Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 0 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
6 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!"", LATGALES PARTIJA
6 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
Ziņas
Rēzeknes novadā grib mainīt četru ielu nosaukumus
Biedrība "Publiskās atmiņas centrs" divdesmit piecām Latvijas pašvaldībām ir nosūtījis vēstuli par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu, aicinot pārdēvēt pašvaldību teritorijās sastopamos vietvārdus un ielu nosaukumus. Rēzeknes novada pašvaldība saņēmusi ieteikumu par divu ielu pārdēvēšanu, taču iedziļinoties šajā jautājumā, vietvara sarakstu papildinājusi vēl ar divām ielām, kurām pēc tās ieskatiem arī būtu jāmaina nosaukums.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

REPORTĀŽA: Rēzeknes pusē retais dzirdējis par malkas kompensācijām; pašvaldībā bažas par pabalstu administrēšanu 
Ja par berkubu malkas samaksāts vairāk nekā 40 eiro, par to šoruden pienāksies kompensācija. Atbalsta mehānisms izstrādāts arī mājsaimniecībām, kas apkurei izmanto dabasgāzi, elektrību, granulas vai šķeldu. Par to otrdien, 9. augustā, vienojās Ministru kabinetā, bet ko domā pabalsta iespējamie saņēmēji? Vismaz Rēzeknes pusē par pabalstu iespēju nemaz nav dzirdējuši. Savukārt pašvaldība bažījas – kā tiks galā ar pabalstu administrēšanu? 
Āfrikas cūku mēris Latgalē: par beigtām mežacūkām ziņo katru dienu
Latvijas mežos ir pieaugusi mežacūku populācija un arī Āfrikas cūku mēra izplatība. Pašlaik Latgalē siena pļaujas un labības novākšanas periodā mirušās mežacūkas tiek atrastas ļoti bieži. Pārtikas un veterinārais dienestā (PVD) par situāciju Latgalē saka kodolīgi – dramatiska.
Permakultūras metodes entuziaste: Dārzs ir mana mācību klase
Daina Zvejsalniece no Rēzeknes novada Rogovkas jau vairākus gadus sava dārza apsaimniekošanai izmanto permakultūras metodes. Gan kļūdoties, gan no kļūdām mācoties, Daina sapratusi, ka tas ir veids, kā dārza darbus padarīt vieglākus un arī videi draudzīgākus.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt