Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas "MŪSU PARTIJA"
2 vietas LATGALES PARTIJA, "Latvijas attīstībai"
2 vietas "Daugavpils novada partija"
1 vieta "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Policijā sākts kriminālprocess par kaķu sašaušanu Daugavpilī
Policijā sākts kriminālprocess par kaķu sašaušanu Daugavpilī
Daugavpilī nepilna mēneša laikā sašauti vairāki kaķi. Valsts policija sākusi kriminālprocesu, bet vainīgais atrasts nav. Vienu no kaķiem veterinārārstiem izdevās glābt, bet viņš paliks invalīds, cits mira uz ārsta galda. Kā norāda vietējie iedzīvotāji – viņi savā apkaimē vairs nejūtas droši, jo nav pārliecības, ka nesāks šaut arī uz cilvēkiem. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Daugavpilī ķeras klāt publisko tualešu izveidei
Daugavpilī ķeras klāt publisko tualešu izveidei
Līdz šī mēneša beigām – 30. novembrim – Daugavpils dome ir izsludinājusi iepirkumu konkursu divu labiekārtotu publisko tualešu izveidei – pilsētas Centrālajā parkā un Andreja Pumpura skvērā. Kā to paredz iepirkums, tualetēm jābūt mūsdienīgām, ar vides pieejamību un tām jāsāk darboties no nākamā gada vasaras sākuma. Labierīcību izveidei nepieciešamo summu paredzēts iestrādāt nākamā gada pašvaldības budžetā.
Tiesā nonāk lieta par LGBT kopienas pārstāvja piekaušanu Daugavpilī
Tiesā nonāk lieta par LGBT kopienas pārstāvja piekaušanu Daugavpilī
Tiesai nosūtīta krimināllieta saistībā ar LGBT kopienas pārstāvja piekaušanu Daugavpilī. Uzbrucēju apsūdz par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu, kas izpaudās acīmredzamā necieņā pret sabiedrību un bezkaunībā, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru (huligānisms), nodarot cietušajiem miesas bojājumus, informēja prokuratūra.
No Liepājas caur Rīgu uz Daugavpili – nākamgad plāno atklāt garāko autobusa maršrutu Latvijā
(papild...
No Liepājas caur Rīgu uz Daugavpili – nākamgad plāno atklāt garāko autobusa maršrutu Latvijā (papildināts)
Nākamā gada pavasarī starp lielākajām pilsētām – Liepāju, Rīgu un Daugavpili – plāno atklāt Latvijā garāko autobusu maršrutu. Jāatgādina, ka starp galvaspilsētu un Daugavpili ikdienas autobusu reisu nav jau kopš pavasara. Maršruts Liepāja–Daugavpils būtu komercreiss, cenu noteiks pārvadātājs, kas segs arī visas izmaksas. Tā plāno uzņēmums "Lux Express", kas Baltijā ir viens no lielākajiem autobusu pārvadātājiem. Uzņēmums gatavs veikt arī regulāros reisus starp Rīgu un Liepāju. Kā uz to raugās tiešie konkurenti – "Liepājas autobusu parks" –, un vai komercreisi Latvijā sāk atdzimt?