Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Muzeju nakts ceļvedis – brīvā dabā un tiešsaistē
Maijs tiek uzskatīts par muzeju mēnesi, jo kopš 1977. gada 18. maijā atzīmējam Starptautisko muzeju dienu. 15. maijā norisināsies Muzeju nakts, kuras mērķis ir pulcēt tos, kas ikdienā uz muzejiem nedodas. Šogad pasākumu vadmotīvs ir – robežas. Organizatori norises ieplānojuši lielākoties brīvā dabā, ļaujot iepazīt, piemēram, Dzegužkalna literātus un mūziķus, jūgendstila apslēptos dārgumus, Sarkandaugavas vēsturi, kā arī Ojāra Vācieša un Imanta Ziedoņa radošo pasauli. Ar pilnu Muzeju nakts programmu iespējams iepazīties Kultūras ministrijas tīmekļvietnē.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Daugavpilī ierīko Muzikālo skvēru
Daugavpils jaunās atpūtas un pastaigu vietas centrālā tēma ir mūzikas skaņas pilsētas vidē. Tas ir simboliski, jo skvērs atrodas tieši iepretī Daugavpils mūzikas vidusskolai. Šajā skvērā brīvdabā izvietoti dažādi muzikāli vides objekti, kas ļaus gan dzirdēt, gan arī sajust mūziku tās dažādākajās izpausmēs.
Satiksmes ministrijai bažas par tramvaju iepirkumu Daugavpilī
Daugavpils dome jaunās tramvaja līnijas būvniecības projektā plāno veikt izmaiņas – 12 tramvaju vietā iegādāties septiņus. Satiksmes ministrija (SM) šādā lēmumā saskata risku un norāda, ka tie radās jau iepriekšējā projekta kārtā, un tas draudēja ar Eiropas Savienības (ES) finansējuma zaudējumu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt