Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

12 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Latvijas Zaļā partija
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas KRIMULDAS NOVADA PARTIJA
1 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Sigulda iegādāsies drošības vestes bērniem lietošanai Gaujas pludmalē
Lai uzlabotu drošību Siguldas peldvietā pie Gaujas, 29. jūnijā Siguldas novada pašvaldība nolēmusi iegādāties koplietošanas peldēšanas vestes bērniem, kuras ikviens vecāks varēs saņemt, atpūšoties Gaujas pludmalē un rūpējoties par savu bērnu drošību, informēja pašvaldībā.
Pašvaldība sniegs psiholoģisko atbalstu Siguldā mirušās meitenes ģimenei
Pēc tam, kad teju pēc divu dienu nepārtrauktas meklēšanas bez dzīvības pazīmēm atrada Siguldā pazudušo piecgadīgo meiteni, Siguldas pašvaldība tagad plāno, kā sniegt psiholoģisko atbalstu gan mirušās meitenes ģimenei, gan bērnudārza draugiem. Kamēr meiteni meklēja, viņas mamma jau saņēma psiholoģisko atbalstu. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt