Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Rēzeknes slimnīcā pārbūvē Infekcijas slimību nodaļu
Rēzeknes slimnīcā aizvadītajā mēnesī Infekcijas slimību nodaļas ēkā uzsākti būvdarbi. Plānots ir pārbūvēt ēku, lai tā kļūtu mūsdienu prasībām atbilstoša un droša gan medicīnas personālam, gan pacientiem. Kopējā projekta summa sasniedz 3,85 miljonus, no kuriem lielāko daļu sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums. Infekcijas slimību nodaļā atzīst, ka būvniecības darbus gaidījuši jau sen.
Ne tikai Uzvaras parka piemineklis – simtiem padomju monumentu Latvijā sludina Kremļa agresiju
Kamēr Krievijas armija iznīcina Ukrainu, simtiem padomju pieminekļu un apbedījumu vietu Latvijā sludina Kremļa agresiju. Cilvēkam, kurš brīvprātīgi palīdz aizstāvēt Ukrainu no Krievijas okupantiem, Latvijā draud kriminālatbildība par veca Padomju armijas pieminekļa sabojāšanu. Tikmēr valdības partija, kas vārdos cīnās par padomju pieminekļu demontāžu, darbos apgrūtina to novākšanu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzekne un Daugavpils plāno būvēt jaunas šķeldas katlu mājas
Lai samazinātu siltumapgādē gāzi kā izmantoto kurināmo, pašvaldībās arvien vairāk domā, kā pāriet uz vietējo kurināmo veidu – koksni un tā blakusproduktu – šķeldu, jo tas ir lētāks kurināmais veids un arī videi draudzīgāks. Latgalē šobrīd gan Daugavpilī, gan Rēzeknē plāno piesaistīt Eiropas Kohēzijas fondu finansējumu, lai pilsētās būvētu jaunas šķeldas katlu mājas.
Lielākajā daļā Rēzeknes augstā tarifa dēļ atsakās no karstā ūdens
Apkures sezona beidzās, bet satraukums par apkures tarifiem – ne. No maija jauni tarifi spēkā Rēzeknē, kur nu par siltumapgādi jāmaksā teju 200 eiro par megavatstundu. Tas ir augstākais – vismaz šobrīd – tarifs Latvijā. Un jau maijā rēķinos rēzekniešiem par karsto ūdeni būs jāmaksā piecreiz vairāk nekā līdz šim. Tā rezultātā lielākajā daļā pilsētas atslēgta karstā ūdens padeve.
Rēzeknē sākušās Latgales kongresa 105. gadadienas svinības
Pirms 105 gadiem Latgales kongresā Rēzeknē nolemts, ka Latgales, Kurzemes un Vidzemes latvieši ir viena tauta un šiem novadiem jābūt vienotiem. Tas ir arī viens no galvenajiem stūrakmeņiem brīvas un neatkarīgas Latvijas valsts izveides pamatos. Godinot šo notikumu, Rēzeknē ar plašiem pasākumiem sākušās Latgales kongresa svinības.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt