Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Atjaunots Strūves ģeodēziskā loka punkts «Bristene»
Jaunjelgavas novada Seces pagastā atjaunots valsts nozīmes industriālā pieminekļa – Strūves ģeodēziskā loka – punkts "Bristene". Strūves ģeodēziskais loks ir unikāla 19. gadsimta ģeodēzisko uzmērījumu sistēma, kā arī izcila zinātnes vēstures un tehnikas attīstības liecība. Kopš 2005. gada tas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:7. aprīlis

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jaunjelgava neiesaistās apvienotā novada attīstības plānu izstrādē
Tuvojoties administratīvi teritoriālajai reformai, pašvaldībās tiek izstrādātas jauno novadu attīstības programmas. Jaunjelgavas dome gan spītīgi iebilst pret pievienošanu paplašinātajam Aizkraukles novadam un nolēmusi neiesaistīties attīstības plānu izstrādē. Tas nav pretlikumīgi, tomēr var atstāt iespaidu uz Eiropas fondu naudas piesaisti novadam.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt