Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Preiļu un Līvānu pusē maijā darbosies lauku labumu brīvbodes
Preiļu un Līvānu pusē maijā darbosies brīvbode, kurā būs iespējams mainīties ar sēklām, stādiem jeb dažādām lauksaimniecības precēm un produktiem. Šo ideju īsteno Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar piecām biedrībām, kuras nodrošinās bezatlīdzības nodošanas un apmaiņas procesu.  

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sezonu nav sākušas Daugavas pārceltuves
Darbu pēc ziemas sezonas tehnisku un birokrātisku iemeslu dēļ šogad nav atsākušas abas Daugavas pārceltuves, kas ir nozīmīgs transportlīdzeklis Jēkabpils un Līvānu novada iedzīvotājiem. Turklāt pārcēlāji bažījas, ka izmaiņas Jūras kodeksā ne tikai radīs izmaksas, bet arī varētu pavisam apturēt pārceltuvju darbu.
«Tautas panorāma»: Līvānu novadā vēlas redzēt pārmaiņas uz grants autoceļiem
Līvānu novadā iedzīvotāji visvairāk vēlas redzēt pārmaiņas uz grants autoceļiem. Daudziem ir grūtības sasniegt novada centru, kur pieejami dažādi pakalpojumi, it sevišķi bērniem. Priekšvēlēšanu cīņas galvenā intriga ir tā, ka ilggadējais pašvaldības vadītājs startē no citas partijas nekā iepriekšējos sasaukumos.
Līvānu dome labos VARAM apturēto plānojumu un turpinās ierobežot azartspēles
Līvānu novada dome vēlas pilsētas centrā aizliegt azartspēļu un izložu organizēšanas vietu darbību, tāpēc grozīts Līvānu novada teritorijas plānojums, Līvānu pilsētas sabiedriskajā centrā aizliedzot šādu vietu darbību. Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šo procesu gan ir apturējusi, norādot, ka teritorijas plānojuma izstrādē nav ievēroti vairāki normatīvi. Dome tomēr ir apņēmības pilna arī turpmāk ierobežot azartspēles pilsētā.
Muziķa i programātuoja Aņša Ataola Bierzeņa dzeivē latgalīšu volūda īguoja caur folkloru
Sarunā ar programātuoju, muziķi i folkloristu Aņsi Ataolu Bierzeņu, itūreiz aicynojam iz Rītumlatgolu aba vokoru Latgolu, Leivuona nūvoda Rudzātim. Dzims Leningradā, vuicejīs Fraņču licejā Reigā i tod Latvejis Universitatē, aizvadeituo goda vosorā Aņss klivs par pyrmū doktora grada īgivieju, kurš sovu disertaceju Rēzeknis Tehnologeju akademejā aizstuoviejs latgaliski. Aņss, kura muote īt nu Leningrada, sovpus tāvs nu Sielejis Latvejā, atkluoj, ka juo dzeivē latgaliskuo kultura i volūda īguojuse caur folkloru, vaicojūt piec koč kuo seneja i autentiska.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt