Ziņas
Varakļānu pašvaldības vēlēšanās augstākā aktivitāte šogad – 59,43%, Rēzeknes novadā – 25,92%
(papild...
Varakļānu pašvaldības vēlēšanās augstākā aktivitāte šogad – 59,43%, Rēzeknes novadā – 25,92% (papildināts)
Pašvaldību vēlēšanās Varakļānu novada vēlētāji uzrādīja augstāko aktivitāti 2021.gada vietvaru vēlēšanās – piedalījās 59,43% balsstiesīgo, bet Rēzeknes novadā – 25,92%. Pašvaldību vēlēšanās, kurās Rēzeknes un Varakļānu novadu iedzīvotāji trīs mēnešus vēlāk kā pārējās Latvijas vietvaras izraudzījās domju deputātus, pie vēlēšanu urnām kopumā abos novados devās 29,02% balsstiesīgo, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati
Varakļānu novada vēlēšanās pagaidām nobalsojusi teju puse balsstiesīgo, Rēzeknes novadā – piektdaļa...
Varakļānu novada vēlēšanās pagaidām nobalsojusi teju puse balsstiesīgo, Rēzeknes novadā – piektdaļa (papildināts)
Sestdien, 11.septembrī, pašvaldību vēlēšanas norisinās Rēzeknes un Varakļānu novadā. Līdz pulksten 16.00 Varakļānos nobalsojusi teju puse balsstiesīgo, bet Rēzeknes novadā savu izvēli izdarījusi piektā daļa iedzīvotāju, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) apkopotie dati. Tomēr jāatzīmē, ka Rēzeknes novadā ir teju desmit reizes vairāk balsstiesīgo.
Pēc apvienošanās ar Rēzeknes novadu pārmaiņas piedzīvojušie viļānieši cer uz ieguvumiem
Pēc apvienošanās ar Rēzeknes novadu pārmaiņas piedzīvojušie viļānieši cer uz ieguvumiem
Rēzeknes un Varakļānu novadā 11. septembrī notiks pašvaldību vēlēšanas, jo pēc Satversmes tiesas sprieduma tās tika atceltas, lai izlemtu jautājumu par Varakļānu novada patstāvību. Teritoriālās reformas gaitā jaunais Rēzeknes novads, kam tika plānots pievienot gan Varakļānu, gan Viļānu novadu, apvienojās tikai ar Viļāniem. Jaunais Rēzeknes novads jau ir izveidots, pašlaik te strādā pagaidu administrācija. Savukārt pēc 11. septembra vēlēšanām darbu uzsāks arī jaunievēlētie deputāti.