Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas "MŪSU PARTIJA"
2 vietas LATGALES PARTIJA, "Latvijas attīstībai"
2 vietas "Daugavpils novada partija"
1 vietas "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Ukrainas karš un 9. maijs: Daugavpils un Rīgas pieredzes radikāli atšķiras
Lai gan tā dēvētās "Uzvaras dienas" svinības Latvijā oficiāli šogad bija liegtas, jo 9. maijs tika noteikts par Ukrainas kara upuru piemiņas dienu, faktiski Rīgā tās izvērtās gandrīz vai "uzvaras nedēļā", ko pavadīja arī agresīva, Krieviju slavinoša retorika. Latvijas Televīzijas raidījums "De facto" pārliecinājās, ka daudz mierīgāk 9. maijs pagāja Daugavpilī. Tur karogi Ukrainas atbalstam pie pašvaldības iestādēm neplīvo, taču vietvara norāda: tā labāk palīdz ar darbiem, piemēram, organizējot autobusus ukraiņu bēgļu atgādāšanai. Tiesa gan, negācijas pret ukraiņu tautu un valsti šonedēļ bija dzirdamas gan Daugavpilī, gan Rīgā.
Latgales grafikas simpozijs Daugavpilī pulcē māksliniekus no astoņām valstīm
Rotko centrā sācies lielākais grafikai veltītais notikums Latgales reģionā – 10. Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs. Tas notiks no 13. līdz 27. maijam Daugavpilī, pulcējot vienpadsmit māksliniekus no astoņām valstīm. Simpoziju atklās 14. maijā plkst. 15.00 Daugavpils Kultūras pils izstāžu zālē ar Gunāra Kroļļa izstādi "Visums, mīti un simboli", informēja rīkotāji.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Dzīvo Latgalē, bet prāts pieder Krievijai – kā dezinformācija ietekmē iedzīvotājus pierobežā
Latgalē pašlaik ir klusums. Iedzīvotāji pierobežā gaida, ar ko beigsies karš Ukrainā un kādas pārmaiņas tas nesīs. Latgalē ir daļa cilvēku, kas atbalsta Vladimiru Putinu, taču viņi izliekas, ka ir vienaldzīgi, patiesās domas neatklājot. Skaidrs, ka cīņa ar propagandu, slēdzot Krievijas kanālus, nav uzvarēta. Pierobežā dzīvojošie atraduši veidus, kā turpināt skatīties austrumu kaimiņa televīziju. Latvijas Radio viesojās Latgalē, lai izpētītu situāciju.
Daugavpilī bažas par jauno tramvaju piegādi; pretendenti kūtri izejmateriālu cenu kāpuma dēļ
Uzņēmums „Daugavpils satiksme” plāno iegādāties sešus jaunus videi draudzīgus tramvaju vagonus. Taču pirmais izsludinātais iepirkuma konkurss vainagojies bez rezultāta. Nākamnedēļ komisijai būtu jāvērtē jau otrā konkursa pretendentu iesniegumi, taču pastāv bažas, ka arī šoreiz konkurss var beigties bez tramvaju vagonu piegādātāja paziņošanas. Tam par iemeslu straujais un nākotnē neprognozētais sadārdzinājums metālam un citiem izejmateriāliem, kā dēļ pretendentiem sarežģīti sastādīt pieteikumus, lai pēc tam varētu izpildīt parakstītā līguma noteikumus. 
Eksperti: Eiropas kultūras galvaspilsētas titula ieguvējus pēc uzvaras gaida smags darbs
10. maijā taps zināms, kura no reģionālajām Latvijas pilsētām – Daugavpils, Liepāja vai Valmiera – 2027. gadā kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu. Latvijas Radio aptaujātie eksperti ir vienisprātis, ka uzvara konkursā ir tikai pirmais solis. Pēc tam pilsētai būs smagi jāstrādā, lai izveidotu ne tikai daudzveidīgu un pievilcīgu kultūras piedāvājumu, bet arī veicinātu pilsētas attīstību, kas pēc tam nesīs pienesumu tās ekonomikai.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt