Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 25 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Kuldīgas novadam"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ceļotājus gaida Padures muižā – vietā, kuru kovida laikā īpaši iecienīja rīdzinieki
Šogad jau 10. reizi notiek akcija "Apceļosim Latvijas muižas un pilis". Līdz pat 30. septembrim ikviens var apmeklēt 60 akcijā iesaistītās muižas un pilis. Padures muiža atrodas netālu no Kuldīgas, un tās īpašnieks ir Latvijas Piļu un muižu asociācijas vadītājs Jānis Lazdāns, kurš ikdienā strādā Rīgā. Tikmēr Padures muižas kultūras un tūrisma organizatore Alise Volanska Latvijas Radio klāstīja – būt šajā muižā pēdējā laikā īpaši populāri kļuvis rīdzinieku vidū.
Lielā interese par Zemessardzi mudina rīkot papildu apmācības Kuldīgas novadā
Līdz 24. jūlijam Kuldīgas novada militārajā poligonā “Mežaine” notiek Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes rīkotā zemessargu pamatapmācības nometne, kurā piedalās vairāk nekā 60 zemessargu no vairākiem bataljoniem. Lielā interese par zemessardzi mudinājusi rīkot papildu apmācības. Kā notiek apmācības?
Kuldīgas novadā gāzes katlumājas steidz pielāgot citiem kurināmā veidiem
Kuldīgas novadā, gatavojoties jaunajai apkures sezonai, meklē lētākas apkures iespējas. Novadā izmanto dažādus kurināmā veidus, tāpēc arī tarifi atšķiras – no zemākajiem valstī līdz pat augstiem. Visgrūtākā situācija ir Skrundā un Rudbāržos, kur tiek izmantota dabasgāze. Pēc ilgiem aprēķiniem un diskusijām nākamajā apkures sezonā dabasgāzes vietā stāsies pat trīs dažādi kurināmo veidi.
Ārste no karā nopostītās Mariupoles plāno palikt Kuldīgas novadā
Latvija un Polija ir teju vienīgās Eiropas Savienības valstis, kas ukraiņu mediķiem pagaidu atļaujas strādāt izsniedz ātri – aptuveni mēneša laikā, uzskata Latvijas Ārstu biedrībā (LĀB). Kuldīgas slimnīcā jau mēnesi strādā Alīna Čera no Mariupoles. Ārste neslēpa, ka viņai vairs nav ne māju, ne darba vietas, kur atgriezties, tāpēc nolēmusi palikt Kuldīgas novadā. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt