Sadaļas Sadaļas
Ziņas
«Tautas panorāma»: Jauno lielāko Ropažu novadu gaida ar bažām
Skeitparki un slidotavas visos pagastos, jauni gājēju un velosipēdistu celiņi, investoru piesaistes programma novadam, kā arī kvalitatīvi sociālie un kultūrvides pakalpojumi iespējami tuvāk dzīvesvietai. Šādus solījumus partiju programmās var izlasīt jaunā Ropažu novada iedzīvotāji. Pēc pašvaldību reformas novada robežas ievērojami paplašinājās, tāpēc iedzīvotāji ir skeptiski par to, kā izdosies nodrošināt tikpat pieejamus pakalpojumus kā līdz šim. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Politologs: Kārtējā domes vadības maiņa Garkalnē notikusi, lai mobilizētu vēlētājus jaunajā Ropažu novadā
Mēneša laikā Garkalnes novadā notikusi pamatīga vadības krēslu pārbīde, kā rezultātā novada vadības groži uz pāris mēnešiem atkal nonākuši Latvijas Zemnieku savienības (LZS) rokās. Jaunievēlētais priekšsēdis Edgars Treibergs to sauc par centieniem esošos labumus garkalniešiem saglabāt arī jaunajā Ropažu novadā, kurā pēc vēlēšanām būs arī Garkalne. Savukārt politologs Filips Rajevskis uzskata, ka vadības maiņa notikusi, lai mobilizētu vēlētājus jaunajā Ropažu novadā. 
Ropažu novadā daudzdzīvokļu mājas siltināšanu kavē nelikumīgi ierīkoti skursteņi
Dzīvokļu īpašnieku biedrība “Zītari-3” Ropažu novada būvvaldē 2019. gadā iesniedza pieteikumu daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas siltināšanai, taču projekta saskaņošanas darbi būvvaldē nesokas, jo ēka neatbilst ugunsdrošības prasībām. Tā kā pašvaldība Zītaros jau 90. gados slēgusi centrālo katlu māju, katrā dzīvoklī ierīkota sava individuālā apkures sistēma.
Ar atgriešanos Garkalnes mēra krēslā Bauze-Krastiņš varētu bruģēt ceļu uz jaunā Ropažu novada vēlēšanām
Kad pērnā gada sākumā Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš (Latvijas Zemnieku savienība) atkāpās no Garkalnes novada mēra amata, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) neslēpa, ka tieši tajā dienā jau bija sagatavojusi dokumentu par viņa atbrīvošanu, jo novada domē konstatēti daudz un būtiski pārkāpumi. Tagad Garkalnes domē notiekošās politiskās pārbīdes ļauj secināt, ka Bauze-Krastiņš varētu atgriezties mēra krēslā, vadot vienu no bagātākajām Latvijas pašvaldībām un bruģējot ceļu uz gaidāmajām vēlēšanām.
Ropažu novadā eksperimentā pēta senlaicīgu kokogļu ieguves metodi
Aizvadītajās nedēļās, izmantojot eksperimentālās arheoloģijas metodi, interesants un vēl nebijis pētījums veikts Ropažu novadā. Šī pētījuma mērķis – iegūt kokogles, kā to darīja kādreiz. Šim nolūkam tika izveidots kokogļu dedzināšanas uzkalniņš, un trīs nedēļas tika veikta dedzināšana.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt