Kultūra / Mūzika
Aminata piedāvā jaunu singlu «Zero Love»
Kolorītā pašmāju popmūzikas dziedātāja Aminata laidusi klajā jaunu singlu. Tas saucas “Zero Love” un jau drīzumā tiks prezentēts arī tā videoklips, kas tapis tepat Latvijā.
Fitness solistam ar orķestri. Normunds un Guna Šnē atskaņos Glāsa Čellkoncertu
Mūsdienu kulta komponista Filipa Glāsa mūziku klausīties un spēlēt ir divas kardināli atšķirīgas lietas. Par to pārliecinājies gan diriģents Normunds Šnē, gan viņa dzīvesbiedre, čelliste Guna Šnē. To, kā viņi būs atrisinājuši šo sarežģīto dilemmu – vienlaikus strādāt un baudīt – varēsim novērtēt 21. aprīļa vakarā, kad Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" abi kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri atskaņos Glāsa neparasto Čellkoncertu.
Ineses Galantes festivāla programmā - klasika, džezs, Balkānu rokenrols
No 9.-12. un no 14.-15. augustam "Klasikas, džeza un Balkānu rokenrola" zīmē norisināsies jau 14. starptautiskais mūzikas festivāls "Summertime 2018 - aicina Inese Galante". Šovasar uz vienas skatuves pulcēsies festivāla patroneses Ineses Galantes aicināti, izcili latviešu un ārzemju tradicionālā džeza un jaunā džeza, folkloras un roka izpildītāji, kā arī Balkānu mūzika un akadēmiskais vokāls.
Rīgas 45. vidusskolas skolēni dosies koncertēt uz Sibīriju
Ideja rīkot šādu koncertturneju pieder skolas direktoram Tālim Veismanim. Viņš pats ir dzimis Sibīrijā, atgriezies Latvijā, bet kopā ar "Sibīrijas bērniem” tur viesojies pavisam nesen. Sibīrijā Rīgas 45. vidusskolas mākslinieciskie kolektīvi koncertēs no 27. aprīļa līdz 4. maijam.
Rokgrupa «Laime pilnīga»: Mēs vēlamies cilvēkos radīt vairāk enerģijas!
Šajā ceturtdienā, 19. aprīlī, klajā nāk rokgrupas “Laime pilnīga” albums “Synergy and Waterlilies”, no kura klausītājiem jau ir zināmi singli “Hold on”, “Why” un “Summer’s Ending”. Pēc albuma prezentācijas koncerta K. K. fon Stricka villā grupa dosies uz Dāniju, kur atbalstīs Latvijas hokeja izlasi pasaules hokeja čempionātā.
Aivars Gudrais jubileju svin ar CD un koncerttūri
Mūziķis ar savu ļoti izteiktu rokrakstu ir ģitārists Aivars Gudrais. Viņa ģitārspēle ir dziedoša, ekspresīva un ļoti virtuoza. Maijā Aivaram Gudrajam apritēs 60. jubileja, un to viņš svinēs ar koncerttūri „Dvēseles 6 stīgas”.
Brēmenē džeza projektus prezentē Latvijas Radio bigbends
Latvijas Radio bigbends tiks plaši pārstāvēts lielākajā Eiropas gadatirgū "jazzahead!", kas norisināsies no 19. līdz 22. aprīlim Brēmenē. Kolektīvs gadatirgū prezentēs savus jaunākos projektus un izdotos mūzikas albumus, informē bigbenda sabiedrisko attiecību vadītāja Agnese Tauriņa.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti