Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

13 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA", Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Kustība "Par!""
2 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
2 vietas Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS
Ziņas
«Negrilējam Helmani!»: Saeimā kaismīgas debates par Ogres mēra darbības izvērtējumu
«Negrilējam Helmani!»: Saeimā kaismīgas debates par Ogres mēra darbības izvērtējumu
Saeima ceturtdien, 18. maijā, noraidīja opozīcijā esošās frakcijas "Progresīvie" iesniegto pieprasījumu vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Mārim Sprindžukam ("Apvienotais saraksts") izvērtēt Ogres novada domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa (Nacionālā apvienība) darbību, ņemot vērā viņa konfliktu ar Ogres Vēstures un mākslas muzeju pēc tā atteikuma rīkot sankcijām pakļautā Krievijas oligarha Pjotra Avena porcelāna kolekcijas izstādi.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

VIDEO: Interesanto interešu festivāls Ogrē
VIDEO: Interesanto interešu festivāls Ogrē
Lai popularizētu dažādas interešu jomas bērniem un jauniešiem, šo sestdien Ogrē notiks otrais Interesanto interešu festivāls. Pasākums pulcēs vairāk nekā 2500 bērnu no 14 dažādām Ogres novada vietām, kuri dalīsies ar savām prasmēm, interesēm un atklās brīvā laika pavadīšanas noslēpumus. Kopā ar bērniem darbosies vairāk nekā 100 interešu izglītības pedagogu, kuri būs sasniedzami konsultācijām arī bērnu vecākiem. Pasākums būs skatāms LSM.lv tiešraidē no 11.45 līdz 20.00 vakarā.
Lielās talkas rīkotāji: Šogad pieteikts vairāk talkošanas vietu nekā pērn
Lielās talkas rīkotāji: Šogad pieteikts vairāk talkošanas vietu nekā pērn
Šogad Lielajā talkā aktivitāte salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, kad tika kopā reģistrētas 1214 vietas, pieauga – šogad kopumā piereģistrētas 1331 talkas, no kurām 1148 bija publiskās atkritumu savākšanas un labiekārtošanas talkas un 183 reģistrētās solo talkas, informēja Lielās talkas pārstāvji.
Pikets par Ogres mēra Helmaņa atstādināšanu pie VARAM ēkas pulcē vairāk nekā 100 cilvēku
(papildināt...
Pikets par Ogres mēra Helmaņa atstādināšanu pie VARAM ēkas pulcē vairāk nekā 100 cilvēku (papildināts)
Ceturtdien pie Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) galvenās ēkas notika akcija, kuras dalībnieki prasīja atstādināt no amata Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani (Nacionālā apvienība) saistībā ar situāciju, kas izveidojusies starp novada vadību un Ogres muzeju, informēja biedrība "Sabiedrība par atklātību – Delna".