Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Pašvaldības pirms vēlēšanām piesardzīgas par iespējamām izmaiņām pēc novadu reformas
Ir palikušas trīs nedēļas līdz pašvaldību vēlēšanām. Šīs vēlēšanas ir pavisam citādākas nekā iepriekšējās – vēlam deputātus jau jaunajos novados. Apvienotās pašvaldības uzsāks darbu pēc pašvaldību pirmās sēdes 1. jūlijā. Taču, lai sagatavotos apvienošanās procesam, pašvaldībās tiek izstrādāti plānošanas dokumenti, lai saprastu, kā strādās jaunie novadi. Šim plānam ir arī valsts mērķdotācija. Vienam projektam pieejamais finansējums paredzēts 18 750 eiro.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Latgalē pret Covid-19 vakcinēts katrs desmitais iedzīvotājs; visvairāk vakcinēto – Balvu novadā
Latvijā kopumā pret Covid-19 vakcinēts katrs piektais pieaugušais. Latgale joprojām atpaliek vakcinācijas procesa ziņā, tomēr ir vērojams pozitīvas tendences. Tā dēvētā izbraukuma vakcinācija, kas notiek sadarbībā ar Latvijas Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, sekmē vakcinācijas procesu. Aizvadītajās brīvdienās tā notika Daugavpilī. Cik aktīvi to izmanto iedzīvotāji un kāda ir viņu galvenā motivācija to izmantot?
Rugāju novadā gaida tiltus uz Balviem
Viens no administratīvi teritoriālās reformas (ATR) autoru solījumiem bija – autoceļu sakārtošana, lai no apdzīvotām vietām uz novada centru būtu iespējams aizbraukt pa drošu, mūsdienīgu un ērtu ceļu. Taču daudzviet šis solījums joprojām palicis tikai uz papīra, vai arī – vispār aizmirsts.
Kā novados austrumu pierobežā notiek pūļa Covid-19 testēšana
No otrdienas, 9. marta, novados austrumu pierobežā notiek pūļa testēšana, noņemot siekalu paraugus. Pūļa testēšana notiek saistībā ar straujo Covid-19 uzliesmojumu, testēšana notiek visās pašvaldībās, kas pēc reformas veidos Balvu novadu, proti, Balvu, Viļakas, Baltinavas un Rugāju novados. Analīzes iedzīvotāji nodot bez maksas un pēc brīvprātības principa.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt