Sadaļas Sadaļas
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
10 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Atvainojiet, Tautas panorāmas video vēl nav pieejams.

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Varakļānos ievēlētie deputāti: Cilvēkus vēlēt motivēja vietvaras nākotne pēc novadu reformas
Novadu reformas gaitā Varakļānus – pretēji iedzīvotāju viedoklim – bija plānots pievienot Rēzeknes novadam. Satversmes tiesa šo Saeimas lēmumu atzina par prettiesisku. Tāpēc Saeima izlēma, ka vismaz līdz 2025. gadam Varakļāni būs atsevišķs novads. Taču daļa domē ievēlēto deputātu vēl aizvien redz Varakļānus kopā ar Rēzeknes novadu. Varakļānu novadā fiksēta lielākā vēlētāju aktivitāte šā gada pašvaldību vēlēšanās. Novada nākotne pēc pašvaldību reformas bija tieši tas jautājums, kas iedzīvotājiem lika doties balsot, uzskata politiķi.
Varakļānu pašvaldības vēlēšanās augstākā aktivitāte šogad – 59,43%, Rēzeknes novadā – 25,92% (papildināts)
Pašvaldību vēlēšanās Varakļānu novada vēlētāji uzrādīja augstāko aktivitāti 2021.gada vietvaru vēlēšanās – piedalījās 59,43% balsstiesīgo, bet Rēzeknes novadā – 25,92%. Pašvaldību vēlēšanās, kurās Rēzeknes un Varakļānu novadu iedzīvotāji trīs mēnešus vēlāk kā pārējās Latvijas vietvaras izraudzījās domju deputātus, pie vēlēšanu urnām kopumā abos novados devās 29,02% balsstiesīgo, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt