Sadaļas Sadaļas

Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Jelgavas novadā un pilsētā skeptiski par apvienošanos
Viens no iespējamajiem variantiem, kā izpildīt Satversmes tiesas spriedumu saistībā ar Ozolnieku un Jelgavas novada apvienošanu, ir novadam pievienot arī Jelgavas pilsētu. Abās pašreizējās pašvaldībās gan uzskata, ka tā būs tikai kārtējā robežu pārbīdīšana, kas ieguvumus nenesīs ne pilsētai, ne laukiem.
Pēdējos gados augusi jaunu saimnieku interese par muižām
Neskatoties uz daudzajiem izaicinājumiem vēsturiska īpašuma apsaimniekošanā, pēdējos gados ir lielāka jaunu saimnieku interese par muižām, secina Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde (NKMP). Viens no biežākajiem problēmjautājumiem ir nesakārtotās īpašuma tiesības. Šajā gadā muižu iegādājusies Ozoliņu ģimene.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Saeimā vērtēs VARAM ideju piecas valstspilsētas apvienot ar blakus esošajiem novadiem
Lai izpildītu Satversmes tiesas (ST) spriedumā prasīto par katra novada esamību teritorijā ar valsts vai reģionālas nozīmes attīstības centru, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina piecas valstspilsētas apvienot ar tām līdzās esošajiem novadiem. Tas varētu notikt no 2025. gada. Deputātiem būs jāvērtē arī citi iespējamie scenāriji.
Lielvircavas Kultūras nams – mantojums jaunajam Jelgavas novadam
Jaunā Jelgavas novada deputātiem par vienu no pirmajiem uzdevumiem kļūs mājvietas meklēšana Platones pagasta Lielvircavas pašdarbības kolektīviem. Īres līgums ar kultūras nama īpašnieku beigsies augustā, bet līdzšinējā novada deputātu atkārtotajai vēlmei iegādāties ēku par trīsreiz augstāku cenu nekā tā novērtēta, iebilda Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt