Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
F-1 Ķīnas «Grand Prix» izcīņu atliek uz nenoteiktu laiku
Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta organizatori trešdien informēja par Ķīnas "Grand Prix" atlikšanu uz nenoteiktu laiku. Sacīkstes Šanhajā bija plānotas 19.aprīlī, tomēr paredzētajā laikā tās nenotiks "Covid-19" vīrusa izplatības dēļ.
Pirmais posms pasaules rallija čempionātā paver priekškaru intriģējošam turpinājumam
Nedēļas nogalē ar pirmo posmu sarežģītajos Montekarlo kalnu ceļos sākās jaunā pasaules rallija čempionāta sezona (WRC), kas solās kļūt par vienu no interesantākajām pēdējo gadu laikā. Pērn tika kronēts jauns čempions – titulu izcīnīja mūsu igauņu kaimiņš Ots Tanaks, taču ziemas laikā notikušas dažādas izmaiņas, kas jauno WRC sezonu liek sagaidīt ar lielu interesi.
Reinis Nitišs maina disciplīnu un startēs rallijā
Pēdējo sezonu sasniegumi ralljkrosā Latvijas rallijkrosa braucēju Reini Nitišu nostādīja krustcelēs – 24 gadu vecumā beigt karjeru vai arī meklēt alternatīvas, kur sevi pierādīt. Izvēle krita par labu disciplīnas maiņai – sākot jau ar šo sezonu, Reinis Nitišs startēs rallijā.
Skats uz Dakāras ralliju caur latviešu fotogrāfa prizmu
Dakāras rallijs ir aizvadīts, un to izdzīvot varēja arī fotogrāfs Andrejs Zavadskis, kurš atklāja, ka fotogrāfiem katru dienu tiek norādītas īpašas bildēšanas vietas, par kurām zina arī paši dalībnieki, kas speciāli izrādās un taisa šovu.
Siltais janvāris sarežģī ziemas rallija sarīkošanu pat Ziemeļvidzemē
Latvijas rallija organizatori, braucēji un līdzjutēji katru jauno dienu pēdējā laikā sāk ar laika ziņu pētīšanu. Un kā nu ne, Latvijas rallija čempionāta pirmais posms jau ir pārcelts, arī otrais posms ir zem lielas jautājuma zīmes. Turklāt abi ralliji parasti notiek Alūksnē un Gulbenē, kur ziemas vienmēr ir bargākas nekā citviet valstī. 
F-1 pilots Leklērs paliks «Ferrari» vēl piecus gadus
Šarls Leklērs no Monako pirmdien noslēdzis jaunu vienošanos ar savu līdzšinējo Pirmās formulas (F-1) komandu “Ferrari”. Vienošanās noslēgta uz pieciem gadiem, ziņo pats sportists savā mikroblogošanas vietnē “Twitter”.
Motosportists Stupelis: Gala lēmumu nākamsezon startēt pieņēmu pirms nedēļas
Motosportists Kaspars Stupelis ir četrkārtējs pasaules čempions blakusvāģu klasē, kam decembra izskaņa sagādāja iepriekš nepiedzīvotas izjūtas, kāpjot uz skatuves Latvijas Gada balvas sportā pasākumā. Divas gada balvas saņēmušais Stupelis intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka tikai pirms nedēļas guvis pārliecību par karjeras turpināšanu arī nākamajā sezonā.
F-1 komandas vienbalsīgi noraida «Pirelli» 2020. gada riepu prototipus
Pirmās formulas (F-1) komandas otrdien vienbalsīgi lēma gaidāmajā sezonā neizmantot jaunās „Pirelli” piedāvātās riepas, tā vietā paliekot pie iepriekšējās sezonas modeļiem, vēsta F-1. Arī turpmāk sacensībās formulas trauksies ar „Pirelli” riepām, taču tās būs tādas pašas kā pērn.
Hamiltons uzvar arī pēdējā F-1 posmā
Pēdējais šīs sezonas F-1 posms Abū Dabū svētdien noslēdzās ar britu pilota Lūisa Hamiltona, kurš pārstāv “Mercedes” komandu, uzvaru, liecina organizatoru informācija.
Galvenais varonis: Filmā «Stupelis» nekas nav uzspēlēts, viss ir īsts
Četrkārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis blakusvāģu motokrosā ir pavadījis vairāk nekā pusi savas dzīves – 20 gadus un Latvijas Televīzijā (LTV) par viņu tapušajā dokumentālajā filmā saskata tikai patiesu vēstījumu. Režisora Armanda Tripāna veidoto filmu "Stupelis" pēc sestdien notikušās LTV pirmizrādes arvien var noskatīties replay.lv.
Filma «Stupelis» - personisks stāsts par pašaizliedzību un uzticību
Motokrosa blakusvāģu braucējs Kaspars Stupelis ir Latvijā visiem zināms, bet tajā pašā laikā nezināms sportists, uzskata dokumentālās filmas "Stupelis" režisors Armands Tripāns. Viņa veidotā filma piektdien piedzīvos pirmizrādi Latvijas Televīzijā, stāstot par cilvēku, kurš motokrosa smagajās dzirnavās malts 20 gadus, bet guvis panākumus, kļūstot par četrkārtēju pasaules čempionu.
Rīgas pašvaldības dalība ļaus arī 2020. gadā uzņemt pasaules rallijkrosa posmu
Rīgas pašvaldības atsaucība nepieciešamo finanšu nodrošināšanā ļaus arī 2020.gadā Latvijas galvaspilsētā uzņemt pasaules rallijkrosa čempionāta posmu, ceturtdien informēja vietējie rīkotāji "RA Events". Iepriekš uzskatīja, ka nākamgad rallijkrosa čempionāta posms Latvijā nenotiks, jo valsts budžetā netika paredzēti līdzekļi sacensību licences maksai.
Jaunākie
Interesanti