Nodokļu (IIN+NĪN) ieņēmumi 2018.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Saldus novada Blīdenes dzelzceļa stacijas ēku izsolīs atkārtoti
Mainoties ekonomiskajai situācijai valstī un ņemot vērā, ka cilvēki vilcienu kā pārvietošanās līdzekli izmanto arvien retāk, tukšas un pamestas paliek arī staciju ēkas. Viens no veidiem, kā neļaut greznajām staciju ēkām aiziet nebūtībā, ir tās pārdot. Bet ne vienmēr tas izdodas. Tā Blīdenes dzelzceļa stacijas ēkai tiks rīkota atkārtota izsole. 
Bioloģiskais lauksaimnieks: Viss ir tieši tā, kā mums nevajag
Saldus novada Zirņu pagasta zemnieku saimniecība „Bebri” ir viena no vairāk nekā 4000 Latvijas zemnieku saimniecībām, kura izvēlējusies bioloģiskās saimniekošanas ceļu, un viena no tās audzētajām kultūrām ir griķi, pēc kuriem pieprasījums arvien palielinās.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kā skolas Kurzemē gatavojās jaunajam mācību gadam?
1.septembris – Zinību diena – allaž bijusi svinīgs brīdis un atkalatsatikšanās skolēniem un pedagogiem. Šogad vārds atkalsatikšanās ieguvis pavisam citu nozīmi un apjausmu, cik tā ir svarīga un cik viegli tā atkal var kļūt par virtuālu sarunāšanos. Kā skolas sagatavojušās jaunajam mācību gadam, kā veicas ar iknedēļas Covid-19 un vakcinēšanos?
Mēneša laikā mandātu nolikuši vismaz 12 pašvaldību deputāti
Nav pagājis mēnesis kopš jauno pašvaldību pirmās domes sēdes, taču vairāki ievēlētie deputāti no amata jau atteikušies. Desmit gadījumos domēs ievēlētie deputāti izvēlējušies vadīt pagastu pārvaldes vai pašvaldības uzņēmumus, ko likums neļauj apvienot ar deputāta amatu. Tomēr visskaļāk izskanējis Mārupē ievēlētās aktrises Rēzijas Kalniņas lēmums no mandāta atteikties laika trūkuma dēļ.
Pie Saldus pabeigta Liepājas šosejas pārbūve
Pabeigta segas pārbūve Liepājas šosejas (A9) posmā no degvielas uzpildes stacijas "Priede" līdz Saldus pagasta robežai (99,74.–102,92. km), rotācijas apli ieskaitot. Turpmākās divas nedēļas tur vēl saglabāsies maksimālā ātruma ierobežojums 70 km/h, informēja valsts AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Saldus novadā uzvar Latvijas Zaļā partija 
Pašvaldību vēlēšanās Saldus novadā uzvarēja partija Latvijas Zaļā partija, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie dati pēc balsu saskaitīšanas visos 25 iecirkņos.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt