Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 13 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijai un Ventspilij"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
FOTO: Durvis ver jaunā Piejūras brīvdabas muzeja ēka Ventspilī
FOTO: Durvis ver jaunā Piejūras brīvdabas muzeja ēka Ventspilī
Sestdien, 27. aprīlī, apmeklētajiem durvis vērs jaunā Ventspils Piejūras brīvdabas muzeja ēka un tur izveidotā ekspozīcija. Līdz ar to esošais brīvdabas muzejs ieguvis ne tikai jaunu un modernu ēku, kur atbilstoši glabāt krājumu, bet nodrošinās arī mūsdienīgus darba apstākļus pētniekiem un restauratoriem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ventspilī norit forums par zaļo enerģiju (precizēta)
(papildināts)
Ventspilī norit forums par zaļo enerģiju (precizēta) (papildināts)
Ventspils šobrīd ir sarežģītā situācijā un vēlas, lai pilsētā attīstītu jaunus liela mēroga projektus, tajā skaitā vēja parku atbalsta bāzi un ūdeņraža rūpnīcu. Kurzemes biznesa forumā pilsētas vadība pauda atbalstu minētajiem projektiem, bet piekrastes biedrības norādīja, ka sabiedrībai trūkstot informācijas par projektu lietderību.
Stendes upe: no jestriem lamuvārdiem līdz īstām spiegu spēlēm
Stendes upe: no jestriem lamuvārdiem līdz īstām spiegu spēlēm
Stendes upe līkumo cauri bieziem Kurzemes mežiem un mierpilniem ciemiem ar senām muižām. Pa ceļam tā uzklausa lustīgus stāstus par mazbānīti un žiperīgām lauku sievām, kā arī iemācās nešpetnus lamuvārdus. Stende apmet omulīgu loku ap kādu mazmazītiņu pili, kurā mājo spoki un top pasakas, bet mazliet tālāk – mācās cept dižraušus cēlā muižas namā. Stendes krastos var izbaudīt riktīgu bezceļu piedzīvojumu, kā arī paviesoties vietā, par kuru agrāk zināja tikai profesionāli spiegi.
Stradiņa slimnīcā no viena donora veiksmīgi veic piecas transplantācijas operācijas
(papildināts)
Stradiņa slimnīcā no viena donora veiksmīgi veic piecas transplantācijas operācijas (papildināts)
Pateicoties kāda donora tuvinieku piekrišanai orgānu ziedošanai, Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā (PSKUS) veiktas piecas transplantācijas operācijas, informēja PSKUS. Vairāku orgānu izņemšanas operācija notika šī gada 15. martā Ventspils slimnīcā. Pārstādīta donora sirds, veikta aknu transplantācija, jaunu orgānu saņēma divi nieru pacienti, bet vienam pacientam pārstādīta radzene.
Rēķina katras darba minūtes cenu. Kā biznesu izvērš filigrānie metālisti no Ventspils
Rēķina katras darba minūtes cenu. Kā biznesu izvērš filigrānie metālisti no Ventspils
Uzņēmums "Metup", kas iekārtojies kādreizējā ugunsdzēsēju depo telpās Ventspils ostas rajonā, ražo metāla detaļas, ko izmanto mašīnbūves, kokapstrādes, iepakojuma ražošanas un daudzu citu nozaru uzņēmumi. Šis ir precīzās metālapstrādes uzņēmums, kas strādā kopš 2020. gada, nodarbina jau 20 darbiniekus un ir spējis ielauzties eksporta tirgos – realizē produkciju Somijā, Lietuvā, Nīderlandē, Vācijā.