Sadaļas Sadaļas
Ziņas
«Tautas panorāma»: Dobeles novadā papildu ielu remontiem iedzīvotāji vēlas vairāk sporta infrastruktūru
Dobeles novads neizceļas ne ar īpašiem skandāliem, ne ambicioziem projektiem. Taču var lepoties ar salīdzinoši labiem nodarbinātības rādītājiem un virkni lielo uzņēmumu, kuru ražotnes atrodas tieši šajā novadā. “Tautas panorāma” skaidroja – kādas izmaiņas pašvaldību vēlēšanās cer sagaidīt dobelnieki un kādā noskaņā novadu apvienošanu gaida Tērvetē un Aucē? 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Dobeles korupcijas lietā lūdz apsūdzēt četras personas, tostarp amatpersonu
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) tā sauktajā Dobeles korupcijas lietā lūdzis prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret vienu valsts amatpersonu par iespējamu kukuļa pieņemšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, divām fiziskām personām par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas atbalstīšanu, savukārt pret vienu uzņēmēju – par iespējamu kukuļa nodošanu valsts amatpersonai juridisko personu interesēs.
Dobelē par barikāžu laiku stāsta vides instalācija
Atceroties 1991. gada barikāžu notikumus, Dobelē izveidota instalācija “Atmiņas un gods'”. Vērienīgajā vides objektā galvenais tēls ir Latvijas karogs, ko sargā betona vaļņi, dzeloņstiepļu žogs un traktortehnika. Instalācija veidota tikai pēc zināšanām un sajūtām, kas radušās, runājot ar cilvēkiem un skatoties video, jo  tās autors pirms trīsdesmit gadiem vēl bijis bērnudārza vecumā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt