Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

3 vietas LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
1 vieta Zaļo un Zemnieku savienība
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Mazās lauku skolās Preiļu un Ludzas novados izmēģinās «zviedru galda» ēdināšanu
Mazās lauku skolās Preiļu un Ludzas novados izmēģinās «zviedru galda» ēdināšanu
Mazās lauku skolas Preiļu un Ludzas novados mēģina ieviest skolās "zviedru galda" ēdināšanu, tādējādi dažādojot skolu ēdnīcu ēdienkarti un ļaujot bērniem izvēlēties pusdienu maltītes. Četras šo novadu skolas kopīgi ar partneriem no Igaunijas nolēmušas iesaistīties Centrālā Baltijas jūras reģiona pārrobežu sadarbības programmā, lai pārtikas sagatavē vairāk izmantotu vietējos resursus un mazinātu ēdienu atkritumu daudzumu.
Vietējie produkti skolās, slimnīcā un citur. Saimniecības Preiļu novadā iesaistīs īsās piegādes ķēdē...
Vietējie produkti skolās, slimnīcā un citur. Saimniecības Preiļu novadā iesaistīs īsās piegādes ķēdēs
Patērētājiem aizvien nozīmīgāk kļūst uzturā lietot vietējo pārtiku, kā arī būt informētiem par pārtikas izcelsmi un kvalitāti. Savukārt pārtikas ražotājiem ir būtiski apzināties, ka precei ir pieprasījums un noiets. Preiļu novada pašvaldība sākusi darbu pie sadarbības tīkla izveides, lai ar vietējo, kvalitatīvu un drošu pārtiku apgādātu visas pašvaldības iestādes, kas nodrošina ēdināšanas pakalpojumus – bērnudārzus, skolas, pansionātus, slimnīcu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kritiskā ceļa stāvokļa dēļ Preiļu un Līvānu novadu iedzīvotāji vienojas akcijā
Kritiskā ceļa stāvokļa dēļ Preiļu un Līvānu novadu iedzīvotāji vienojas akcijā
Jaunas ģimenes, lauksaimnieki, uzņēmēji un radošo mākslu pārstāvji Preiļu un Līvānu novados ir sašutuši, jo cīņa par autoceļa Špoģi–Arendole–Rimicāni–Rožupe remontu nesekmīgi ilgst jau vairāk nekā 15 gadus. Lai pievērstu atbildīgo institūciju un sabiedrības uzmanību kritiskajam ceļa stāvoklim, iedzīvotāji pirmdien, 11. martā, vienojās akcijā "Mēs arī esam Latvija!". Turpmāk 10 dienas visa ceļa garumā tā malās plīvos Latvijas karogi.
Robus budžetā pašvaldības sāk lāpīt ar bērnudārzu skolotāju atalgojuma apcirpšanu
Robus budžetā pašvaldības sāk lāpīt ar bērnudārzu skolotāju atalgojuma apcirpšanu
Pagājušajā nedēļā, apstiprinot šī gada budžetu, Līvānu novada dome nolēma ar 1. aprīli mazināt virknei pirmsskolas izglītības darbiniekiem slodzi par 0,1%, tādējādi budžetā ietaupot ap 100 000 eiro un izraisot sašutumu bērnudārza "Rūķītis" audzinātāju vidū. Līdzīgu taupības soli spērusi arī Preiļu novada dome un vēl dažas pašvaldības Latvijā. Un, visticamāk, ka ar jauno mācību gadu tam sekos arī citas pašvaldības. 
Preiļu novadā plāno sabalansētu budžetu; dome grib aizņemties miljonu eiro pils sakārtošanai
Preiļu novadā plāno sabalansētu budžetu; dome grib aizņemties miljonu eiro pils sakārtošanai
Šī gada budžets Preiļu novada pašvaldībai būs 32 miljonu eiro apmērā. Visam naudas nepietiks – trūks līdzekļu lauku ceļiem un pašvaldības policijas tehniskajam aprīkojumam. Viena no budžeta prioritātēm vietvarai būs Preiļu pils pārbūves pabeigšana, lai nākamgad varētu pilnībā vērt vaļā pils durvis apmeklētājiem. Domes opozīcijas deputāti šādu budžetu neplāno atbalstīt, arī daļai iedzīvotāju ir šaubas par šādu prioritāti un aizņēmumu tai.
FOTO: Preiļu slimnīcā atklāj atjaunoto dienas stacionāru – ar domu par sabiedrības nākotni uzlabo pa...
FOTO: Preiļu slimnīcā atklāj atjaunoto dienas stacionāru – ar domu par sabiedrības nākotni uzlabo pakalpojumus
Trešdien, 27. decembrī, Preiļu slimnīcā svinīgi atklātas atjaunotās 4. stāva telpas, kuras pārbūvēja Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstītā projektā. Drīzumā atjaunotajās telpās darbu uzsāks dienas stacionārs, kur pacientiem būs pieejama medicīniskā palīdzība neiroloģisko un iekšķīgo slimību ārstēšanā, ginekoloģiskie izmeklējumi, kā arī vispārējās ķirurģijas un gastrointestinālās endoskopijas pakalpojumi. No vecā slimnīcas korpusa uz pārbūvētajām telpām pārvietos operāciju zāles un sterilizācijas bloku.
Top Stompaku purva un Cirīša ezera dabas aizsardzības plāni
Top Stompaku purva un Cirīša ezera dabas aizsardzības plāni
Latgalē šobrīd tiek izstrādāti dabas aizsardzības plāni diviem "Natura 2000" objektiem – Stompaku purvam Balvu novadā un Cirīša ezeram Preiļu novadā. Katrā ir unikālās dabas vērtības un arī saimnieciskās vajadzības, ko vēlas šajās teritorijās īstenot apkaimes uzņēmēji. Visvairāk šīs iedzīvotāju vēlmes izpaužas tūrisma nozares jomā. Un te ir svarīgi saglabāt kompromisu starp dabas aizsardzību un saimniecisko darbību, uzsvēra šo dabas aizsardzības plānu izstrādātāji.