Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Saulkrastu novada iedzīvotāji satraukti – attīstīs centru, bet aizmirsīs par nomalēm
Saulkrastu novads bijis viens no apspriestākajiem novadu reformas gaitā. Saulkrastu un Sējas novadiem bija plānots pievienot Skultes pagastu. Taču no Limbažu novada atdalītā Skultes pagasta iedzīvotāji ar skaļiem protestiem iebilda reformai un jauno novada versiju saistīja ar politiķu vēlmi saglabāt ilgstošo Nacionālās apvienības vadību šajā piekrastes teritorijā. Satversmes tiesa (ST) martā lēma, ka Skultes pievienošana jaunajam novadam ir nepamatota. Rezultātā jaunais Saulkrastu novads ir viens no mazākajiem Latvijā. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

VIDEO: «Tautas panorāma» Saulkrastos: Problēmas ir ceļi, apkures rēķini un stāvvietas
LTV raidījums “Tautas panorāma” turpina apmeklēt katru no jaunajiem novadiem, kuros 5. jūnijā būs jāvēlē jaunās pašvaldības domes. Saulkrasti daudziem saistās ar vasaru, džezu un atpūtu.  Bet nu arī ar Satversmes tiesas spriedumu, kas novada robežas atkal pārzīmēja. Jaunajai domei jārisina daudz jautājumu. Ēku siltināšana, augsto apkures tarifu jautājums un stāvvietu izbūve.
Ko Skultes pagasta iedzīvotāji domā par mainīgajiem lēmumiem saistībā ar novadu reformu?
Pēc aizvadītās nedēļas Satversmes tiesas (ST) sprieduma administratīvi teritoriālās reformas lietā, kurā tiesa atzina Skultes pagasta pievienošanu Saulkrastu novadam par neatbilstošu Satversmei, Saeimas komisija otrdien lems par Skultes pagasta pievienošanu atpakaļ Limbažu novadam. Kāds ir Skultes iedzīvotāju viedoklis par pagasta “pārvietošanas” lēmuma izmaiņām?

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt