Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Mana laimīgā vieta. Lietuviešu māksliniece Gabriela Žemaitīte-Travisa iedvesmu izstādei rod Ziemupē
Ziemupes Tautas namā Dienvidkurzemes novadā līdz 10. septembrim skatāma laikmetīgās mākslas izstāde "Antagonised mediations". Izstādes autore ir Londonā dzīvojoša lietuviešu māksliniece Gabriela Žemaitīte-Travisa. Viņu iedvesmojusi Ziemupes mežonīgā pludmale un priežu mežs, kadiķu audze, mīti un vietējo stāsti. Autore uzdod jautājumus – kāda ir mūsu attieksme pret dabu un kā sevi ar to personificējam. Māksliniece izmantojusi dažādus līdzekļus – audio, video, foto, sietspiedi un citus, lai paustu savu redzējumu.
Kurzemē notiks pirmais senvēstures un mūzikas festivāls «Bandava»
Pirmo reizi Kurzemē šajā nedēļas nogalē norisināsies senvēstures un mūzikas festivāls "Bandava". Festivāls tematiski tiks veltīts kuršiem un to dzīvei dzelzs laikmetā. Divu dienu pasākumu 19. un 20. augustā rīko vairākas biedrības, kas šobrīd Dienvidkurzemes novada Kazdangas pagasta "Upīšos" veido seno kuršu sētas rekonstrukciju. Lauku apvidus ir piederīgs kādreizējai Bandavai, kas ir viena no vēlā dzelzs laikmeta kuršu zemēm. Lielākā no kuršu zemēm tolaik bija Bandava Ventas vidustecē.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Skaisti koncerti un Dienvidkurzemes iepazīšana – mūziķi aicina uz festivālu «Rimbenieks»
Laikposmā no 12. līdz 28. augustam daudzviet Dienvidkurzemē ieskanēsies Liepājas Simfoniskā orķestra un Dienvidkurzemes novada pašvaldības rīkotais mūzikas festivāls, kas ar godu nes kādreizējā Liepājas pilsētas mēra, Liepājas operas, Tautas konservatorijas un Mākslas skolas dibinātāja Evalda Rimbenieka vārdu. Divus no kopumā 14 festivāla "Rimbenieks" koncertiem piedāvās pianistes Agneses Egliņas, klarnetista Kārļa Catlaka un flautista Reiņa Lapas trio. 
Inspektori: Kurzemes dienvidos piekrastes kāpas vairāk izbraukā Lietuvas iedzīvotāji
Dienvidkurzemes novada pašvaldības policija šovasar pieņēmusi darbā papildspēkus piekrastes kāpu izbraukātāju kontrolei. Izveidojot jauno novadu, kontrolējamā teritorija gar jūru jau sasniegusi gandrīz 100 kilometrus. Pārsvarā pieķer tūristus no Lietuvas, kuri pamanījušies iebraukt dabas lieguma teritorijā. Inspektori uzsvēra, ka Latvijas iedzīvotāji kļuvuši apzinīgāki.
Dienvidkurzemes novadā rod iespēju kompensēt daļu no brīvpusdienu maksas bērnudārzos
Dienvidkurzemes novada deputāti nolēmuši kompensēt daļu no izmaksām par ēdināšanu pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem. Latvijas Radio pavasarī jau vēstīja, ka pēc novadu apvienošanas, piemēram, Pāvilostas novadā vairs nebija iespējams saņemt brīvpusdienas, kā tas bijis pirms novadu reformas, līdz ar to iedzīvotāji pauda neapmierinātību. Pieņemtais lēmums paredz daļu no ēdināšanas izmaksām kompensēt, savukārt vecākiem būs jāmaksā 2,20 eiro dienā. 
Uzņēmēja Tadaiķu pusē rīko neparastus svētkus – koncertus kukurūzas laukā
Kukurūzas lauku Dienvidkurzemes novada Tadaiķu pagastā šovasar pieskandinās Evijas Grāmatiņas un viņas domubiedru izlolots projekts – koncerti kukurūzas laukā. Tā ir ideja, kas aicina baudīt dabas burvību un mūzikas skaņas neierastā vidē, turklāt sēžot glaunos dīvānos zem lustrām. Idejas autore pati ikdienā palīdz sagatavot projektus uzņēmējiem, kuri startē Eiropas Savienības finansējuma saņemšanai, tāpēc zina, ko nozīmē nepadoties grūtību priekšā un radīt ko jaunu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt