Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 30 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 30 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas "Tukuma pilsētai un novadam"
2 vietas Partija "VIENOTĪBA"
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Mediķe pēc 50 darba gadiem: Ja atgrieztos bērnībā, atkal būtu medmāsa
Šonedēļ aprit 50 gadi, kopš medmāsa Brigita Betlere uzsāka savas darba gaitas Tukuma novada Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcā. Nostrādātais gadu skaits gan neesot iemesls, lai medmāsa, kuru kolēģi raksturo kā pašu labestīgāko, atsaucīgāko un pedantiskāko darbinieku, savu sirdsdarbu atstātu. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Pēc divu gadu pārtraukuma mazpulcēni tiekas vasaras nometnē Pūrē
Pēc divu gadu pārtraukuma šonedēļ Pūrē notiek mazpulcēnu vasaras nometne. Nometne ir viens no gada lielākajiem pasākumiem, kas šogad gaidīts ar īpaši lielu nepacietību, jo mazpulcēnu darbs turpinājies arī kovida pandēmijas laikā un nometne ir iespēja ar paveikto palepoties.
Aizdomas par «peldētāju niezi» pēc peldes ezeros Tukuma un Gulbenes pusē
Veselības inspekcija pēdējās dienās saņem ziņas par peldētāju sūdzībām pēc peldēm iekšzemes ūdenskrātuvēs, kas nav oficiālās peldvietas, – ziņots par ādas alerģiskām reakcijām pēc peldēm Tukuma novada Melnezerā un Gulbenes novada Stāmerienas ezera peldvietā "Lāčauss". Inspekcijā brīdināja, ka, iespējams, tā ir "peldētāju nieze", un aicināja pašvaldības pievērst pastiprinātu uzmanību peldūdeņu kvalitātei, kā arī izvietot brīdinājuma zīmes peldvietās, kur konstatētas ādas alerģijas pazīmes.
Tukumā notiek sieviešu un vīru koru svētki
Tukumā, Durbes estrādē, 4. jūnija vakarā notiks Latvijas sieviešu un vīru koru svētki. Svētkos skanēs iemīļotas un labi zināmas sieviešu un vīru koru repertuāra dziesmas, kā arī skaņdarbi no 2023. gada Dziesmu un Deju svētkiem.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt