Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Latgalē arī mazākās pilsētās un pagastos palielinās rindas pie pasta un sūtījumu skaits
Pandēmijas izraisīto ierobežojumu dēļ daudzviet pie Latvijas Pasta nodaļām veidojas garas rindas, jo aizvien vairāk cilvēku preces pasūta internetā. Lauku pastnieki aizvien biežāk piegādā ne tikai presi un pensiju, bet arī dažāda lieluma pakas. Savukārt, lai mazinātu rindas pie Latvijas Pasta nodaļām, par kurām ir neapmierināti iedzīvotāji, uzņēmums meklē jaunus risinājumus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Brīvdabas tirdziņš «Multimāksla» notiek arī reģionos
“Multimāksla” ir Latvijā populāru mūziķu, aktieru un mākslinieku brīvdabas tirdziņš, kur plašāka sabiedrība var gūt ieskatu dažādu personību hobijos un talantos. Projekts nupat atklāts ar tirgošanos Rīgā, gan arī pirmo izbraukuma tikšanos ārpus galvaspilsētas – Rēzeknē. Tirdziņi organizēti, lai atbalstītu radošo profesiju pārstāvjus laikā, kad koncerti un kultūras pasākumi klātienē aizvien nenotiek.
Rēzeknē vēsturiskajā Surmoņinu namā atvērta dienesta viesnīca skolēniem
Rēzeknē ekspluatācijā nodota ēka Atbrīvošanas alejā 92, valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, tautā sauktais Surmoņinu nams, kas ir pielāgots pilsētas vispārizglītojošo iestāžu dienesta viesnīcas vajadzībām. Pašlaik dienesta viesnīcā uzturas vien pieci divpadsmitās klases audzēkņi, taču jau vasarā telpās plānots izmitināt dažādu skolēnu nometņu, sporta sacensību dalībniekus. Savukārt ar nākamo mācību gadu viesnīcā varēs dzīvot 87 dažādu pilsētas izglītības iestāžu audzēkņi. 
«Tautas panorāma» Rēzeknē: Varas maiņas vēsmas nav jūtamas
Rēzeknē varu pēdējos trīs sasaukumus stabili saglabājusi “Saskaņa”. Uzmanību pēdējos četros gados pilsētas pašvaldība pievērsusi gan ar vērienīgiem projektiem, gan arī pretrunīgiem, un pat skandaloziem lēmumiem. “Tautas panorāma” Rēzeknē pārliecinājās, ka iedzīvotāji pilsētas attīstības plānus ir pamanījuši. Nekādas vēsmas, kas liecinātu par iespējamo varas pārņemšanu Latgales pilsētā, vismaz pagaidām nav jūtamas. 
Rēzeknē pacientam ar retu slimību veic unikālu operāciju
Paraneoplastiskais neiroloģiskais sindroms sastopams mazāk nekā 1% pasaules iedzīvotāju. Viens no šādiem pacientiem pirms pusotra mēneša nonāca Rēzeknes slimnīcā. Lai izņemtu ap mugurkaula nervu galiem aptinušos audzēju, Latgalē dzīvojošais neiroķirurgs Kavšanta Malinka Rambadagalla no Šrilankas veica Latvijā, iespējams, pat Baltijā unikālu operāciju.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt