Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta "Kustība "Par!""
1 vieta Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Jauna kultūrvieta Pierīgā – Skaņu muiža
Jauna kultūrvieta Pierīgā – Skaņu muiža
Ropažu novada Bakhaužu muižā top Latvijā pirmā telpiskās skaņas koncertzāle – "Skaņu muiža 360". Ideja izveidot jaunu kultūrtelpu radusies komponistei un mūziķei Zanei Dombrovskai.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rīga un četras Pierīgas pašvaldības sāk vienota veloceļu maršruta izveidi
Rīga un četras Pierīgas pašvaldības sāk vienota veloceļu maršruta izveidi
Rīgas, Ropažu novada, Ķekavas novada, Mārupes novada un Ādažu novada pašvaldības noslēgušas līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par Atveseļošanas fonda (AF) finansējuma saņemšanu mikromobilitātes infrastruktūras attīstībai un sākušas īstenot vienota veloceļu maršruta izveidi Rīgā un Pierīgā, informēja Satiksmes ministrijā (SM).
Ēkas plūdu vietās un jauni lokālplānojumi: kā ar pašvaldības atbalstu izvērš būvniecību pie Mašēnu e...
Ēkas plūdu vietās un jauni lokālplānojumi: kā ar pašvaldības atbalstu izvērš būvniecību pie Mašēnu ezera
Neraugoties uz Valsts vides dienesta iebildumiem, Ropažu novada dome turpina pieņemt lēmumus, kas saistīti ar būvniecības iespēju paplašināšanu ap Mašēnu ezeru Garkalnes pagastā, kur ir applūstošās teritorijas jeb plūdu riski. Tur drīzumā varētu stāties spēkā lokālplānojums, kas būvniecību atļaus arī uz nesen aizbērta dīķa. Vides dienests šiem plāniem iebilst un par to informēs arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "de facto".
KNAB aizdomas par sistemātisku kukuļošanu Ropažu novadā – rosina apsūdzēt 4 amatpersonas, 2 firmas p...
KNAB aizdomas par sistemātisku kukuļošanu Ropažu novadā – rosina apsūdzēt 4 amatpersonas, 2 firmas pārstāvjus un 1 fizisku personu
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nodevis prokuratūrai kriminālprocesu, kurā izmeklēta ceļu būves, uzturēšanas un labiekārtošanas uzņēmuma pārstāvju, iespējams, sistemātiska Ropažu novada pašvaldības amatpersonu kukuļošana. Iespējamās kukuļošanas mērķis bija panākt uzņēmumam labvēlīgu lēmumu pieņemšanu pašvaldības izsludinātajos iepirkumos, informēja KNAB.
«Ekstrēmākais Latvijā.» Silakroga iedzīvotāji teju 10 gadus lūdz pagalma sakārtošanu; vietvara darbu...
«Ekstrēmākais Latvijā.» Silakroga iedzīvotāji teju 10 gadus lūdz pagalma sakārtošanu; vietvara darbus sola sākt pavasarī
Gandrīz 10 gadus pašvaldība nevar savest kārtībā lietus notekūdeņu kanalizāciju Silakrogā, tāpēc divu daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji lietus un atkušņa laikā praktiski dzīvo ezera vidū. Iedzīvotāji Ropažu novada domei sūdzas jau kopš 2015. gada, bet dažādu vietvaras neizdarību dēļ problēma tā arī nav atrisināta, noskaidroja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija". Tagad pašvaldība norādījusi, ka pagalma sakārtošanu varētu sākt pavasarī.