Sports / Futbols
«Sion» futbolists Uldriķis: Esmu jau pieradis katrā komandā sevis pierādīšanu sākt no nulles
Trīs gadus pēc kārtas par Latvijas jaunatnes labāko futbolistu nosauktais valstsvienības uzbrucējs Roberts Uldriķis pandēmijas izraisītās dīkstāves laikā ir Šveicē, kur kluba "Sion" uzbrucējs iespēju robežās trenējas un gaida sezonas atsākšanos. Viens no Latvijas jaunajiem futbola talantiem Latvijas Radio pastāstīja, ka nesatraucas par situāciju, ja cīņā par vietu sastāvā katram trenerim savu prasmju pierādīšana jāsāk no jauna.
Latvijas Futbola federācija tik drīz prezidentu neievēlēs - organizācijas kongresu atliek
Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde piektdien nolēma uz nenoteiktu laiku atlikt 24.aprīlī paredzēto LFF kongresu, kurā plānotas federācijas prezidenta un citu amatpersonu vēlēšanas, informēja LFF. Federācija kongresa organizēšanas iespējas vērtēs pēc valstī noteiktās ārkārtējās situācijas attīstības, paralēli turpinot izskatīt, vai to varētu sarīkot citā laikā un attālinātā formā.
Starptautiskā futbola federācija sola finanšu palīdzību krīzē cietušajiem
Futbolā koronavīrusa pandēmijas izraisītās ekonomiskās krīzes sekas ar finansiālu palīdzību sola mīkstināt Starptautiskā futbola federācija (FIFA), kam ir iespaidīgas naudas rezerves, trešdien vēstīja aģentūra AP. Par finanšu sadalīšanas sistēmu vēl risinās sarunas, bet starptautiskā futbolistu arodbiedrība aicina īpašu uzmanību pievērst mazākajiem tirgiem, nevis varenākajiem klubiem.
Latvijas futbolists Maksimenko: Japānā pošamies spēlēt, te ziņās par koronavīrusu rāda Eiropu
Latvijas futbola valstsvienības aizsargs Vitālijs Maksimenko 2020. gada janvārī parakstīja līgumu ar Japānas otrās spēcīgākās līgas klubu Saitamas "Omiya Ardija". Tokijas piepilsētas klubā Maksimenko paspēja aizvadīt tikai vienu spēli, līdz Covid-19 dēļ čempionātu pārtrauca. Futbolists intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka jau gatavojas komandas sastāvā atsākt sezonu, bet par globālo pandēmiju Japānā reti kas liecina un ziņās vēsta par koronavīrusa izraisītajām problēmām citās pasaules daļās.
FK «Jelgava» meistarkomandas direktors: Uz visu jāskatās pozitīvi
Ārkārtas situācijas dēļ dīkstāvē ir arī Latvijas virslīgas futbolisti, kuriem sezonu bija jāsāk 13. martā, bet tagad sākums atlikts uz vēlāku laiku. FK “Jelgava” meistarkomandas direktors Ainārs Tamisārs gan saglabā optimistisku skatu uz dzīvi – virslīga būs, sezona būs, taču, iespējams, īsāka.
Eiropas futbola čempionāta finālturnīru pārceļ uz 2021.gadu
Eiropas futbola čempionāta finālturnīrs 2020.gadā nenotiks un koronavīrusa pandēmijas dēļ tas pārcelts uz 2021.gadu, otrdien nolēma Eiropas futbola federāciju savienība (UEFA). Par UEFA pieņemto lēmumu pavēstīja Norvēģijas Futbola federācija, informēja BBC.
Latvijas futbolā izstrādā alternatīvus kalendārus, izlases spēles atceltas
Pēc valstī ieviestās ārkārtas situācijas Latvijas Futbola federācijā (LFF) rēķinās ar nepieciešamību izmainīt pašmāju čempionātu norisi un strādā alternatīvu kalendāru izstrādē, Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" otrdien pastāstīja LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks. Viņš atzina, ka marta beigās Latvijas izlasei paredzētās pārbaudes spēles Melnkalnē un Sanmarīno nevarēs notikt objektīvu iemeslu dēļ.
Futbola izlases pārbaudes spēļu liktenis Sanmarīno un Melnkalnē - UEFA rokās
Vēl joprojām neziņa valda pār Latvijas futbola izlasi – būs vai nebūs pārbaudes mači Melnkalnē un Sanmarīno. Šobrīd lēmuma pieņemšana par spēļu norisi vai atcelšanu ir Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) rokās, kas kopā sanāks 17. martā, lai lemtu ne tikai par Latvijas izlases likteni, bet arī par to, vai nepārcelt gaidāmās pārbaudes spēles un pat Eiropas čempionātu uz gadu. Iemesls, protams, straujā koronavīrusa “Covid-19” izplatība un jau izsludinātā pandēmija.
Jaunā futbola virslīgas sezona - vairāk komandu, neafišētas naudas un leģionāru
Latvijas futbola virslīga šogad būs kaut kas jauns, neiepazīts un vismaz sezonas sākumā varbūt pat kaut kas svešs. Pirmo reizi kopš 2014.gada virslīga atkal būs desmit komandu turnīrs, tātad vairāk spēļu, ritmiskāks kalendārs un lielāka konkurence ne tikai cīņā par titulu, bet arī par palikšanu Latvijas futbola augstākajā sabiedrībā.
Jaunākie
Interesanti