Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijai un Ventspilij"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Jauns festivāls Ventspilī pulcēs laikmetīgā teātra skatītājus un profesionāļus
No 3. līdz 5. jūnijam Ventspilī, teātra namā "Jūras vārti" un Ventspils pilsētvidē taps jauns sadarbības projekts "Teātra festivāls Nr. 1", kura mērķis ir iepazīstināt Kurzemes reģiona iedzīvotājus ar aktuālākajām laikmetīgā teātra mākslas norisēm Latvijā, kā arī pulcināt nozares profesionāļus, kopīgi domājot par skatuves mākslas nākotni, problēmām un iespējamiem risinājumiem, informēja Kurzemes filharmonijas pārstāvji.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Dota atļauja amonjaka izvešanai no «Ventamonjaka» termināļa Ventspilī
Krievijas karadarbība Ukrainā ir iemesls, lai apturētu uzņēmuma "Ventamonjaks" darbību Ventspils ostā, jo patiesā labuma guvēji ir sankcionēto personu sarakstā. Situācija uzņēmumā kļuva satraucoša, jo uzņēmuma banku kontos iesaldētais finansējums liedza turpināt ekoloģiski drošu amonjaka uzglabāšanu un transportēšanu ārpus Latvijas. Otrdien, 3. maijā, dota atļauja bīstamās vielas izvešanai. 
Ukrainas kara bēgļi sāk iejusties pagaidu mājās Ventspilī
Atbraukušie no Ukrainas sāk apzināties, ka karadarbība dzimtenē tik ātri nebeigsies un ir jāsāk iedzīvoties Latvijā. Liela nozīme turpmāk būs vietējiem iedzīvotājiem, mentoriem un darba devējiem, kas karā cietušos integrēs sabiedrībā un tradīcijās. 
Meklē risinājums Ventspilī uzglabātā amonjaka drošai glabāšanai
Sankcijām pakļautajam uzņēmumam SIA "Ventamonjaks" līdz ceturtdienai ir jāpierāda, ka tam ir līdzekļi, lai nodrošinātu drošu amonjaka uzglabāšanu. Ja uzņēmums to nespēs izdarīt, bīstamā viela no Ventspils būs jāizved. Ja uzņēmums pats nevarēs izvest, Valsts vides dienests neizslēdz iespēju vērsties pie valdības ar lūgumu lemt par bīstamās vielas atsavināšanu.
Vētīs izdevumā apgalvoto par «Latvijas maisījumu» – «kokteili» Krievijas naftas slēpšanai
Turpinoties diskusijām par atteikšanos no Krievijas gāzes un naftas, starptautiskajā izdevumā "Bloomberg" parādījusies publikācija par to, kā naftas kompānija "Shell" turpina iegādāties Krievijas naftu par spīti solījumiem to nedarīt. Raksta autors apgalvoja, ka pastāv tā dēvētais "Latvijas maisījums", kur Krievijas nafta veido 49% no kopējā apjoma, līdz ar to vairs netiek uzskatīta par Krievijas naftu. Latvijas amatpersonas šo informāciju nekomentēja plaši, taču solīja pārbaudīt.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt