Ārpus ētera
Video blogs: šī ziema ir brāķis
Lai arī nu jau nedēļu Latvijā valda ziema un daudzviet ir pat uzsnidzis sniegs, šī ziema ir patiesi vāja. Līdz šim zemākā temperatūra -12,8 grādi, lai gan janvāris jau otrajā pusē. Video skaties, kā Daugavai neizdevās aizsalt un kā Daugava izskatījās pirms pieciem gadiem.
Atis Klimovičs: Vēlot labu nākotni ar padziļinātu izpratni pret pagātni
Nedz Rīga, nedz visa Latvija nekad nebūs pilnībā gatavas, jo tas ir nepārtraukts nebeidzams process, tā varētu atbildēt tiem, kas pārmet uztraukumu par čekas maisu satura publiskošanu, aicinot tā vietā domāt par šodienas aktualitātēm. Diezin vai pat Vācija un ASV ir pabeigtas, arī tur netrūkst savu problēmu, par tādām valstīm kā Krievija nemaz nerunājot.
Māris Rīmenis: «Australian Open» - pirmais gada pārbaudījums ne tikai laukumā
Šīs ziemas galvenais sarīkojums sportā būs olimpiskās spēles februārī Phjončhanā, tomēr arī citi profesionālā sporta notikumi rit savu gaitu un janvārī  mūsu līdzjutējiem aktuāls arī pirmais gada ”Grand Slam” tenisa turnīrs – ”Australian Open” (tāpat kā Maira Brieža cīņa supersērijā mēneša beigās). Melburnā Latviju vienspēlēs pārstāvēs Aļona Ostapenko un Anastasija Sevastova. Izloze jau notikusi, līdzjutēji jau pārsprieduši dažādus iespējamos scenārija variantus.
Atis Klimovičs: Aizvien vairāk patiesības par vēsturi Ukrainā
Karam Ukrainā, kam neredz beigu, ir vistiešākais sakars ar to, ka noziedzīgais padomju režīms nav ieguvis nepieciešamo starptautisko nosodījumu. Pie tam tādu, kas atstātu iespaidu uz šī režīma mantinieci Krieviju, kas liktu šīs valsts sabiedrībai patiesi godīgi ieskatīties savas pagātnes tumšajās dzīlēs, lai pēc tam veidotu atšķirīgu dzīvi.
Atis Klimovičs: Ar atbilstošu pretestību aukstā kara karavīriem
Aukstais karš ir nervu spēle, pārbaudījums, kas jāiztur, kad valstis apmainās ar savstarpējiem aizrādījumiem, kritiku un apsūdzībām. Tas nav patīkami nedz normālu valstu vadītājiem, nedz “parastiem” un apzinīgiem pilsoņiem; tādā laikā ieteicams paciesties un pieņemt, ka nekas nemēdz būt mūžīgs, arī tā dēvētais aukstais karš. Un atcerēties, ka šāda konfrontācija sagādā ievērojami mazāk ļaunuma pat par pašu “maigāko” karsto karu ar ieroču lietošanu. Tiešām, simt dienas strīdēties ir labāk, nekā vienu dienu karot.  
Anda Rožukalne: Kāds mediju jomā un žurnālistikā būs 2018.gads?
Daudz izmaiņu nebūs. Bet žurnālistikas kvalitāte pieaugs. Auditorijas piesaiste prasīs arvien lielākus spēkus. Darba tirgus mediju jomā joprojām būs nedrošs, valodas līmenis portālos nekļūs labāks. Viltus ziņas arvien būs populāras (sevišķi veselības jomā un politikā), mediju pratības prasības reti tiks attiecinātas uz sevi pašu.
Video blogs: saulainākā, siltākā un lietainākā vieta Latvijā 2017. gadā
Gads vēl nav pavisam galā, tāpēc detalizēti dati par to, kāds tas bijis laika apstākļos, varēs pētīt un klāstīt nākamnedēļ, bet dažas lietas, protams, jau ir skaidras. Kura bijusi saulainākā vieta Latvijā, kur bijis vissiltākais un kur - lielākais nokrišņu daudzums. Plašāk par to skaties video.
Latvijas kolorīts: Neiespārdīt
"Visiem vienmēr neizpatikt," teica Ābrahams Linkolns (citēdams dzejnieku Džonu Lidgeitu) laikā, kad ASV prezidenti vēl bija pazīstami ar savu gudrību, daudzlasīšanu un prasmi apieties ar vārdiem. 
Izrādes «Cilvēki, lietas un vietas» apskats: Divkauja ar sevi
Atrašanās kāda vai kaut kā varā, ietekmē, pakļautībā – atkarība. Spēcīgākā atkarība, ar kuru, pieļauju, neviens savas dzīves laikā saistību nevar tik viegli pārtraukt, ir atkarība pašam no sevis un savām izvēlēm. Uz šo divkauju ļauj noraudzīties jauniestudējums “Cilvēki, lietas un vietas” Latvijas Nacionālajā teātrī.
Aņa un Ksjuša kārto pilsonības eksāmenu: Pases rokā!
Nedaudz vairāk nekā pirms gada mums, Ksenijai un Annai, savos divdesmit "ar astīti" apstākļu sakritības dēļ bija nepilsoņu pases. Mēs stāstījām par iemesliem, kas mūs mudināja sākt naturalizēties, kā iesniedzām dokumentus, vēl nezinot, kur var "aplauzties", kā arī par gatavošanos eksāmeniem, tiem sekojošo gaidīšanu un svinīgo ceremoniju. Bet mūsu ceļš beidzot ir galā, jo esam ieguvušas sarkanos "diplomus".