Lietošanas noteikumi
  1. Šajā interneta vietnē ievietotie materiāli un to saturs ir VSIA „Latvijas Televīzija”, VSIA „Latvijas Radio”, Associated Press Television News Ltd, Sports News Television, SIA „LETA” un citu 3.personu intelektuālais īpašums.
  2. Interneta vietnē ievietoto saturu nedrīkst lejupielādēt, kopēt, rediģēt vai citādi pārveidot.
  3. Par intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpšanu draud likumā noteiktā kriminālā un administratīvā atbildība.
  4. Interneta vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši visiem lietotājiem. Tiek uzskatīts, ka lietotājs šiem noteikumiem piekrīt, ja apmeklē šo interneta vietni.
  5. LSM.LV redakcija ir tiesīga jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos noteikumus, un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publiskotas LSM.LV.
Privātuma politika

1. Kādu informāciju mēs apstrādājam
Lai pievienotu komentāru lietotājs pievienojas portālam izmantojot autorizāciju sociālajos tīklos. «LSM.LV» izmanto tikai sociālajos tīklos publiski pieejamo informāciju - Lietotāja vārdu, uzvārdu (ja tāds pieejams) un lietotāja identifikatoru.

2. Kādiem mērķiem mēs apstrādājam informāciju.
«LSM.LV» apstrādā 1. punktā minēto informāciju, lai nodrošinātu iespēju pievienot komentārus pie mājaslapā izvietotajiem rakstiem.

3. Kā citi var piekļūt tavai informācijai
Tavs vārds un uzvārds (ja tāds ir pieejams), var tikt attēloti publiski pie izvietotā komentāra nolūkā identificēt komentāra autoru. 

4. Kā mēs apstrādājam personas datus
«LSM.LV» var izpaust tavus personas datus normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un kārtībā (piemēram, lai atbildētu uz tiesas vai kompetentas iestādes pieprasījumu vai lai ziņotu par pretlikumīgu rīcību).

Sīkdatņu lietošana

Šajā Valsts SIA “Latvijas Televīzija” (turpmāk Televīzija), reģistrācijas Nr. 40003080597 sīkdatņu lietošanas dokumentā (turpmāk Dokuments) ir paskaidrots, kādas sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas Televīzijas tīmekļa lappusēs (lsm.lv un visi tā apakšdomēni un Televīzijas  pārvaldāmās mobilās lietotnes) tiek izmantotas. Dokumentā  lietotie jēdzieni ir jāsaprot tā, kā tos ir definējusi Televīzija.

1. Sīkdatnes

1.1. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Lietotāja datora atmiņu no tīmekļa servera un saglabātas viņa datorā, ja vien Lietotājs nav visas vai daļu no tām savos pārlūkprogrammas iestatījumos aizliedzis. Ar sīkdatņu palīdzību serveris identificē lietotāju, kad viņš atver vietni.

1.2. Sīkdatnes atkarībā no to izvietojuma iedalās:

1.2.1 īslaicīgas jeb sesijas sīkdatnes – palīdz saskaņot Lietotāja darbības vienas pārlūkprogrammas šķirstīšanas sesijas laikā, t.i., pastāv no tīmekļa pārlūkprogrammas atvēršanas brīža līdz tās aizvēršanai vai līdz 4 stundām no pēdējās ienākšanas brīža kādā tīmekļa lappusē;

1.2.2 Pastāvīgās sīkdatnes – tiek saglabātas lietotāja datorā uz sīkdatnē noteikto laiku un aktivējas katru reizi, kad lietotājs apmeklē tīmekļa lappusi, no kuras tā tika nosūtīta.

1.3. Sīkdatņu iedalījums atkarībā no to piederības:

1.3.1 Pirmās dalības puses sīkdatnes – no apmeklētās tīmekļa lappuses. Ar šo sīkdatņu palīdzību tīmekļa lappuses var saglabāt informāciju, kas tiek izmantota katru reizi lappuses apmeklēšanas laikā. No personas datu apstrādes viedokļa pirmās dalības puses sīkdatņu ievietotājs ir atbildīgais apstrādātājs (vai jebkura viņa pilnvarotā persona), kas nodarbojas ar apmeklēto lappušu pārvaldību;

1.3.2 Trešo pušu sīkdatnes – veidojas, piemēram, no citu tīmekļa lappušu reklāmām, kas atrodas lietotāja apmeklētajās tīmekļa lappusēs. No personas datu apstrādes viedokļa trešās dalības puses sīkdatņu ievietotājs ir atbildīgais apstrādātājs, kas nav tas pats apmeklētās lappuses pārvaldnieks;

1.4. Sīkdatņu iedalījums atkarībā no to nosūtīšanas mērķa:

1.4.1 Obligāti nepieciešamās – ir nepieciešamas, lai varētu pārvietoties mājas lapā, izmantot tās piedāvātās iespējas un sniegt lietotāja izvēlētos pakalpojumus. Bez šo sīkdatņu ievietošanas interneta mājas lapa Lietotājam izvēlētos pakalpojumus nevar piedāvāt;

1.4.2 Analītiskās sīkdatnes – uzkrāj informāciju, kā apmeklētāji lieto mājas lapu, piemēram, lai noteiktu, kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem kļūdu ziņojumus. Savāktā informācija tiek apvienota un padarīta par anonīmu. Šo sīkdatņu uzdevums ir mājas lapu darba uzlabošana;

1.4.3 Funkcionālās sīkdatnes – šīs sīkdatnes ļauj mūsu mājas lapai atcerēties veiktās izvēles (piemēram, teksta lielumu, citu mājas lapu maināmās īpašības) un pazīmes (lietotāja vārdu, lietoto valodu vai atrašanās valsti) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas iespējas;

1.4.4 Reklāmas sīkdatnes – šīs sīkdatnes ļauj parādīt tieši lietotājam piemērotas reklāmas, veikt tirgus pētījumus un analīzes, izmantojot no lietotāja apmeklētajām mājas lapām un interesēm ievākto informāciju. Iegūtā informācija var var tikt izplatīta reklāmas tīklā un reklāmas pakalpojumu sniedzējiem.

2. Piekrišana

2.1. Obligāti izmantojamās sīkdatnes Televīzija var izmantot bez Lietotāja piekrišanas, jo bez tām piekļuve Tīmekļa lappusei nav iespējama. Kas attiecas uz citām sīkdatnēm, Lietotājs atļauj to ievietošanu, piekrītot šim Dokumentam.

3. Sīkdatņu statusa izmainīšana pārlūkprogrammas iestatījumos

3.1. Televīzija Tīmekļa lappuses iestatījumos ļauj pakalpojumu Lietotājam pašam pārvaldīt visas sīkdatnes, kas tiek izmantotas ar viņa piekrišanu, kur tās jebkurā brīdī var atļaut un aizliegt. Šāda iespēja neattiecas uz obligāti nepieciešamajām un citām sīkdatnēm, kuru ievietošanai Lietotāja piekrišana nav vajadzīga.

4. Ja nevēlaties, lai jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties.
Tomēr atcerieties, ka bez sesijas sīkdatņu apstiprināšanas ar  Televīzijas tīmekļa vietnes palīdzību jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot Televīzijas interneta pakalpojumus.

 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt