Sports
Prioritāšu kritēriji pārsteidz sporta federācijas, to pārstāvji darba grupā 3 mēnešus klusē
Vairākas sporta veidu federācijas paudušas sašutumu par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) izstrādātajiem prioritāro sporta veidu noteikšanas kritērijiem, jo par to tapšanu neko neesot zinājušas. Latvijas Sporta federāciju padomē (LSFP) paskaidroja, ka tā nereaģēja, jo priekšlikums nav ticis prezentēts. Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" rīcībā nonākusī e-pasta sarakste gan liecina pretējo.
Sporta sabiedrībā neapmierināti ar ieviestajiem ierobežojumiem, rosina tos pārskatīt
Grozījumi epidemioloģiskās drošības pasākumos paredz iespēju kopš 17. oktobra sabiedriskās izklaides vietās iekštelpās vienlaicīgi pulcēties 30 cilvēkiem, bet kopīgi sportot iekštelpās sabiedrībai tiek liegts. Latvijas sportisti, sporta entuziasti, treneri, klubi un sporta federācijas ir pauduši neizpratni par lēmumu, kas pieņemts, neieklausoties sporta organizāciju viedoklī, un uzskata to par nesamērīgu.
Latvijas labākā slēpotāja Eiduka koncentrējas diviem lielākajiem izaicinājumiem
Patrīcija Eiduka oktobra vidū atgriezās no trīs nedēļas ilgušas treniņnometnes Austrijā, kur Latvijas spēcīgākā distanču slēpotāja krāja pirmos kilometrus uz sniega. Pēc smagās treniņnometnes sportiste uzturas pašizolācijā un Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka jaunajā sezonā par lielākajiem izaicinājumiem uzskata startu divos pasaules čempionātos. 
Biatlona federācijas šefs Upenieks: Pašvaldības prioritāros sporta veidus jau ir noteikušas
Biatlons potenciālajā prioritāro sporta veidu rangā palicis aiz makšķerēšanas un automodelisma, ko Latvijas Biatlona federācijas (LBF) viceprezidents Gundars Upenieks uzskata par nepamatotu situāciju un viņa pārstāvētā sporta veida nenovērtēšanu. Upenieks intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" uzsvēra, ka biatlons attīstās noteiktās pašvaldībās, kas savas prioritātes sportā jau ir noteikušas.
Kariņš: Baltkrievijā ir drošības riski, pasaules hokeja čempionāts Latvijai jārīko ar citu partneri
Latvija gatavo atbildi Starptautiskajai hokeja federācijai (IIHF), sniedzot skaidrojumu par 2021. gada pasaules hokeja čempionātu, kura norise sākotnēji paredzēta Rīgā un Minskā, trešdien Latvijas Televīzijā teica premjerministrs Krišjānis Kariņš {"Jaunā Vienotība"). Latvija arvien ir gatava uzņemt savu čempionāta daļu, bet aicina IIHF izvērtēt, vai situācija Baltkrievijā ļaus garantēt drošību visiem turnīrā iesaistītajiem.
Biatloniste Bendika: Nav variantu, jaunajā sezonā pjedestāls jāņem
Latvijas spēcīgākā biatloniste Baiba Bendika kopš oktobra sākuma sezonai gatavojas Itālijas Alpos, kur jau vairāk nekā nedēļu valda kārtīga ziema. Bendika Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka jaunajā sezonā apņēmusies izcīnīt vietu uz pjedestāla un dara visu, lai sasniegtu savus mērķus.
Dainis Dukurs par prioritārajiem sporta veidiem: Sporta sabiedrība ir gana gudra, vidusceļu atradīs
Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) darba variantā tapušās sporta veidu prioritātes tabulas nesatrauc pieredzējušo skeletona treneri Daini Dukuru, lai gan viņš apzinās, ka katram savs krekls ir tuvāks. Dukurs, kurš ir arī bobsleja un kamaniņu trases "Sigulda" valdes priekšsēdētājs, otrdien Latvijas Televīzijā teica, ka diskusijai jābūt mazliet ilgākai, lai visas iesaistītās puses viena otrā ieklausītos.
Savickis: Rīgas «Dinamo» pēc 24.oktobra varēs spēlēt
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" pēc Covid-19 pārslimošanas nākamās līgas spēles varēs aizvadīt, sākot ar 25.-26.oktobri, sarunā ar ziņu aģentūru LETA pirmdien atklāja "Dinamo" kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.
Galerijas