Sports
Sevastova ar grūtībām pārvar Sinsinati turnīra dubultspēļu pirmo kārtu
Ne bez problēmām Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova duetā ar Krievijas sportisti Anastasiju Pavļučenkovu pārvarēja Sinsinati WTA “Premier” turnīra dubultspēļu sacensību pirmo kārtu, ar 2-6, 6-3, 13-11 uzvarot taivānieti Suveju Sje un baltkrievieti Arinu Sabalenku, liecina organizatoru informācija.
RFS futbolistes ar zaudējumu noslēdz Čempionu līgas turnīru Rīgā
Latvijas sieviešu futbola čempionvienība RFS pirmdien Rīgā ar 1:2 piekāpās Grieķijas komandai Kardicas "Akadimia Elpides" pēdējā spēlē Čempionu līgas kvalifikācijas grupā, kur jau iepriekš zaudēja izredzes tikt nākamajā kārtā, liecina organizatoru informācija.
Handbols Latvijā - amatieri pašu mājās, profesionāļi meklē ārzemju klubus
Latvijas jaunie handbolisti jau aizvadījuši vai vēl turpina savus jaunatnes Eiropas čempionātus, kuros gan spēlē B divīzijā. Pašmāju rokasbumbas čempionāts jau vairākas sezonas norit amatieru līmenī, jo nav pat pusprofesionālu vietējo komandu. Līdz ar to nevar arī cerēt uz jauno spēlētāju veiksmīgu iekļaušanos pieaugušo handbolā un izlases rindu papildināšanu. Tomēr rokasbumbas federācija atradusi arī veiksmīgu mehānismu, kā jaunos spēlētājus sagatavot pirms došanās uz ārzemju komandām. 
Pludmales volejbolisti Šmēdiņš/Samoilovs triumfē turnīrā Maskavā
Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš svētdien Maskavas četru zvaigžņu turnīra finālā ar  (21:18, 21:13)  uzvarēja Alisonu Čeruti un Andrē Lojolu Šteinu no Brazīlijas, kļūstot par šī turnīra uzvarētājiem, liecina organizatoru informācija.
Galerijas