Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 24 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas LATGALES PARTIJA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Atjaunos reģionālā ceļa segumu posmā no Balviem līdz Medņu ciemam
Pirmdien, 9. maijā, sāk atjaunot segumu uz reģionālā autoceļa Balvi–Kapūne (P47) posmā no Balviem līdz Medņu ciemam (1,40.–11,37. km). 10 km garajā seguma atjaunošanas posmā veiks izlīdzinošo frēzēšanu, profila labošanu un ieklās jaunu asfaltbetona dilumkārtu, informēja valsts uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Pašvaldības nesteidz pārņemt valstij piederošos ceļus
Tuvāko gadu laikā pēc brīvprātības principa plānots pašvaldību īpašumā nodot vairāk nekā 8000 kilometru valsts vietējo ceļu, līdztekus tam piedāvājot arī mērķdotācijas. Pašlaik tikai sešas pašvaldības ir izrādījušas interesi pārņemt pagaidām vien nelielu daļu valstij piederošo ceļu, jo pašvaldības uztrauc krasais ceļu būvniecības un uzturēšanas cenu kāpums.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ančipovas kaujas vietā pierobežā iesvētīts piemiņas piemineklis
Šonedēļ pašā Krievijas pierobežā Šķilbēnu pagastā, godinot Ančipovas kaujas 102. gadadienu, iesvētīta jaunuzstādītā piemiņas zīme. Ančipovas kaujā 13. janvārī par Latvijas neatkarību pret Sarkano strēlnieku pulku cīnījās Latgales partizānu pulks, un tā bija pēdējā Atbrīvošanas cīņu kauja Latvijas teritorijā. 
Alūksnē demolē publisko bezmaksas tualeti vien trīs mēnešus pēc uzstādīšanas
Kopš novembra alūksniešiem un pilsētas viesiem sabiedriskā tualete ir pieejama bez maksas. Taču, nozūdot pastāvīgam tualetes uzraugam, kasierim, nelielo ēku blakus autoostai dažādi sabiedrības pārstāvji sākuši izmantot ne tikai tai paredzētajiem mērķiem. Šāda problēma samilzusi ne vien Alūksnē, bet arī citās pašvaldībās.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt