Sports
Ābols pošas uz Floridas «Panthers» attīstības nometni
Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda publiskojusi hokejistu sarakstu, kuri laikā no 27. līdz 30. jūnijam piedalīsies komandas attīstības nometnē, un starp dalībniekiem ir arī Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucējs Rodrigo Ābols.
Dainis Dukurs: Siguldas trases attīstība ir jāturpina
Lai gan Zviedrijas pilsētu Stokholmas un Ores kopīgā kandidatūra pirmdien zaudēja Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) biedru balsojumā un neieguva tiesības rīkot 2026. gada ziemas olimpiskās spēles, Siguldas bobsleja un kamaniņu trases attīstība ir jāturpina, raidījumā “Rīta Panorāma” uzsvēra trases direktors Dainis Dukurs.
Latvijas šāvēju duets izcīna sudraba godalgas Eiropas spēlēs
Latvijas duets Agate Rašmane un Lauris Strautmanis pirmdien Eiropas spēlēs Minskā ieguva 2.vietu, nodrošinot sudraba medaļas jaukto komandu sacensībās šaušanā ar pistoli 50 metru distancē, liecina rīkotāju informācija. Strautmanim Eiropas spēlēs tā bija jau otrā godalga.
SPECIĀLI no Lozannas: Balsojumā Šveicē izšķiras Siguldas olimpiskās izredzes
Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) sesijā pirmdien Šveices pilsētā Lozannā notika balsošana par 2026.gadā ziemas olimpisko spēļu rīkotājiem. Uz rīkotāju godu pretendēja arī Zviedrijas pilsētas Stokholma un Ore, kas ledusrenes sacensības piedāvāja aizvadīt Siguldā, bet uzvarēja Itālijas pilsētu Milānas un Kortinas d'Ampeco apvienotā kandidatūra.
Galerijas