Sadaļas Sadaļas
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:17. maijs

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Preiļu un Līvānu pusē maijā darbosies lauku labumu brīvbodes
Preiļu un Līvānu pusē maijā darbosies brīvbode, kurā būs iespējams mainīties ar sēklām, stādiem jeb dažādām lauksaimniecības precēm un produktiem. Šo ideju īsteno Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar piecām biedrībām, kuras nodrošinās bezatlīdzības nodošanas un apmaiņas procesu.  
Aicina izteikt viedokli par plānoto Preiļu pilsētas centra pārbūvi
Preiļos iedzīvotājiem arvien aktuālāks kļūst jautājums par Preiļu pilsētas centra labiekārtošanu un padomju laikā būvētās Preiļu autoostas izskatu un izvietojumu. Lai tālāk virzītu abu publisko teritoriju pārbūves un labiekārtošanas būvprojektu izstrādi, visi interesenti aicināti izteikt savu viedokli un priekšlikumus.
Latgalē vēlēšanās kandidēs arī kriminālprocesos apsūdzētie
Pašvaldību vēlēšanās kandidēt grasās arī personas, kuras apsūdzētas par kukuļošanu, dokumentu viltošanu. Piemēram, joprojām lietu izskatīšana tiesās nav sākta pret bijušo Daugavpils mēru, Zilupes un Preiļu novadu vadītājiem. Dokumenta viltošanā apsūdzētā Maruta Plivda, kukuļa pieprasīšanā apsūdzētais Rihards Eigims un par izvairīšanos no nodokļu nomaksas apsūdzētais Oļegs Agafonovs gatavojas vēlēšanām. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt