Sadaļas Sadaļas

Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 31 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas "MŪSU PARTIJA"
2 vietas LATGALES PARTIJA, "Latvijas attīstībai"
2 vietas "Daugavpils novada partija"
1 vietas "Latvijas Krievu savienība"
Ziņas
Daugavpils parkos vakara pastaigu laikā atskaņo mūziku
Meklējot veidus, kā šajā laikā dot iespēju cilvēkiem droši baudīt mākslu, Daugavpilī noteiktās dienās Dubrovina parkā un Andreja Pumpura skvērā ir iespējams doties pastaigās, baudot dažādu žanru mūziku. Paredzēts, ka mūzika skanēs līdz pat augusta beigām.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Daugavpilī darbu uzsākusi «Keramikas laboratorija»
Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar Latvijas Laikmetīgās keramikas centru jau devīto reizi rīko starptautisko simpoziju “Keramikas laboratorija”. Daugavpils cietoksnī divu nedēļu garumā dalībnieki no septiņām valstīm veidos keramikas mākslas darbus un eksperimentēs ar apdedzinājumiem, informēja organizatori.
Daugavpils dome bez sadarbības ar valsti vai privātu investoru neredz iespēju turpināt lidlauka attīstīšanu
Jaunā sasaukuma Daugavpils dome pieņēma lēmumu apturēt investīciju projektu par būvprojekta izstrādi Daugavpils lidlauka un pieguļošās teritorijas attīstībai. Pamats tam ir Valsts vides dienesta (VVD) Latgales reģionālās pārvaldes ziņojums par nepieciešamību veikt atkārtotu ietekmes uz vides izvērtējumu. Lidostas vadība šajā situācijā uzdod jautājumu par šīs pašvaldības kapitālsabiedrības turpmākās pastāvēšanas lietderību. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt