Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Bauskā mēģina glābt vecpilsētu; sāpīgākā problēma – lielceļš
Mums vajag tādu pašvaldību, kas spēs ietekmēt valsts valdību! Tā sarunās ar "Tautas panorāmu" sprieda baušķenieki, kuri ar savām ikdienas sadzīviskām lietām veiksmīgi tiekot galā paši. Taču ir kāda gadu desmitiem sasāpējusi problēma, kur novadam nepieciešama valsts palīdzība.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:20. maijs

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Bausku vēl neatslogos no kravas auto plūsmas
Kopš brīža, kad izskanēja ziņa par projekta "Rail Baltica" īstenošanu, baušķenieki cerēja, ka vienlaikus tiks atrisināta arī gadiem samilzusī problēma – apvedceļa izveide. Pašvaldība pat esot ar mieru pagaidām izmantot dzelzceļa mezgla izbūvei izveidoto pagaidu ceļu. Satiksmes ministrijā (SM) skaidroja, ka tas neesot iespējams, tāpat kā neesot bijis iespējams apvedceļa izbūvi apvienot ar dzelzceļa mezgla būvniecību.
«Rail Baltica» reģionālo staciju projekts aktualizē jautājumu par Bauskas apvedceļu
Par “Rail Baltica” projektu nu jau dzirdam arvien biežāk un skaļāk – būvniecība jau sākusies Rīgas Centrālajā stacijā, maijā tiks uzsākta arī lidostā “Rīga”, un vienlaikus šobrīd aktīvi noris arī projektēšanas darbi pārējās pašvaldībās, kur plānota jaunā dzelzceļa līnija un reģionālās stacijas. Tikmēr Bauskas novadā vēl aktuālāks kļuvis jautājums par Bauskas apvedceļa nepieciešamību. 
Pašvaldību vēlēšanas: «Latvijas attīstībai» līdere Bauskā – bijusī VID ģenerāldirektore Pētersone
Partija “Latvijas attīstībai” (LA) 5. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām iesniegusi sešus sarakstus – Aizkrauklē, Balvos, Bauskā, Līvānos, Saulkrastos un Smiltenē. Bauskā LA saraksta līdere būs bijusī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone, bet Smiltenē – kādreizējā "Smiltenes piena" īpašniece Gita Mūrniece, informēja LA.
Bauskā sāk pārdot vimbu makšķerēšanas licences
Zemgales un Pierīgas vimbu tīkotājiem 13. marts ir īpašs datums, kas tiek gaidīts jau teju kopš jaunā gada. Jau tradicionāli šajā dienā Bauskas mednieku un makšķernieku biedrība sāk pārdot licences populārākajās vimbu vietās Mūsas upē.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt