Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 23 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vietas Politiskā partija "KPV LV"
Ziņas
Izsolē pārdos Dobeles novadā esošo Lielauces pili
Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) atklātā izsolē pārdod Dobeles novadā esošo Lielauces pili. Tā ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, bet jau pirms četriem gadiem Būvniecības valsts kontroles birojs tajā aizliedzis uzturēties. Vietējie iedzīvotāji gan raizējas, vai pēc izsoles tiks saglabāts vēsturiskais pils komplekss, jo vēsturiskais parks ar tur esošajām vēsturiskajām būvēm nav LLU īpašums.
Ar padomju varu saistīto ielu nosaukumus Jelgavā nesteidz mainīt, Dobeles novadā sola aptaujas
Pašvaldības šonedēļ saņēmušas biedrības “Publiskās atmiņas centrs” vēstuli ar ieteikumu mainīt kopumā 78 ielu nosaukumus, kas slavinot padomju režīmu. Starp tām arī vairāku padomju laika rakstnieku un dzejnieku vārdos nosauktās ielas. Pašvaldības gan sola lēmumu pieņemšanu nesasteigt un vispirms noskaidrot iedzīvotāju un uzņēmēju viedokli, kam ielas nosaukuma maiņa nesīs arī finansiālus izdevumus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

«Zemnieku saeima»: Zemgalē veldrē ir ap 70% labības
Pēc ilgstošā vēja un lietavām Zemgalē veldrē ir ap 70% labības, liecina lauksaimnieku organizācijas "Zemnieku saeima" aplēses. Cietuši ziemas kviešu lauki, tāpat lietavas skārušas arī citas lauksaimniecības kultūras, radot zaudējumus to saimniekiem. Lauksaimnieki steidz vērsties pie apdrošinātājiem, jo valsts atbalsts nav paredzēts. Tikai labs laiks turpmākās divas nedēļas varēšot glābt jauno ražu.
Par Īles meža izmantošanu strīdi nerimst gadiem – aktīvisti vēlas dabas parku
Dobeles novadā jau gadiem nerimst strīdi starp iedzīvotājiem, nevalstiskajām organizācijām, pašvaldību un uzņēmumu “Latvijas Valsts meži” par rekreācijas meža teritorijas izmantošanu. Iedzīvotāji uzskata, ka arī ierobežota saimnieciskā darbība posta mežu, tāpēc nepieciešams izveidot dabas parku. Tam nepiekrīt pašvaldība. Tikmēr rosinājumu veidot dabas parku sākusi vērtēt Dabas aizsardzības pārvalde.
«Mūsu ukrainietes ir ļoti strādīgas» – Dobeles pusē palīdz bēgļiem iejusties un atrast darbu
Kopš Krievija uzsāka karu Ukrainā, Dobeles novada Krimūnu pagastā dzīvo vairāk nekā 40 ukraiņi. Viņiem daudz palīdz vietējie iedzīvotāji, bet viena no aktīvākajām ir Anda Ruķere, kura ir pavāre Dobeles novada Krimūnu pagasta bērnudārzā "Ābolītis", bet brīvajā laikā spēlē teātri un nodarbojas ar sportu. Tagad viņa ukraiņiem palīdz gan iejusties, gan atrast darbu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt