Dzīve & stils / Cilvēkstāsti
Jūra kļuvusi par mājām. Viena diena uz patruļkuģa «Rēzekne»
Lāčplēša dienas priekšvakarā Latvijas Radio paviesojās uz Jūras spēku patruļkuģa, lai pavadītu kopīgu darba dienu ar vienu no kuģa karavīriem. Kādi ir mūsdienu patruļkuģu uzdevumi, kādēļ karavīri izvēlas jūru, kā kuģa pavāri gatavo ēdienu vētras laikā un kādas ir karavīra pārdomas par cilvēku glābšanas operācijām?
Andrejs Volmārs – Latvijas Televīzijas ekrānā 45 gadus
Latvijas Televīzijai (LTV) trešdien, 6. novembrī, ir 65. dzimšanas diena. Svētki ir arī laiks, kad godina darba meistarus, kuru darba stāžs televīzijā ir iespaidīgs. Divas trešdaļas no LTV mūža 65 gadiem ar to kopā ekrānā bijis žurnālists Andrejs Volmārs. Teātru jauniestudējumi, koncerti, aktieru un mākslinieku jubilejas, izstādes – viņš par to stāsta "Panorāmas" sižetos, turklāt paspēdams novadīt vēl pa kādam apjomīgam raidījumam.
«Latvijas klusie varoņi»: Lietuvieši, kas nelika šķēršļus bēgļiem doties pāri jūrai uz Gotlandi
Otrā pasaules kara beigās diez vai tik daudz bēgļiem būtu bijis iespējams tikt pāri jūrai – uz Gotlandi, ja nebūtu septiņu lietuviešu robežsargu, kuri nelika šķēršļus bēgļiem ceļā uz Zviedriju. Šis ir vēl viens stāsts sērijā "Latvijas klusie varoņi" – par tiem cilvēkiem, kuru stāsti reti kam zināmi, bet kuru palīdzība bijusi neatsverama. Cilvēkiem, kuri mēģināja glābt iznīcībai nolemtos – brīdināja, slēpa vai kā citādāk palīdzēja. 
Mārtiņu Ķibildu pieminot
Milzīgs ieguldīts darbs, bet vieglums, stāstot par lietām, kas likās tik svarīgas. Mārtiņš Ķibilds mācēja stāstīt stāstus. Un viņa stāsti vēl ilgi guls televīzijas dārgumu fondos – gan arhitektūrai veltītās "Adreses", gan Latvijas vēstures nozīmīgāko pieturpunktu "Atslēgas". Tagad savas dzīves atslēgas viņš nolicis uz neatgriešanos.
Krūts vēzis mantots no mammas. Zandas stāsts
Zandas Birzes mamma nomira no krūts vēža pirms četriem gadiem. Arī Zanda pirms gada nejauši sajuta mazu, cietu zirnīti. Tas bija vēzis, kuru mamogrāfija nebija noķērusi. Zinot risku, viņa regulāri pārbaudījās. 
 
Jaunākie
Interesanti