Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Kur iedvesmu rada Jāzeps Vītols? Mūzikas takā Gaujienā var izzināt skaņraža «paradīzi» un iemēģināt roku instrumentu spēlē
Gaujienas muižas parkā un Jāzepa Vītola muzeja “Anniņas” apkaimē tapusi mūzikas taka, kurā dodoties var reizē skatīt šejienes dabas ainavas un iemēģināt roku āra mūzikas instrumentu spēlē. Šī mūzikas taka ir viena no aktivitātēm Latvijas–Krievijas pārrobežu sadarbības programmas projektā “Dabas gars”, šajā projektā arī izbūvēta āra terase koncertiem un veikti citi darbi.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:19. aprīlis

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Pašvaldību vēlēšanas: «Latvijas attīstībai» līdere Bauskā – bijusī VID ģenerāldirektore Pētersone
Partija “Latvijas attīstībai” (LA) 5. jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām iesniegusi sešus sarakstus – Aizkrauklē, Balvos, Bauskā, Līvānos, Saulkrastos un Smiltenē. Bauskā LA saraksta līdere būs bijusī Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektore Ināra Pētersone, bet Smiltenē – kādreizējā "Smiltenes piena" īpašniece Gita Mūrniece, informēja LA.
Reģionos bažas par solītās naudas atņemšanu īres mājokļu būvniecībai
Turpinās vēl neiedoto divu miljardu eiro Eiropas Atveseļošanas mehānisma naudas dalīšana. Reģionu pašvaldības ceļ trauksmi, ka apdraudēta līdz šim panāktā politiskā vienošanās, ka vairāk nekā 300 miljonus eiro varētu novirzīt īres mājokļu attīstībai. Tā liek domāt Finanšu ministrijas pieļāvums, ka, dalot divus miljardus Eiropas naudas, finansējuma nepietiks visām vajadzībām, tāpēc to varētu samazināt vai neiedot vispār mājokļu programmai.
Smiltenes baznīcas laukums, kurā dievnams sastapās ar septiņiem krogiem
Smiltene atrodas četru ceļu krustcelēs, un šie ceļi satiekas Baznīcas laukumā, agrākajā tirgus laukumā. Tiesa, laucinieku pajūgu vietā tagad laukumu piepilda automašīnas, bet tirdznieciskā rosība saglabājusies, jo daudzi ikdienā nepieciešamie veikali un citi pakalpojumi, gluži kā rosīgajā starpkaru periodā, izvietojušies visapkārt laukumam.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt