Sports
F-1 komandā meklē mašīnām ātrumu un nedzer ar pilotiem alu. Intervija ar «Williams» inženieri Reini Vītolu
Par sava šūpuļzirdziņa aprīkošanu ar motoru Reinis Vītols nesapņoja un īpašu autosporta vilinājumu puikas gados neizjuta. Pirmās formulas (F-1) sacīkstēm viņš savulaik sekoja ne vairāk kā vidusmēra latvietis pusaudža vecumā, toties pastāvīga interese par inženierzinātnēm un vēlēšanās iegūt atbilstošas zināšanas Vītolu aizveda līdz darbam "Williams" komandā - vienā no F-1 vēstures pīlāriem. Reinis ir trases aerodinamiķis, kam jānodrošina mašīnai trasē maksimālais ātrums, ko pieļauj tās tehniskie parametri.
Latvijas Hokeja federācijas šefs: Jāgatavojas arī virtuālajām sporta aktivitātēm
Dažādi virtuālie pasaules čempionāti jau tagad jāpieņem kā realitāte, kā arī jādomā, kā tos sākt izmantot savā labā, sarunā ar Latvijas Radio pauda Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols. Latvijas hokeja fani jau triumfēja pirmajā virtuālajā pasaules čempionātā, kā arī Latvija bija pārstāvēta Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) datorspēļu turnīrā.
Latvijas volejbola izlase sāk gatavošanos, par spēlētāju pozīciju sadalījumu vēl jālemj
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība ar darbu treniņnometnē pirmdien sāk ceļu uz savu otro Eiropas čempionāta finālturnīru. Izlases galvenais treneris Avo Kēls, rēķinoties ar spēlētāju iespējām, no 27 iepriekš nosauktajiem kandidātiem izvēlējās 17 spēlētājus, kuri strādās fiziskās kondīcijas uzlabošanai. Kēla palīgs Guntis Atars paskaidroja, ka runāt par spēlētāju pozīcijām laukumā vēl ir priekšlaicīgi.
Rīgas «Dinamo» iepauzē «naudas maisa» gaidībās, trenera un spēlētāju līgumi vēl jāgaida
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandai Rīgas „Dinamo” šī starpsezona neatšķiras no iepriekšējām, jo arī šogad jāgaida komandas budžeta apstiprinājums Krievijā, lai varētu sākt komplektēt vienības jauno sastāvu. Pagaidām vēl „naudas maiss” Rīgā nav nonācis, bet jau jaunnedēļ „Dinamo” varētu parakstīt līgumu ar galveno treneri. Šis solis tālāk varētu eskalēt arī līgumu parakstīšanu ar spēlētājiem.
No brīvprātīgā darba līdz olimpiskajām spēlēm. Fotogrāfs Lācis jau trešo gadu ķer kadrus bobsleja trasēs
Apstākļu sakritība, kvalitatīvs darbs un unikāla pieeja Viesturam Lācim jau trīs gadus ļauj būt Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) oficiālajam fotogrāfam. Lai gan Lācis vienās ziemas olimpiskajās spēlēs jau piedalījies kā fotogrāfs, sarunā ar LSM.lv viņš atklāja, ka cer nokļūt arī Pekinas 2022. gada spēlēs, jo pirmajās sacensībās neizdevās līdz galam izbaudīt olimpisko atmosfēru.
Sacensību gaidās Latvijas autosportā dažādās disciplīnās risinās treniņi
Divu mēnešu piespiedu pauze beigusies Latvijas autosportā – pēdējās divas nedēļas nogales ir organizēti treniņi rallijkrosā un citās disciplīnās, cenšoties atgriezties normālā režīmā. Jau ir plāni nākamajām treniņu dienām, lai braucēji būtu iespējami gatavi brīdim, kad varēs sākties sacensības.
F-1 komandām nosaka 145 miljonu dolāru izdevumu griestus bez pilotu algām
Pirmās formulas (F-1) komandās atļautie izdevumu griesti 2021.gada sezonā būs 145 miljoni dolāru (132 miljoni eiro), kas neietver pilotu algas un tēriņus par motoriem, par Starptautiskajā Automobiļu federācijā (FIA) trešdien pieņemto lēmumu vēstīja aģentūra AP. Turpmākajās sezonās izdevumu griesti kļūs arvien zemāki.
Latvijas Jaunatnes basketbola līgā domstarpības raisa turnīru norises formāts
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) sporta skolas kopīgā vēstulē uzrunājušas Latvijas Basketbola savienības (LBS) valdi par līgas izspēles kārtību nākotnē, atbalstot sistēmu, ka labākajām komandām jāspēlē pret labākajām. Vēstules autori bažījas, ka LBS varētu apstiprināt citu sistēmu, kas paredz turnīrā veidot komandu komplektus. 
Galerijas