Sadaļas Sadaļas

Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 9 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 9 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
5 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
4 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
Šķiroto atkritumu konteineros daudz piemaisījumu
Publiskajos šķiroto atkritumu konteineros neapzinīgu iedzīvotāju dēļ piemaisījumu dažkārt ir tik daudz, ka  tie jāizved kā sadzīves atkritumi. Aktuāli tas jau ilgu laiku ir Babītes novadā, tāpēc pieņemts lēmumu līdz rudenim pakāpeniski likvidēt publiskos šķirojamo atkritumu punktus, tā mudinot iedzīvotājus konteinerus  atkritumu šķirošanai izvietot pie savām mājām.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Pierīgā pēc vietvaru vēlēšanām – gan cīņa par varu, gan piekāpšanās
Rīgai tuvākajos novados vēlēšanu rezultāti nesuši atšķirīgas ziņas – kamēr dažviet, piemēram, Jūrmalā un Salaspilī, šobrīd pat koalīciju īsti nevajag, citviet paredzamas asas cīņas par mēra krēslu. Viena no intrigām – kurš pārvaldīs bagāto Mārupes novadu un kurš no līdzšinējiem blakus esošo pašvaldību mēriem piekāpsies, lai sēstos apvienotajā Ādažu novada vadītāja krēslā? 
Privātais Aviācijas muzejs sācis vākt ziedojumus jaunai mājvietai
Būt vai nebūt Latvijā Aviācijas muzejam? Šo jautājumu aktualizējuši lidostas “Rīga” attīstības plāni un plānotā “Rail Baltica” stacija, kas savas pašreizējās mājas līdz 31. martam liek pamest privātajam Rīgas aviācijas muzejam. Lidostā norāda, ka ar privātās kolekcijas īpašnieku Viktoru Talpu sarunas par pārcelšanos nesekmīgi ilgst jau gadiem. Līdzšinējos variantus Talpa noraidījis un tagad sācis ziedojumu kampaņu, viņaprāt, labākai mājvietai.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt