Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Šķeldas katlumāju būvniecībā vietvarām dažādi ātrumi
Daļa pašvaldību steidz izmantot iespēju saņemt Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu šķeldas katlumāju būvniecībai. Pašvaldībām gan jāspēj atrast atlikušo finansējuma daļu projektu īstenošanai. Rēzekne un Jēkabpils katra plāno celt katlumājas 7–8 miljonu eiro vērtībā, bet Daugavpilī aprēķināts, ka tāda izmaksās 20 miljonus eiro.
Rēzeknē notiks 12. starptautiskais teātra festivāls «Soli pa solim»
No 16. līdz 18. septembrim Rēzeknē notiks 12. starptautiskais teātra festivāls "Soli pa solim 2022", kurā viesosies Latvijas, Polijas, Igaunijas un Lietuvas teātri, informēja organizatori, atgādinot, ka "festivāls katru otro gadu aicina skatītājus soli pa solim iedziļināties teātra mākslā un piedzīvot dažādu valstu, valodu un emociju izpausmes".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Pašvaldības kūtri informē VARAM par gatavību apkures sezonai
Tikai nedaudz vairāk nekā puse no pašvaldībām izpildījušas mājasdarbu un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) iesūtījušas informāciju par kurināmā resursiem un gatavību nākamajai apkures sezonai. Ministrija informāciju pieprasīja pēc tam, kad atsevišķas pašvaldības publiskā telpā ziņoja, ka, iespējams, tām būs problēmas ar energoresursu iepirkumiem.
Pastniece no Rēzeknes: Piedzīvoju, kā manu darbu aizstāj datori
"Esmu dzimusi Viļānos, mācījos Viļānos, pabeidzu skolu. Mana labākā draudzene tolaik jau strādāja pastā, un tad man tā likās, ka tas varētu būt mans aicinājums," tā par savu izvēli strādāt tieši pastā Latvijas Radio raidījumā "Pēcpusdiena" stāsta Latvijas pasta Rēzeknes nodaļas operatore Anna Lucijanova, piemetinot, ka kā jau lauku bērns agrā bērnībā gribējusi kļūt par bišu pavēlnieci. Tagad pastā nosvinēta 35 gadu darba jubileja.
REPORTĀŽA: Rēzeknes pusē retais dzirdējis par malkas kompensācijām; pašvaldībā bažas par pabalstu administrēšanu 
Ja par berkubu malkas samaksāts vairāk nekā 40 eiro, par to šoruden pienāksies kompensācija. Atbalsta mehānisms izstrādāts arī mājsaimniecībām, kas apkurei izmanto dabasgāzi, elektrību, granulas vai šķeldu. Par to otrdien, 9. augustā, vienojās Ministru kabinetā, bet ko domā pabalsta iespējamie saņēmēji? Vismaz Rēzeknes pusē par pabalstu iespēju nemaz nav dzirdējuši. Savukārt pašvaldība bažījas – kā tiks galā ar pabalstu administrēšanu? 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt