Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Roberts Vītols – no bagijiem līdz Lielbritānijas rallijkrosa čempionātam
Nokļūšana autosportā nekad nav nejauša, vienmēr ir kāds, kurš uz to ierosina. Talantīgā Latvijas rallijkrosa braucēja Roberta Vītola ceļš autosportā sākās, ģimenes mudinātam, taču nu jau tas kļuvis par visas ģimenes dzīvesveidu. Pirmoreiz sācis braukt ar bagijiem, tagad 18 gadus vecais Vītols startē Lielbritānijas rallijkrosa čempionātā „Super1600” klasē, tur cīnoties par godalgotajām vietām. 
Nitišs pasaules čempionātā rallijkrosā sasniedz pusfinālu, posmā uzvar Kristofersons. Svarīgākās epizodes
Reinis Nitišs sestdien Biķernieku trasē Rīgā pārvarēja kvalifikāciju pasaules čempionāta rallijkrosā piektajā posmā un nodrošināja dalību pusfinālā, bet tālāk netika. Par posma uzvarētāju finālbraucienā kļuva zviedrs Johans Kristofersons. Otrs Latvijas pilots Jānis Baumanis pretendē uz uzvaru elektroauto klases ieskaitē, kur sestdien notika pirmie divi kvalifikācijas braucieni. 
Biķernieku trasē gatavi sezonas kulminācijai - cīņām pasaules čempionātā rallijkrosā
Biķernieku trasē visu nedēļas nogali atkal rūks motori, jo trasē ieradušies pasaulē vadošie rallijkrosa braucēji. Kā jebkurš pasākums, arī rallijkross notiks pastiprinātas drošības apstākļos, kas sagādās neērtības gan skatītājiem, gan komandām. Trasē arī šogad redzēsim abus Latvijas vadošos braucējus Reini Nitišu un Jāni Baumani, taču šoreiz viņi savstarpēji nekonkurēs.
Baumanis gatavs debijai pasaules rallijkrosa elitē elektroauto klasē
Nedēļas nogalē Biķernieku trasē Rīgā risināsies divi pasaules čempionāta posmi rallijkrosā, kur Jānis Baumanis kļūs par pirmo Latvijas pilotu elektromašīnu sacensībās “Projekt E”. Debiju īpaši saldu padara fakts, ka tā notiks mājas posmā savu līdzjutēju klātbūtnē.
Rallijkrosa pilots Nitišs: Esam gatavi pasaules čempionāta sacīkstēm Biķerniekos
Vēl vasaras vidū Reinis Nitišs par savu sezonas disciplīnu uzskatīja ralliju, tomēr nedēļas nogalē Biķerniekos viņš startēs pasaules čempionāta rallijkrosā posmos. Nitišs ceturtdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pauda pārliecību, ka viņa pārstāvētā Lietuvas komanda "ESmotorsport" ir pienācīgi sagatavojusies, bet "Škoda" spēkrata spējas īsti varēs noskaidrot tikai sacīkstēs. 
Jaunākie
Interesanti