Dzīve & stils / Izklaide
Briti arvien mazāk patērē tradicionālo televīziju
Pēdējos gados strauji krītas to cilvēku skaits, kas skatās tradicionālo televīziju. Tā vietā cilvēki izvēlas “strīmošanas” pakalpojumus. Piemēram, puse no visām britu ģimenēm televīzijas vietā izmanto “Netflix” un “Amazon prime”.
Uguņošanas čempionāts Kaļiņingradā
Jau devīto gadu Kaļiņingradā notiek uguņošanas čempionāts, kur tiek noskaidrots – kuras valsts uguns meistariem uguņošana būs viskrāšņākā, vislabāk saskaņota ar mūziku un visvairāk aizraus publiku.
Vārmē izlolo jaunu pasākumu - «Mana ģitārspēle vasarai»
Mīlestība uz ģitāras skanējumu Vārmes pagasta Kultūras nama vadītāju rosinājusi sarīkot plašu, Kurzemē vēl nebijušu pasākumu, kurš būtu veltīts gan Latvijā izgatavotiem mūzikas instrumentiem, gan arī ģitārai. Tā tapa “Mana ģitārspēle vasarai”.
Vecmīlgrāvī atklās dabas taku «Veselības maršruts»
Lai veicinātu rīdzinieku un pilsētas viesu veselīgu dzīves veidu, Vecmīlgrāvī, Augusta Dombrovska ielā 88, līdzās Rīgas Rīnūžu vidusskolai, izveidota dabas taka „Veselības maršruts”, informē Rīgas domes Labklājības departaments.
Liepājniekiem un tūristiem dažādo atpūtas iespējas pie ūdeņiem
Liepājā pēdējo gadu laikā ievērojami attīstījušies tūrisma un izklaides objekti blakus dažādām ūdenstilpēm. Uzņēmīgu cilvēku interese darboties vietās, kas līdz šim bijušas pamestas novārtā, tagad maina savu veidolu. Šos procesus veicina arī iedibinātais atbalsts maziem un vidējiem uzņēmumiem. Viens no pēdējiem jaunumiem ir uzbūvētā skatuves platforma, kas nodrošina koncertu iespējas uz ūdens.
Rīgas svētkos sola daudzveidīgus koncertus
Rīgas svētkos, kas risināsies no 16. līdz 18. augustam, iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja apmeklēt daudzveidīgus koncertus, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Neaizmirstams baudījums. Skrundā izskanējis nakts noskaņu koncerts
“Tas bija neaizmirstams baudījums,” - tā atzina ne viens vien no tiem cilvēkiem, kas sestdien vēlā vakarā devās uz Skrundas novadu, kur abos Ventas krastos un uz upes notika nakts noskaņu koncerts. Organizatori šo pasākumu iecerējuši ne tikai kā abu krastu sasaukšanos mūzikā, bet arī kā mirkli, lai apstātos ikdienas steigā, ieklausītos dabas skaņās un pašam sevī.
«Baltu rotām» jauna kolekcija par godu 25 gadu jubilejai
Pirms 800 gadiem senie rīdzinieki rotājās ar pašu darinātām rotām, kas liecināja par mantisko, sabiedrisko un etnisko piederību. Mūsdienās šādas rotas rada uzņēmums „Baltu rotas”. Par godu ceturtdaļas gadsimta gadadienai „Baltu rotas” ir sagatavojušas jaunu kolekciju, kuru varēs redzēt „Latvian Voices” koncertā.
Liepājā sāk skanēt pirmie «Summer Sound» koncerti
Jau trešdien, 31. jūlijā, un ceturtdien, 1. augustā, liepājnieku iecienītajā atpūtas vietā “Juliannas pagalms” atradīsies viena no festivāla “Summer Sound” skatuvēm – “Barley Bros./PRIEKŠNAMS”, uz kuras uzstāsies pavisam jaunās un jau pieredzi guvušās latviešu grupas un mākslinieki.
Jaunākie
Interesanti