Svarīgi
LSM Bērnistaba
Sadaļas
Sports / Motoru sports
F-1 atsakās no skaistulēm sacīkšu starta parādē
Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta posmos turpmāk pirms starta trasē vairs nebūs redzamas modeles, kuras tradicionāli stāvēja blakus spēkratiem un turēja uzrakstus ar pilotu vārdiem. Izmaiņas būs spēkā līdz ar 2018.gada sezonas pirmo posmu, trešdien vēstīja aģentūra "Reuters".
Alūksnē ziemas apstākļos startē Latvijas rallija čempionāta sezona
Alūksnē piektdien vakarā sāksies 2018.gada Latvijas rallija čempionāta pirmās sacensības "Rally Alūksne". Šogad dalību rallijā apstiprinājis neredzēti liels dalībnieku skaits, kamēr organizatori dara visu iespējamo, lai Alūksnes apkārtnes ceļus pēc iespējas labāk sagatavotu rallijam.
Pauls Jonass jau janvāra sākumā atsāks treniņus
Motokrosa braucējs Pauls Jonass 2017. gadā pirmo reizi vēsturē izcīnīja pasaules čempiona titulu “MX2” klasē. “Es šobrīd ļoti smagi trenējos, lai būtu gatavs aizstāvēt šo titulu,” Latvijas Radio atklāja sportists.
Pirmo reizi F-1 vēsturē visi piloti iestājušies arodbiedrībā
Iepriekš nepieredzētā vienprātībā visi Pirmās formulas (F-1) piloti ir apvienojušies arodbiedrībā, lai stiprinātu iespēju paust vienotu pozīciju sacīkšu nākotnes stiprināšanai, trešdien informēja aģentūra "Reuters". "Grand Prix" pilotu asociācijā (GPDA) droši vien pirmo reizi ir simtprocentīga pilotu pārstāvība, pastāstīja organizācijas priekšsēdētājs Alekss Vurcs. 
FIA nāk klajā ar nākamās sezonas F-1 kalendāru
Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) apstiprinājusi nākamās sezonas F-1 kalendāru, kas paredz, ka 2018. gadā pirmās sacensības noritēs 25. martā Austrālijā, bet sezona noslēgsies 25. novembrī Abū Dabī.
«Alfa Romeo» pēc 30 gadu pauzes atgriežas F-1 sacīkstēs

Itālijas auto zīmols "Alfa Romeo" nākamajā Pirmās formulas (F-1) čempionātā atbalstīs "Sauber" vienību un pēc 30 gadu pārtraukuma atgriezīsies prestižākajās autosacīkstēs, trešdien informēja aģentūra AFP. Komandas nosaukums būs "Alfa Romeo Sauber", un tās formulas aprīkos ar "Ferrari" dzinējiem.

Latvijas autosportisti uzvar 24 stundu sacensībās Portugālē

Latvijas komanda “Tempo 24H” trīs pilotu sastāvā uzvarēja absolūtajā vērtējumā 24 stundu sacensībās Portugālē, kur startēja 77 ekipāžas. Pirmo reizi 13 gados, kopš latviešu autosportisti startē 24 stundu sacensībās Portugālē un Francijā, tika sasniegta augstākā virsotne – pirmā vieta absolūtajā vērtējumā, trešdien informēja komandā.

F-1 komanda «Williams» cer uz Kubicas veiksmīgu atgriešanos

Pirmās formulas (F-1) komandā "Williams" cer, ka Polijas pilotam Robertam Kubicam izdosies izpildīt visas prasības, lai 2018.gada sezonā iekļūtu sastāvā, pirmdien vēstīja aģentūra "Reuters". "Williams" viena pilota vieta atbrīvosies pēc brazīlieša Felipes Masas lēmuma beigt karjeru, un smagas rokas traumas dēļ septiņus gadus F-1 nestartējušais Kubica ir favorīts vakances aizpildīšanai.

Rallijkrosa pilots Jānis Baumanis lūko iespējas tikt kādā rūpnīcas komandā

Pasaules rallijkrosa čempionātā kopvērtējumā 12.vietu prestižākajā "Supercar" klasē šosezon ieguvušais komandas STARD pilots Jānis Baumanis ir apņēmies turpināt karjeru autosportā un pretendēs iekļūt kādā rūpnīcas komandā, lai sasniegtu labākus rezultātus. Autosportists Latvijas Radio pastāstīja, ka konkurence rallijkrosā arvien pieaug un citiem pilotiem ar rūpnīcu komandu braucējiem ir grūti konkurēt.

Motokrosists Stupelis: Dažreiz trešdien vēl nezināju, vai svētdien braukšu sacensībās

Aizvadītā sezona motokrosa kantētājam Kasparam Stupelim izvērtās gana sarežģīta un saspringta, jo ekipāžā ar Jāni Daideru pašiem bija jādomā par nepieciešamo finansējumu, un nereti dažas dienas pirms kārtējā pasaules čempionāta posma vēl nav bijis skaidrs, vai izdosies tikt pie starta bomja. Stupelis Latvijas Radio pastāstīja, ka apguvis arī finanšu menedžera prasmes, kas noderēs jaunajā sezonā kopā ar nīderlandieti Etjēnu Baksu.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti