Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 22 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 22 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

10 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
Ziņas
Aizkraukles pašvaldībā diskutē par skolu tīkla sakārtošanu; mazākās skolas bažīgas par nākotni
Aizkraukles pašvaldībā līdz ar teritoriālo reformu novads kļuvis izmēros lielāks un skolās trūkst vienlīdzības principu finansējuma pārdalē. Arī jaunais skolotāju algu valsts mērķdotāciju modelis vietvarām liks vairāk domāt par skolu optimizāciju. Lai arī pašvaldība gaidāmajā mācību gadā neplāno pieņemt lēmumus par kādu skolu slēgšanu vai reformēšanu, tomēr mazākās skolas novadā ir bažīgas par nākotni.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Cenu kāpums būvniecībā spiedīs pašvaldības atteikties no daļas plānoto darbu
Gan energoresursu sadārdzināšanās, gan karš Ukrainā ir ievērojami veicinājis būvmateriālu cenu kāpumu. Tas ietekmē arī pašvaldībās iesāktos projektus. Lai darbi būvobjektos neapstātos, vietvaras spiestas meklēt risinājumus. Viens no variantiem ir aizņemties naudu Valsts kasē. Bet jau tagad ir skaidrs, ka no daļas plānoto darbu pašvaldībām nāksies atteikties, lai nebūtu jāiesaldē kāds no iesāktajiem objektiem.
Andreja Upīša vārds pagaidām paliks Skrīveru ielas, skolas un bibliotēkas nosaukumā
Andreja Upīša vārds vismaz pagaidām paliks Skrīveros ielas, skolas un bibliotēkas nosaukumā. Reaģējot uz priekšlikumu Upīša vārdu no nosaukumiem svītrot, to pamatojot ar rakstnieka darbību padomju varā, ceturtdien, 13. janvārī, Aizkraukles novada domes deputāti pieņēma zināmu kompromisu. Nosaukums paliks, bet Upīša mantojuma izvērtēšanai rīkos konferenci un aptaujās iedzīvotājus.
Skrīveros vētru izsauc aicinājums mainīt nosaukumu Upīša vārdā nosauktajai skolai un ielai (papildināts)
Skrīveru pusē plašas diskusijas raisījis Aizkraukles novada domes deputāta Gunta Libeka (Nacionālā apvienība) rosinājums mainīt rakstnieka Andreja Upīša vārdā nosauktās skolas, bibliotēkas un ielas nosaukumu viņa saistības ar padomju režīmu dēļ. Šai idejai ievērojama atbalsta nav, taču nākamā gada sākumā jautājuma izvērtēšanā pašvaldības Kultūras pārvalde iesaistīs novadpētniekus un vēsturniekus.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt