Sadaļas Sadaļas
Ziņas
«Tautas panorāma»: Augšdaugavas novadā – sakoptāka vide un aizvien mazāk iedzīvotāju
Vizuāli viss iet uz labo pusi – ceļus labo, sporta centrus renovē, veido rotaļlaukumus bērniem. Kopumā pilsētiņas un pagasti kļūst glītāki un sakoptāki. Tikai viena nelaime – arvien mazāk paliek vietējo iedzīvotāju, kas par šo sakoptību priecātos, mazāk jauniešu, kas sportotu atjaunotajos stadionos, un mazāk bērnu smieklu jaunajos rotaļlaukumos;  – jo nav darba! Tādēļ jaunieši un jaunās ģimenes dodas uz lielajām pilsētām vai ārvalstīm. Tik pretrunīgas sajūtas ir  topošā Augšdaugavas novada iedzīvotājiem, pie kuriem viesojās “Tautas panorāma”.
8 pilsētās plāno jaunus VUGD depo; izsludina konkursus to būvei
No piektdienas, 16. aprīļa, Elektronisko iepirkumu sistēmā izsludināts atklāts konkurss astoņu jaunu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) depo būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei, būvdarbiem, kā arī inženiertīklu un inženiertehniskās sistēmas apkopei.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Dagda un Ilūkste var palikt bez autoostas
Pirms diviem gadiem spēkā stājušies Satiksmes ministrijas izstrādātie Autoostu noteikumi, kas paredz autoostas sadalīt kategorijās, nosakot obligāti sniedzamos pakalpojumus. Šī gada sākumā tika slēgtas Dagdas un Ilūkstes autoostas. Tam par iemeslu gan Covid-19 sakarā ieviestie ierobežojumi, gan arī valsts finansējuma pārtraukšana šo autoostu uzturēšanai, piešķirot tām zemāko – 4. kategoriju.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt