Valsts galveno autoceļu garums

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Bēgļi no Ukrainas: Domājām, ka Latvijā paliksim dažas nedēļas
Sākumā domājām, ka paliksim Latvijā dažas nedēļas, tad mēnešus. Tā stāstīja bēgļi no Ukrainas, kuriem vienkārša istaba kopmītnēs kļuvusi par mājām jau aptuveni gadu. Neviens nedomāja, ka ģimenes būs šķirtas tik ilgi. Gads Latvijā pagājis drošībā, bet vienlaikus pastāvīgā stresā par mājās palikušajiem. Latvijas Televīzija tikās ar trim sievietēm no Ukrainas, kas dzimteni bija spiestas pamest pērnā gada martā un aprīlī. Patlaban viņas mājvietu radušas Saldus novada Druvā.
«Kooperatīvi ir vajadzīgi.» Vilnis un Agnese Saldus pusē audzē gaļas liellopus un vada piensaimniecību
Vilnis un Agnese Štenceļi Saldus novada Kursīšu pagasta "Brūzilās" attīsta divas nozares – gan audzē gaļas liellopus, gan nodarbojas ar piena lopkopību. Saimniecība attīstījusies 30 gadu laikā, un saimnieki darbojas gan kooperatīvā "Latvijas liellops", kas pērn tika atzīts par labāko Latvijā, gan kooperatīvā "Piena loģistika". Tāpat iesaistās arī "Zemnieku saeimā", viņi stāstīja Latvijas Radio raidījumā "Stiprie stāsti". 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Saldus novada biedrības rūpju lokā – ukraiņu bērni Latvijā un arī kara izpostītajā Ukrainā
Ukrainas kara bēgļiem šogad aktīvi palīgā devušās Latvijas nevalstiskās organizācijas un biedrības, kam jau iepriekš bija uzkrāta pieredze, atbalstot cilvēkus, kas nonākuši grūtībās. Viena no tām – "Mūsu ligzda" Saldus novada Ezerē. Biedrības vadītāja Raina Boguža ir mamma pieciem bērniem un vecmāmiņa pieciem mazbērniem, bet tagad viņas rūpju lokā nonākuši arī ukraiņu bērni Latvijā un pat bērni kara izpostītajā Ukrainā.
Kuldīgas un Saldus pašvaldība: Civilajā aizsardzībā vēl daudz darāmā
Ko uzlabot un papildināt pašvaldību civilās aizsardzības plānos? Par to jādomā ik gadu, bet šī  brīža ģeopolitiskā situācijā likusi īpaši kritiski paskatīties uz plāniem un būt gataviem arī hibrīdkara apdraudējumam. Lai izglītotu par apdraudējuma specifiku, Zemessardze visā Latvijā rīko gan praktiskas, gan teorētiskas mācības civilās aizsardzības komisijām. Arī pašvaldībās atzīst – darāmā ir daudz. 
Vairākās pašvaldībās jaunā apkures sezona sāksies ar vecajiem tarifiem; uzņēmēji bažījas par zaudējumiem
Kaut arī jaunā apkures sezona jau klauvē pie durvīm, ne visās pašvaldībās siltumapgādes uzņēmumi to sāks ar paaugstinātiem tarifiem. Tarifu projekti vēl ir izskatīšanā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK). Pašvaldībās bažījas, ka tas uzņēmumiem radīs zaudējumus, kas var ietekmēt pašvaldību budžetus. Uzņēmumi šajā situācijā meklē dažādus risinājumus. 
VIDEO: Valsts prezidenta un Saldus novada jauniešu debates par līdzdalību vēlēšanās
Turpinot atzīmēt Latvijas Republikas pamatlikuma − Satversmes − apstiprināšanas 100. jubilejas gadu, otrdien, 27. septembrī, Valsts prezidents Egils Levits debašu cikla "#Satversmei100: vērtības nākotnei" ceturto diskusiju aizvadīs Saldū. Debatēs Valsts prezidenta ar novada jauniešiem diskutēs par to, ko īsti katrs saprotam ar Satversmē ietvertajiem vārdiem "izvēle", "tiesības" un "pienākums", informēja prezidenta kanceleja.