Sadaļas Sadaļas

Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Pēc vairāku gadu solījumiem sakārtos dažus ceļa posmus pie tūristu iecienītās Papes
Nu jau vairākus gadus Rucavas novada Papes pusē briest vietējo iedzīvotāju nemieri par turienes ceļu stāvokli. Astoņu kilometru grants ceļš no Rucavas līdz Papei regulāri tiek greiderēts, bet simtiem tūristu auto un kūdras purva tehnika to drīz vien pārvērš par tā saukto veļasdēli, virs kura aiz katras mašīnas paceļas putekļu mākonis. Savukārt jau tuvāk jūrai, Ķoņu zvejniekciemā, sešu māju īpašniekiem nākas samierināties, ka svešinieki caurbraukā pa viņu privāto ceļu, jo pašvaldība savu ceļa posmu aizlaidusi tā, ka tas vairs nav redzams pat kartēs. Latvijas Radio uzklausīja turienes iedzīvotājus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ilgi solītā Rucava–Grobiņa ceļa būvniecība sākusies ar iedzīvotāju bažām par būvdarbu kvalitāti
Pirms pašvaldību vēlēšanām lielākajā jaunajā – Dienvidkurzemes – novadā locītākā frāze politiķu un vēlētāju sarunās bija par to, kad beidzot asfaltēs ceļu P113 jeb ar šķembām klāto un ap pussimta kilometru garo Rucavas un Grobiņas savienojumu. Vēlēšanu un teritoriālās reformas kontekstā tas ir būtiski arī tādēļ, ka pašreizējos apstākļos šis ceļš neizpilda valstisko uzstādījumu un solījumu, ka jauno novadu centri ir jābūt sasniedzami pa asfaltētiem ceļiem. Tagad garajā ceļā uzlabojumi ir sākti. Taču iedzīvotāji jau ceļ trauksmi par kvalitāti. 
Vēlēšanu intriga – vairumā pašvaldību ar jaunām aprisēm
Pašvaldību vēlēšanu intrigas šoreiz ir teju visās vietvarās – kaut vai tāpēc, ka pirmo reizi novadu un pilsētu domes tiek vēlētas jaunajās pašvaldību teritorijās. Tās nav mainījušās tikai atsevišķām pašvaldībām, līdz ar to intriga saglabājas, kas tad turpmāk apvienoto novadu teritorijās būs pie teikšanas.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt