Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Daugavpils novada partija"
3 vietas LATGALES PARTIJA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Naujenes pagastā plāno nolietotu riepu un plastmasas atkritumu pārstrādi
Augšdaugavas novada Naujenes pagastā plāno nolietotu riepu un plastmasas atkritumu pārstrādi. Uzņēmums „Innoteh” jauno ražotni iecerējis veidot degradētā teritorijā Pritikinas ciemā. Uzņēmums gumijas izstrādājumu un plastmasas atkritumus plāno pārstrādāt ar pirolīzes metodi, gala rezultātā iegūstot enerģiju. Šobrīd notiek ietekmes uz vidi novērtējums, taču pirmajā publiskā apspriešanā iedzīvotāji interesi neizrādīja.
Bedrīšu dēļ Daugavpils šosejas četru joslu posmā ātruma ierobežojums; nākotnē plāno remontēt
Dodoties uz Daugavpili pa autoceļu A6, kopš ziemas jārēķina vairāk laika ceļā. Sliktā ceļa stāvokļa dēļ pa četru joslu plato šosejas posmu apmēram 30 kilometru garumā jāpārvietojas, nepārsniedzot ātrumu 70 kilometru stundā. Ierobežojumi esot īslaicīgi, un top arī šī posma remonta plāni aiznākamgad. Tie gan neesot tādi, kādus tos vēlētos pašvaldība.
Lauku tūrisms aktīvajā sezonā cer tikai uz pašmāju ceļotājiem
Viesu mājas aktīvajā sezonā nesagaidīs nedz tūristus no Eiropas, nedz no trešajām valstīm. Tā secina Latvijas lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" un tūrisma jomas nozarē strādājošie Latgales reģionā. Tomēr kopumā lauku viesu mājas uz jauno tūrisma sezonu raugās cerīgi – beidzot atcelti stingrie Covid-19 ierobežojumi, kas nozarei ļauj uzelpot pēc smagās ziemas un ierobežojumiem pilnā iepriekšējā gadā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt