Sports
Sporta pārvaldībā pieredzējušais Tikmers: LOK prezidenta amatā redzu sevi kā pārmaiņu nesēju
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidenta vēlēšanās Žoržs Tikmers ir vienīgais pretendents, un gandrīz skaidrs, ka piektdien viņš oficiāli kļūs par LOK augstāko amatpersonu. Olimpiskais vicečempions sporta pārvaldībā darbojas jau 30 gadu, tomēr pauda pārliecību, ka jaunajā amatā spēs ieviest līdz šim neīstenotas pārmaiņas. Tiesa, intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" ne uz visiem jautājumiem viņa atbildes bija skaidri un pēc būtības formulētas. 
Grīviņš un Džaviza uzvar vēsturiskajā skrējienā Rīga-Valmiera, krīt sacensību rekordi
Pēteris Grīviņš vīriešu konkurencē un Diāna Džaviza sievietēm sestdien guva uzvaras vēsturiskajā 107 kilometru skrējienā Rīga-Valmiera, kā arī abi izcīnīja zelta godalgas Latvijas čempionātā 100 kilometru distancē, liecina rīkotāju informācija. Grīviņš kļuva par pirmo skrējēju, kas finišu Valmierā sasniedza ātrāk nekā astoņās stundās, un trases rekordu sievietēm laboja arī Džaviza.
Saistībā ar Futbola federācijas kongresu fiksē vēl vienu Covid-19 gadījumu
Saistībā ar Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes locekļa amata kandidāta Guntara Indriksona saslimšanu ar Covid-19 atklāti vēl četri inficēšanās gadījumi un vismaz viens tiem saistāms ar jūlija sākumā aizvadīto LFF kongresu, par Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) rīcībā esošo informāciju piektdien vēstīja Latvijas Televīzijas ziņu dienests.
Šuplinska: Sporta vadībā daudz runā par politiskiem kontaktiem, nevis nozares attīstību
Sporta vadībā ir ierasts runāt par politisko kontaktu svaru un pareizo konjunktūru, tajā pašā laikā atturīgi iesaistoties sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), kuras pārziņā ir sporta nozare, Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas sesijā piektdien teica izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (Jaunā konservatīvā partija).
«Jelgava» pieveic «Ventspils» futbolistus, pietuvojas virslīgas līderu trijniekam
Latvijas virslīgas sestās kārtas pēdējā spēlē FK "Jelgava" ceturtdien mājās ar 1:0 uzveica FK "Ventspils" futbolistus un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju, liecina organizatoru informācija. Uzvara ļāva FK "Jelgava" ar deviņu punktu guvumu pakāpties uz 4.vietu, par viena punkta tiesu atpaliekot no ventspilniekiem, kas arvien noslēdz līderu trijnieku.
Rallijkrosā 14 gadu vecumā uzvarējusī Stakena: Priecājos konkurēt ar pieredzējušiem braucējiem
Aizvadītās nedēļas nogalē Biķernieku trasē par vienu no lielākajiem pārsteigumiem motorsporta festivālā parūpējās četrpadsmitgadīgā Maija Stakena, izcīnot uzvaru Ziemeļeiropas čempionāta ieskaitē "Super 2000" klasē un gūstot karjerā līdz šim lielāko panākumu. Autosportiste ceturtdien Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka rallijkrosā brauc pirmo gadu un Biķerniekos pirmoreiz šajā disciplīnā startēja sacensībās.
Mārketinga lietpratējs Zeps: Federācijām par valsts naudu jāspēj iesaistīt sportā jaunatni
Valsts pamatuzdevums sportā ir veselīgas sabiedrības veidošana, tādēļ jāveicina bērnu un jauniešu iesaistīšanās jau agrīnā vecumā, bet tam nepieciešama jauna pieeja, jo ar pārdesmit gadu vecu domāšanas modeli to nesasniegt, intervijā Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" teica sporta mārketinga speciālists Raimonds Zeps. Viņš rosina valsts finansējumu piešķirt sporta veidu federācijām, kas apliecina spēju piesaistīt bērnus un jauniešus. 
Guntaram Indriksonam konstatē Covid-19; LFF kongresa dalībniekiem bijis neliels risks inficēties
Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā uz valdes locekļa amatu kandidējušais Guntars Indriksons saslimis ar Covid-19, tāpēc federācija aicina visas personas, kas 3.jūlijā "Elektrum" Olimpiskajā centrā apmeklēja kongresu, veikt Covid-19 pārbaudes. Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC) gan atzina, ka kongresa dalībniekiem iespēja inficēties ar Covid-19 bijusi neliela.
Būvnieku nesaskaņas raisa bažas par «Daugavas» stadiona hokeja halles laicīgu tapšanu
"Daugavas" stadiona ledus hallei Rīgā jābūt gatavai 2021.gada martā, tādēļ būvdarbi šeit turpinās pilnā sparā par spīti tam, ka pār celtnieku galvām ik pa laikam savelkas drūmi mākoņi. Ne vien tiešā, bet arī pārnestā nozīmē, jo iespējamas krāpniecības dēļ projekts varētu zaudēt Eiropas finansējumu un tad rastos grūtības norēķināties ar būvniekiem.
Japānā izvērtēs ceļošanas nosacījumus Tokijas olimpisko spēļu dalībniekiem
Japānā izskata iespējas atvieglot ieceļošanas nosacījumus Tokijas olimpisko un paralimpisko spēļu dalībniekiem no pandēmijas vairāk skartām valstīm, tajā pašā laikā par iespējamu uzskata arī risinājumu, kas liktu sportistiem un citām iesaistītajām personām pirms ierašanās veikt Covid-19 analīzes, vēstīja ziņu aģentūra "Kyodo News".
Galerijas