Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 21 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Pašvaldībās meklē risinājumus kapavietu skaita palielināšanai
Pašvaldībās meklē risinājumus kapavietu skaita palielināšanai
Daļa pašvaldību saskaras ar kapavietu trūkumu, piemēram, Jelgavas novadā vietu trūkst 14 kapsētās. Risinājumi, kurus atrod vietvaras, ir dažādi – piegulošo teritoriju iegāde, aicinājums izvēlēties piederīgos kremēt, kā arī senāku kapu likvidēšana, tādējādi atbrīvojot vietu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Jelgavas novada mēra Lasmaņa skandāla ēnā domē uzvirmo cīņa par varu
Jelgavas novada mēra Lasmaņa skandāla ēnā domē uzvirmo cīņa par varu
Par Jelgavas novada domes priekšsēdētāja atstādināšanu vairāki deputāti bija gatavi balsot jau trešdien un domes sēdei iesniedza pieteikumu, lai jautājumu par mēra Madara Lasmaņa ("Latvijas attīstībai") atstādināšanu pievienotu trešdienas sēdes darba kārtībai. Atstādināšanas iniciatori pauda, ka pēc publiskotā video ar mēru, kurš darba mašīnā sēdes laikā nodarbojas ar, iespējams, nepiedienīgām darbībām – nevar būt šaubu par nepieciešamību viņu atstādināt pēc iespējas ātrāk. Citi deputāti tam nepiekrita un priekšlikumu noraidīja. 
Divdomīga domes sēdes video dēļ skandālā iekļūst Jelgavas novada mērs Lasmanis
(papildināts)
Divdomīga domes sēdes video dēļ skandālā iekļūst Jelgavas novada mērs Lasmanis (papildināts)
Jautājumus par ētiku radījis sociālajos tīklos publicēts ieraksts no Jelgavas novada domes Budžeta komisijas sēdes, kurai domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis ("Latvijas attīstībai") bija pievienojies attālināti. Sēdes ierakstā redzami šķietami nepiedienīga rakstura pieskārieni aizmugurē sēdošai sievietei. Domes priekšsēdētājs gan intervijā LTV Ziņu dienestam visus pārmetumus noliedza un pauda, ka tā ir pret viņu vērsta nomelnošanas kampaņa.
Gaidāma vairāku novadu šķiršanās. Atvērt reformas likumu – atvērt Pandoras lādi?
Gaidāma vairāku novadu šķiršanās. Atvērt reformas likumu – atvērt Pandoras lādi?
"Reforma ir brāķis," tik lakoniski par pašvaldību administratīvo teritoriju pēdējām izmaiņām izsakās Saeimas Zaļo un Zemnieku savienības deputāts Valdis Maslovskis. Viņš vada Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisiju, un viņa vadībā pēc nedēļas Saeima plānojusi atvērt likumu, ar ko noteiktas pašvaldību teritorijas. Jau trešdien, 28. februārī, gaidāmas divu pašvaldību domes sēdes, kurās lems par iepriekš apvienotu novadu šķiršanās sākšanu. Likumdevējs pieļauj, ka bez jau publiski zināmajām novadu izmaiņām sagaidāmas vēl vairākas.