Sports
Raimonds Rudzāts: Stadiona vietā - televizors
Nedēļām ritot, sašaurinās arī manas treniņu iespējas. Ja iepriekš rakstīju par saviem piedzīvojumiem stadionā, tad tagad slēgti ir arī stadioni. Nu vairs atliek tikai skriet brīvdabā un vingrot mājās – pie televizora.
Vladimirs Ivanovs: Kāpēc «Kurbada» aiziešana ir nopietna sūce Latvijas hokejā
Pēdējās dienās ziņu epicentrā nokļuva mūsu Latvijas Hokeja federācija (LHF), kura teju katru dienu atrodas frontes pirmajā līnijā. Tad jaunumi par LHF darbinieku štata samazināšanu; tad spekulācijās par tēmu, kur risināsies 2021. gada pasaules meistarsacīkstes hokejā saistībā ar runām, ka Covid-19 pandēmijas dēļ Šveicē atceltais čempionāts tur varētu notikt nākamgad; tad ziņas, ka vēl nav saņemta atļauja jaunās treniņu halles būvniecībai “Daugavas” stadionā, kas būtu nepieciešamam tam pašam nākamā gada čempionātam, un termiņi jau spiež… Ja godīgi, tas viss nav tik būtiski uz kāda cita svarīga notikuma fona.
Latvijas Futbola federācija tik drīz prezidentu neievēlēs - organizācijas kongresu atliek
Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde piektdien nolēma uz nenoteiktu laiku atlikt 24.aprīlī paredzēto LFF kongresu, kurā plānotas federācijas prezidenta un citu amatpersonu vēlēšanas, informēja LFF. Federācija kongresa organizēšanas iespējas vērtēs pēc valstī noteiktās ārkārtējās situācijas attīstības, paralēli turpinot izskatīt, vai to varētu sarīkot citā laikā un attālinātā formā.
Graudiņas un Kravčenokas treneris: Galvenā problēma būs atrast motivāciju treniņiem
Ceļazīmi uz Tokijas olimpiskajām spēlēm nodrošinājušās pludmales volejbolistes Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka martā darīja zināmu, ka dueta galvenais treneris turpmāk būs Andris Krūmiņš. Koronavīrusa pandēmijas ietekmētajā situācijā viņš par lielāko izaicinājumu uzskata pāra motivēšanu treniņiem, kuru augļus sacensībās varētu redzēt tikai nākamgad.
KHL klubs Minskas «Dinamo» pošas augustā spēlēt Rīgā pārbaudes turnīrā
Minskas "Dinamo" gatavojas augustā Rīgā piedalīties pārbaudes turnīrā, kas ieplānots kā pārbaudes turnīrs pirms Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sākuma, trešdien informēja Baltkrievijas klubs. Turnīra norise gan būs iespējama tikai ar nosacījumu, ka tobrīd būs atcelti koronavīrusa pandēmijas dēļ ieviestie ierobežojumi.
Starptautiskā futbola federācija sola finanšu palīdzību krīzē cietušajiem
Futbolā koronavīrusa pandēmijas izraisītās ekonomiskās krīzes sekas ar finansiālu palīdzību sola mīkstināt Starptautiskā futbola federācija (FIFA), kam ir iespaidīgas naudas rezerves, trešdien vēstīja aģentūra AP. Par finanšu sadalīšanas sistēmu vēl risinās sarunas, bet starptautiskā futbolistu arodbiedrība aicina īpašu uzmanību pievērst mazākajiem tirgiem, nevis varenākajiem klubiem.
Rīgas maratona organizators: Ceram uz labu datumu rudenī
Ja vien pasaulē uzlabosies situācija Covid-19 apkarošanā, "Rimi" Rīgas maratonam ar jubilejas gadskārtai pienācīgu vērienu būtu jānotiek vēl 2020.gadā, trešdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" teica pasākuma organizators Aigars Nords. Viņš cer, ka izdosies maratonam atrast kādu labu datumu rudenī. 
Tambijevu nolīgušais «Admiral» paliek bez reģiona naudas, klubs KHL nespēlēs
Latvijas speciālistu Leonīdu Tambijevu galvenā trenera amatā nolīgušais Krievijas klubs Vladivostokas "Admiral" nākamajā sezonā nesaņems Piejūras apgabala finansējumu, kas praktiski liegs komandai startēt Kontinentālajā hokeja līgā (KHL), trešdien vēstīja aģentūra TASS. Vēlāk trešdien "Admiral" apstiprināja, ka nepietiekamu finanšu dēļ 2020./2021.gada sezonā KHL nespēlēs.
Latvijas karatē treneris Vasiļjevs. Vada Malaizijas izlasi un Āzijā gūst panākumus
Latvijas trenera Andra Vasiļjeva dzīvesvieta jau 10 gadus faktiski ir Malaizija, kur viņš galvenā trenera amatā strādā nacionālajā karatē izlasē. Šogad tā mēnesi bija Latvijā un šeit arī sagaidīja koronavīrusa pāraugšanu globālā pandēmijā. Tagad gan malaizieši ir mājās. Arī viņu treneris ir mājās, jo nolēma palikt Latvijā.
Galerijas