Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Siguldas novadā pārbūvēs tiltu pār Tumšupi
Šonedēļ uzsāksies pārbūves darbi uz tilta pār Tumšupi autoceļa Inčukalns–Ikšķile (P10) 13,07. km. Būvdarbu posmā ir ieviesti ātruma ierobežojumi 30, 50 un 70 km/h. Satiksme pār tiltu organizēta ar reverso kustību un luksoforu, informēja valsts AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Morē atrod 2. pasaules kara bunkuru
Gatavojot ganības un līdzinot kurmju rakumus, kādā zemnieku saimniecībā Morē atklāts kārtējais kara laika bunkurs. Izmēros nelielais bunkurs ir aizgruvis, un tā atrakšana prasīs laiku.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:10. maijs

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Alūksnes novadā zemju īpašniekiem par veiksmīgu cīņu ar latvāņiem būs 50% NĪN atlaide
Šopavasar, lai rosinātu zemes īpašniekus aktīvāk veikt latvāņu ierobežošanu savās teritorijās, Alūksnes novada pašvaldība izstrādājusi latvāņu ierobežošanas plānu. Šajā plānā ietverti gan konkrēti pasākumi, gan ierobežošanas metodes un vēl – kā bonuss tiem zemes īpašniekiem, kuriem cīņa ar invazīvo augu izrādīsies veiksmīga, būs nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atlaide 50% apmērā.
Ventilējami sēdekļi un gaišas ādas salons. Pilsētu un novadu vadītāji pielāgo iepirkumus iepriekš noskatītiem auto
Obligāti metālisku sudraba krāsas virsbūvi, noteikti ādas salonu, ventilējamus priekšējos sēdekļus un apsildāmus aizmugurējos, vismaz 19 collu diskus riepām, kas ar visu auto ražotas šogad un nav noripojušas vairāk par 50 kilometriem. Tās ir dažas no prasībām Jelgavas domes automašīnu nomas iepirkumā, ar ko pie jauniem “Volvo” tikusi pilsētas mērija. Latvijas Radio Ziņu dienesta izpētītais liecina, ka arī taupības laikā pašvaldību vadītāji iekāro dārgus auto, ko vispirms noskata salonos, bet pēc tam tikai pielāgo prasības iepirkumā. Turklāt tādus konkursus pavada ne tikai konkurences kropļošanas un izšķērdības šaubu ēna. Dažos gadījumos mašīnu pārdevējus un domes kā pircējus saista gan kopīga nodokļu maksātāju naudas tērēšana, gan arī politiskas gaitas.
Laurenču sākumskola kritizē biežās izmaiņas Covid-19 ierobežojumos
Laurenču sākumskola pirms nedēļas pārplānoja skolēnu plūsmas, lai varētu izpildīt jaunās prasības – no šīs pirmdienas nodrošināt katram skolēnam vismaz trīs kvadrātmetru lielu platību. Daļu klašu pārcēla uz Siguldas Valsts ģimnāzijas telpām, kurā bijis vairāk brīvu telpu. Bet no pirmdienas darbu atkal nāksies pārplānot. Visas prasības skola ievēro un arī turpmāk ievēros, taču kritizē biežās izmaiņas, kuru izpildē tiek ieliktas lielas pūles un kas mainās gandrīz katru nedēļu. 
Krastkalnu ģimene bērnos audzina mīlestību pret Latviju
Krastkalnu ģimene dzīvo Siguldā. Laurim darbs saistīts ar komandējumiem, taču Covid-19 pandēmija viņam devusi iespēju pavadīt 18. novembri kopā ar ģimeni – sievu Madaru un bērniem Dārtu un Teodoru. Kā Krastkalnu ģimene audzina savos bērnos mīlestību pret Latviju, un kā viņi šogad svinēs 18. novembri?

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt