Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

13 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA", Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Kustība "Par!""
2 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
2 vietas Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS
Ziņas
Ogrē 20 daudzdzīvokļu namu pagrabus pielāgo patvertnēm
Ogrē 20 daudzdzīvokļu namu pagrabus pielāgo patvertnēm
Civilās aizsardzības plāns nosaka, ka līdz nākamā gada sākumam pašvaldībām jāveic patvertņu un tām pielāgoto būvju saraksta izveidošana un uzturēšana. Ogres novadā arī vietējie iedzīvotāji tiek mudināti sakārtot savus pagrabus, lai pielāgotu tos patvertņu vajadzībām. Šim aicinājumam atsaucās 20 daudzdzīvokļu nami.
Novadu reformas likuma pārskatīšanai plāno vairākas sēdes, bet ne plašas pārmaiņas kartē
Novadu reformas likuma pārskatīšanai plāno vairākas sēdes, bet ne plašas pārmaiņas kartē
Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija nākamnedēļ ķersies klāt Administratīvi teritoriālās reformas likuma grozījumiem. Lai arī uzdevums Saeimai ir pieņemt lēmumu par Varakļānu pievienošanu Madonas novadam, sagaidāmi priekšlikumi arī par pārmaiņām vairākos citos novados. Dažas pašvaldības jau lēmušas par atsevišķu novadu šķelšanos, citviet politiķi un iedzīvotāji vāc parakstus. Kādas vēl izmaiņas novadu sadalījumā apspriežamas? 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Lielajā talkā sakopj pagrabus ārkārtas situācijām, apkaro latvāņus un sakārto zemūdens pasauli
(papi...
Lielajā talkā sakopj pagrabus ārkārtas situācijām, apkaro latvāņus un sakārto zemūdens pasauli (papildināts)
Lai sakoptu un labiekārtotu vidi, visā Latvijā sestdien risinās Lielā talka, kas notiek jau 17. reizi, un sniedz iespēju katram izvēlēties tīkamāko talkošanas vietu un veidu. Rīgā un Ogres novadā talkas dalībnieki sakārto pagrabus, lai tos varētu izmantot kā patvertnes ārkārtas situācijās, bet Jelgavā no drazām attīra Driksnas upes gultni. Pavasaris arī ir ļoti piemērots laiks, lai cīnītos pret latvāņiem. 
Saeimā aktivizējas novadu reformas dumpinieku balsis; ikšķilieši negrib būt novada nomale
Saeimā aktivizējas novadu reformas dumpinieku balsis; ikšķilieši negrib būt novada nomale
Biedrības "Par Ikšķiles novadu" pieprasījums par Ikšķiles saišu saraušanu ar lielo Ogres novadu nonācis līdz apspriešanai Saeimas atbildīgajā apakškomisijā. Zināmi vēl vairāki gadījumi, kad šādu rīcību pieprasa iedzīvotāji un vāc parakstus. Pašlaik gan lēmumu virzība nav sagaidāma, un arī Administratīvi teritoriālās reformas likuma atvēršana Saeimā kavējas jau pusotru mēnesi.
Lielajā talkā šogad piedalās visas vietvaras; plāno pamatīgāk sakopt Zaķusalu
Lielajā talkā šogad piedalās visas vietvaras; plāno pamatīgāk sakopt Zaķusalu
Aprīlis ir klāt, tas nozīmē, ka līdz ikgadējam vides sakopšanas pasākumam, Lielajai talkai, vairs nav ilgi jāgaida. Šogad rīkotāji priecājas, ka darbos piedalīsies visas vietvaras. Tāpat iecerēts doties sakopt Zaķusalu, kur darba esot daudz, Latvijas Televīzijas raidījumu "4. studija" informēja talkas pārstāvji.
Ogres novadā ar nekustamā īpašuma nodokļa celšanu cer izskaust «mūžīgo būvniecību»
Ogres novadā ar nekustamā īpašuma nodokļa celšanu cer izskaust «mūžīgo būvniecību»
Ogres novada četrās pilsētās un 16 pagastos dzīvo vairāk nekā 60 000 iedzīvotāju. Absolūtajam vairumam gadā jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN) 0,2% līdz 0,6%  apmērā no īpašuma kadastrālās vērtības. Taču pašvaldībā ir arī tādi īpašumi, kuriem no šī gada jāmaksā būtiski lielāks nodoklis, – no 1,5% līdz pat 3%. To piemēro degradētu, sabiedrībai jau bīstamu ēku īpašniekiem un vēl divu īpašumu kategorijām. 
Ogres dome bedraina ceļa labošanas vietā kaunina trauksmes cēlājus un tiesājas ar skolēnu vecākiem
(...
Ogres dome bedraina ceļa labošanas vietā kaunina trauksmes cēlājus un tiesājas ar skolēnu vecākiem (papildināts)
Valstij piederošā Ogres tehnikuma pusotrs tūkstotis audzēkņu jau gadu desmitiem cer, ka domes ikgadējos plānos reiz tiks iekļauts arī skolai piebraucamais simt metru garais ceļš, kas pieder pašvaldībai, bet kas nu jau kļuvis bīstams. Taču aktīvāko skolēnu došanās uz domi rezultējusies nevis ar ielas sakārtošanu, bet mērijas asu vēršanos pret tehnikuma personālu. Latvijas Radio rīcībā esošā informācija rāda, ka Ogres dome rīcības vietā izvēlējusies tiesvedības arī pret citu skolu audzēkņu vecākiem. Līdz šim uzvarējuši vecāki. Tomēr, apstiprinot novada šī gada budžetu, dome neiedeva naudu, lai sakārtotu 100 metru garo ceļu.