedāvāja jaunu seriālu “Divi vienā”, kas kopā pulcēja iemīļotus pašmāju aktierus un pieredzējušu radošo komandu. Šobrīd, tuvojoties seriāla 1. sezonas izskaņai, piedāvājam ekskluzīvu ieskatu filmēšanas aizkulisēs, spilgtākās epizodes no spraigās filmēšanas ikdienas.
Ar pirmo albumu debitē duets «Ralph & Casual»
Mēģinājumos viņi viens otru dēvē skatuves vārdos ar anglisku izrunu – "Ralph & Casual". Viņu radīto mūziku straumēšanas platformās  jau iemīlējuši klausītāji  Amerikā, Vācijā, Zviedrijā, Kanādā.  
«Muzikālās bankas 2018» noslēguma ceremonija pirmo reizi notiks Daugavpilī
Gada vērtīgāko popa un roka dziesmu aptaujas „Muzikālā Banka 2018” noslēguma pasākums ar iemīļotāko Latvijas mūziķu dalību un tiešsaistes fināla balsojumu notiks Daugavpilī 2019. gada 9. februārī. Par vērtīgākās dziesmas titulu  cīnīsies “Prāta Vētra”, Dons, “Musiqq”, Intars Busulis, Aija Andrejeva, “Mesa”, “The Sound Poets”, “Double Faced Eels”, “Bermudu divstūris”, Ivo Fomins, Jauno Jāņu orķestris, Jānis Stībelis, Markus Riva, “Tautumeitas” un citi iemīļoti mākslinieki, informēja Latvijas Radio pārstāvji. 
Komiķis Rūdolfs Kugrēns aicina uz savu piekto stāvizrādi «Plezīrs»
Rūdolfa Kugrēna jaunākā stāvizrāde “Plezīrs” decembrī un janvārī būs skatāma Rīgā un citur Latvijā. Šajā izrādē Rūdolfs Kugrēns asprātīgi dalīsies savos novērojumos par to, kā mēs ikdienā komunicējam gan ar ļoti tuviem, gan ar visai tāliem cilvēkiem un kāpēc mēs tā cenšamies iejusties starp tiem, kas mums apkārt, informēja izrādes producente Lelde Lūse.
Zināmi konkursa «Supernova 2019» pusfinālisti
Ir zināmi visi dalībnieki, kas piedalīsies Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2019” divos pusfinālos un TV tiešraidēs cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. No 33 dalībniekiem, kas novembrī piedalījās otrajā atlases kārtā, uzstājoties žūrijas priekšā, dalībai konkursā izvēlēti 16 pretendenti.
Grupa «Musiqq» izdod topošā albuma  pirmo singlu un video
Gatavojoties lielkoncertam ''Arēnā Rīga'' 2019. gada 27. aprīlī un jaunam studijas albumam, grupa “Musiqq” izdod topošā albuma pirmo vēstnesi - ''Biļete tikai uz priekšu'', kam tapis ir arī mūzikas video, informēja grupas pārstāvji.
Pazīstami latviešu mūziķi vienojas kopīgā koncertprogrammā «Reiz Ziemassvētkos»
Pazīstami latviešu mūziķi vienojušies kopīgā koncertprogrammā "Reiz Ziemassvētkos." Kā raidījumā “Rīta Panorāma” pastāstīja mūziķis Guntars Račs, laiks pirms Ziemassvētkiem esot tik īss, ka mūziķi vēloties izbaudīt katru dienu. Šī iemesla dēļ tapusi jauna koncertprogramma, kura sāks skanēt pirmdien VEF Kultūras pilī.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti