Sports / Vieglatlētika
Bukša jūtas gatava sacensties ar pasaules labākajiem skrējējiem
Uzcītīgi jaunajai sezonai gatavojas Latvijas vieglatlēti, arī viena no labākajām sprinterēm Sindija Bukša. Iepriekšējā sezonā viņa sasniedza augstākos rezultātus karjerā - laboti personiskie rekordi praktiski visās sprinta disciplīnās, izcīnīta augstā – sestā vieta Eiropas U-23 čempionātā. To visu paspilgtināja debija pasaules čempionātā Londonā, gūstot vērtīgu pieredzi un atziņas.
«Maxima Latvija» bērnu vieglatlētikas un hokeja attīstībā ieguldīs 200 tūkstošus eiro
Mazumtirdzniecības tīkls „Maxima Latvija” bērnu vieglatlētikas un hokeja attīstībā šogad ieguldīs aptuveni 200 tūkstošus eiro, liecina Latvijas hokeja federācijas informācija. Šāds atbalsts palīdzēs pilnveidot bērnu un jauniešu sporta infrastruktūru un treniņu procesu, lai tie būtu aizraujoši un inovatīvi, kā arī saistošāki bērniem un viņu ģimenēm.
Rīgas maratona trase pirmoreiz šķērsos Daugavu pār trim tiltiem
Latvijas simtgades zīmē sarīkotā "Lattelecom" Rīgas maratona trase šogad pirmo reizi šķērsos Daugavu pār trim dažādiem tiltiem, trešdien informēja organizatori. Valsts simtgadei ar vadmotīvu "Izskrien svētkus!" pieskaņotajā pasākumā pār Vanšu, Akmens un Salu tiltu vīsies maratona un pusmaratona distance. 
Velvere izcīna 10.vietu pasaules čempionātā telpās 800 metru distancē
Latvijas vidējo distanču skrējēja Līga Velvere sestdien Birmingemā nepārvarēja pasaules čempionāta vieglatlētikā telpās 800 metru distances priekšsacīkstes, izcīnot desmito vietu. Velvere startēja pirmajā skrējienā, kurā finišēja ceturtā, 800 metrus veicot divās minūtēs un 2,98 sekundēs.
Starptautiskā Vieglatlētikas federācija nesteigsies atjaunot Krievijas pilntiesīgu dalību
Starptautiskā Vieglatlētikas federāciju savienība (IAAF) ievēros stingru nostāju pret Krievijas Vieglatlētikas federācijas pilnu tiesību atjaunošanu, jo par svarīgu uzskata no dopinga tīru sportistu aizsargāšanu, un neietekmēsies no Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) nostājas, par IAAF prezidenta Sebastjana Ko teikto vēstīja Lielbritānijas izdevums "The Guardian".
Jaunākie
Populārākie
Interesanti