Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Salaspilī izveidojusies karsta kritene – iegruvums uz meža ceļa
Salaspilī uz meža ceļa, kuru iedzīvotāji izmanto pastaigām, izveidojusies milzīga bedre astoņu metru dziļumā. Kā skaidro ģeologi, tā ir karsta kritene. Salaspils ir viena no vietām, kur stiepjas ģipša iegulas un pazemes ūdens šķīdina šo mīksto iezi. Salaspils pašvaldība brīdina iedzīvotājus netuvoties bīstamajam iegruvumam.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:27. aprīlis

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ar Covid-19 saslimuši 18 «Dižozols plus» darbinieki; slēgta daļa mēbeļu ražotnes
Pamatīgs Covid-19 uzliesmojums skāris mēbeļu ražošanas uzņēmumu SIA "Dižozols plus". Saslimšana konstatēta 18 uzņēmuma darbiniekiem, un vēl pamatīgāks ir epidemiologu noteiktais kontaktpersonu loks. Kā Latvijas Televīzijas Ziņu dienestam apstiprināja uzņēmuma vadība, "Dižozols plus" pēc telpu dezinficēšanas darbu turpinās, tomēr daļu ražotnes uz laiku nāksies slēgt.
Izstrādāti jauni iepirkumi ilgi atliktajai Salaspils kodolreaktora likvidācijai
Lai virzītu ilgus gadus atlikto Salaspils kodolreaktora likvidāciju, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izstrādājis jaunus iepirkumus. Pēc līdzšinējām neveiksmēm šoreiz plānots atdalīt projektēšanu un būvniecību atsevišķos konkursos. Lai arī reaktora darbināšanai paredzētā izlietotā kodoldegviela ar vilcienu tika nosūtīta uz Krieviju jau 2008. gadā, teritorijā joprojām ir piesārņotās reaktora konstrukcijas, kuras valstij ir pienākums noglabāt radioaktīvo atkritumu glabātavā ”Radons”, jo teju 60 gadu vecā infrastruktūra noveco, vērtē Radiācijas drošības centrs.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt