Sports / Basketbols
NBA apstiprina ASV vēsturē vērienīgāko sporta spēļu kluba pārdošanas darījumu
Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārvaldnieku padome trešdien vienbalsīgi apstiprināja Bruklinas "Nets" pārdošanu miljardierim Džozefam Cajam, kurš vienlaicīgi kļuva arī par "Barclays Center" arēnas īpašnieku, vēstīja raidorganizācija ESPN. Par Latvijas basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvēto klubu un tā mājas arēnu jaunais īpašnieks samaksāja apmēram 3,5 miljardus dolāru (3,2 miljardus eiro).
Latvijas 3x3 izlases basketbolistes: Esam kā māsas, kas viena otrai absolūti uzticas
Latvijas sieviešu 3x3 basketbola izlase septembra sākumā Ungārijā kļuva par Eiropas kausa bronzas medaļniecēm, apliecinot, ka ar mērķtiecīgu darbu ir sasniedzams komandas mērķis nākamgad piedalīties Tokijas olimpiskajās spēlēs. Komandas sastāvā ir Baiba Eglīte, Ieva Kūlīte, Kristīna Petermane un Liene Stalidzāne, kuras basketbola laukumā ir gluži kā māsas, kas viena par otru stāv līdz galam.
Spānijas basketbolisti otro reizi izcīna Pasaules kausu
Spānijas vīriešu basketbola izlase svētdien Pekinā triumfēja Pasaules kausa izcīņā, pie planētas spēcīgākās komandas goda tiekot otro reizi vēsturē. Spānija finālā ar rezultātu 95:75 pārliecinoši pārspēja Argentīnu.
Spānijas un Argentīnas basketbolisti iekļūst Pasaules kausa finālā
Spānijas izlase piektdien Pekinā ar 95:88 otrajā pagarinājumā uzvarēja Austrālijas basketbolistus Pasaules kausa pusfinālā un pirmā nodrošināja dalību titula mačā, liecina rīkotāju informācija. Par otru finālisti vēlāk kļuva Argentīnas valstsvienība ar uzvaru 80:66 pār Franciju.
3x3 basketbolistes cer uz LOV finansējumu un lolo olimpisko sapni
Latvijas dāmu 3x3 basketbola izlases izcīnītā bronzas medaļa Eiropas kausā, kas pielīdzināms Eiropas čempionātam, daudziem bija kā zibens spēriens skaidrā dienā. Tas arī saprotams, jo iepriekš šīs dāmas ārpus Latvijas bija spēlējušas vien pāris reizes.
Pasaules kausā basketbolā zināmi visi ceturtdaļfināla pāri, Eiropai piecas komandas
Čehijas izlases basketbolisti pirmdien Ķīnā ar 77:84 zaudēja Grieķijas valstsvienībai Pasaules kausa izcīņas otrās grupu kārtas spēlē, tomēr rezultāta starpība bija viņiem labvēlīga, lai pēc ASV uzvaras 89:73 pār brazīliešiem iekļūtu ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija. Turnīrā, kur noskaidroti visi ceturtdaļfināla pāri, cīņu par medaļām turpinās arī ASV izlase. Eiropu izslēgšanas turnīrā pārstāvēs piecas valstsvienības.
Latvijas spēlētājas pārstāvēto komandu uzņem basketbola Slavas zālē
Pasaules basketbola Slavas zālē nedēļas nogalē Springfīldā, ASV, uzņēma jaunus biedrus, un līdzās bijušajām Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigznēm krāšņajā ceremonijā piedalījās arī latviete Edīte Biteniece. Slavas zālē uzņēma savulaik viņas pārstāvēto Veilandes Baptistu universitātes komandu.
«Riga Ghetto» triumfē Manilas 3x3 basketbola turnīrā
Latvijas 3x3 basketbola komanda “Riga Ghetto” ar Kārli Paudu Lasmani, Edgaru Krūmiņu, Nauri Miezi un Artūru Strēlnieku, kurš aizstāj savainoto Agni Čavaru, sastāvā svētdien triumfēja Filipīnu galvaspilsētā Manilā notiekošajā 3x3 “Challenger” seriāla turnīrā, informē Latvijas Basketbola savienība (LBS).
Serbijas basketbolisti pārliecinoši turpina pret Puertoriko, 1/4 finālā tiek vēl trīs valstis
Serbijas basketbola valstsvienība piektdien Ķīnā ar 90:47 uzveica Puertoriko izlasi pirmajā spēlē otrās grupu kārtas turnīrā un Pasaules kausa izcīņā turpināja krāt pārliecinošas uzvaras, liecina rīkotāju informācija. Pēc piektdienas vakara spēlēm kļuva skaidrs, ka serbi tāpat kā bez zaudējumiem spēlējošie Spānijas, Polijas un Argentīnas basketbolisti jau nodrošināja dalību ceturtdaļfinālā.