Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

3 vietas LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
1 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Sēklas, stādi un pērnie marinējumi – Preiļu pusē atklāj piecas lauku labumu brīvbodes
Gurķu un tomātu stādi, pupiņas, sīpoli, dažādas sēklas, puķes, ko stādīt pavasara dobēs un dārzos, un pat pērnā gada marinētie gurķi vai skābētie kāposti – tāds ir uz brīvbodēm Preiļu novadā nesto labumu klāsts. Lauku labumu brīvodes nav akcija trūcīgajiem, bet iespēja ikvienam, Latvijas Radio skaidroja rīkotāji. Lauku labumu brīvbodes Preiļos, Smelteros, Aizkalnē, Galēnos un Pelēčos darbosies līdz 31. maijam.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Biedrības vadītāja: Senioriem pandēmijā visgrūtākais – būt vieniem četrās sienās
Marija Briška ir Preiļu novada pensionāru biedrības vadītāja un arī Latgales pensionāru apvienības priekšsēdētājas vietniece, kura pandēmijas laikā dažādos veidos ir uzmundrinājusi un atbalstījusi seniorus, lai viņi nejustos vientuļi. Jo, kā uzsver Briška, vecākajai paaudzei visgrūtāk būt vieniem četrās sienās, kad nav neviena, ar ko klātienē parunāt.
Pusgads pēc Aglonas novada sadalīšanas: bažas ne par pakalpojumu pieejamību, bet par nomales pagastu attīstību
Kādreizējā Aglonas novada ļaudis jau sākotnēji nebija kvēlākie administratīvi teritoriālās reformas pretinieki, un arī tagad, pusgadu pēc šīs pašvaldības pārdalīšanas, iedzīvotāji nesūdzas. Kur saņemt pakalpojumus – Preiļos, Krāslavā vai tomēr vietējā pagasta pārvaldē? Ir iedzīvotāji, kuriem tas vēl nav līdz galam skaidrs, tomēr veco rajonu robežas ir izrādījušās spēcīgākas par novadu robežām arī iedzīvotāju ieradumos.
Preiļos un Krāslavā grūti piesaistīt uzņēmējus jaunajiem angāriem
Liels attālums no galvaspilsētas, pierobeža, darbaroku trūkums ir tie iemesli, kāpēc Preiļos un Krāslavā radītie un ar Eiropas Savienības fondu finansiāli atbalstītie infrastruktūras objekti – angāru tipa ēkas bieži vien nerod apsaimniekotāju un paliek dīkstāvē.
Preiļu novadā vietējie sašutuši par domes ieceri likvidēt Salas pamatskolu
Preiļu novada domē izveidota darba grupa Saunas pagasta Salas pamatskolas turpmākās darbības un pastāvēšanas izvērtēšanai. Kopumā skolā mācās 60 skolēni, tai skaitā 16 pirmsskolas grupas bērni. 37 bērni ir no Smelteru ciemata un tuvākās apkaimes. Skolas darbinieki, vecāki un vietējie iedzīvotāji nobažījušies par to, ka skola varētu tikt slēgta, jo tā nav tikai izglītības iestāde, bet arī vietējais kultūras, attīstības un sociālais centrs.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt