Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 29 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 29 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

10 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta "Kustība "Par!"", "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Cēsīs – savas vēlēšanas arī bērniem un jauniešiem
Lai jau no mazotnes radinātu pie demokrātiskas lēmumu pieņemšanas un veicinātu jaunās paaudzes interesi par balsošanu, Cēsīs pirmo reizi notiek vēlēšanas arī bērniem un jauniešiem. Viņiem gan nav tiesību vēlēt par 14. Saeimas partijām un deputātiem, bet gan lemt, kā turpmāk izskatīsies un attīstīsies pilsēta, kurā viņi dzīvo. 
Omulīgais sēdmūris un siltā grīda - kā Piebalgas pusē sildījās mūsu senči
Mēdz teikt – viss jaunais ir labi aizmirsts vecais. Varbūt līdzīgi var teikt arī par gatavošanos ziemai, jo, domājot par šo apkures sezonu, daudzām mājsaimniecībām nākas meklēt jaunus risinājumus. Latvijas Radio ieskatījās vēsturē, kā mūsu senči sildīja savas mājas Piebalgā, kur ir Latvijas aukstumu rekordists – Zosēnu pagasts. Turpat netālu no Zosēniem ir Vēverciems -  Etnogrāfiskā Brīvdabas muzeja lauku ekspozīcija.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Līdz nākamā gada rudenim slēgs tiltu pār Gauju pie Cēsu novada Rāmniekiem
No 1. septembra līdz 2023. gada rudenim Cēsu novada Priekuļu pagastā būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu pie Rāmniekiem uz vietējā autoceļa Dukuri-Rāmnieki (V330) (4,2. kilometrā (km)). Tilts tiks slēgts pārbūves laikā, kas sāksies pirmdien, 29. augustā, informēja VSIA “Latvijas Valsts ceļi”.
Šogad vilki noplēsuši jau gandrīz 200 aitas
Pagājušajā naktī vilki noplēsuši vairākus jērus kādā saimniecībā Limbažu novadā. Šajā ganību sezonā Vidzemē šis nav pirmais reģistrētais plēsēju uzbrukums. Kopumā noplēstas jau gandrīz 200 aitas un jēri, visvairāk tieši Cēsu un Limbažu novados. Vairāki uzrunātie aitkopji pagaidām šai problēmai izeju neredz.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt