Sports / Vieglatlētika
Krāj medaļas un ielec pieaugušo sporta pasaulē. Intervija ar vieglatlēti Rūtu Kati Lasmani
Viena no perspektīvākajām Latvijas jaunajām vieglatlētēm Rūta Kate Lasmane pēc veiksmīgi aizvadītas sezonas ar sasniegumos balstītām cerībām raugās uz 2020. gadu, kas viņai sagādās gan izaicinājumus pēc junioru gaitu noslēguma, gan pavērs jaunas iespējas ASV universitātē. Sportā izcilnieku Lasmaņu ģimenes 19 gadus vecā atvase intervijā lsm.lv pastāstīja par savu ceļu vieglatlētikā, kur viņa ir relatīvi neilgu laiku, bet jau guvusi nozīmīgus panākumus.
Vieglatlēts Elvijs Misāns. Pēc darba gaitu sākuma iejūtas jaunā ritmā
Trīssoļlēcējam un Latvijas rekordistam tāllēkšanā Elvijam Misānam rezultāti aizvadītajā sezonā nebija tādi, kā cerēts, tādēļ pēc finansējuma zaudēšanas viņam treniņi ir jāpieskaņo algotam darbam ar sportu nesaistītā jomā. Vienam no pēdējo gadu labākajiem Latvijas vieglatlētiem nācās pieņem nepatīkamu lēmumu, tomēr Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" viņš pastāstīja, ka no augstiem mērķiem sportā neatsakās.
Rīgas maratonam aicina gatavoties skriešanas skolā un svētdienu treniņos
"Rimi" Rīgas maratona pavasara sezonai rīkotāji aicina gatavoties arī populārajās skriešanas skolas nodarbībās un tradicionālajos svētdienu treniņos, kas 2020.gadā sāksies 2.februārī. Klasiskā 16 nedēļu treniņu atskaite līdz maratonam sākas 27. janvārī, tāpēc skriešanas skolas mērķis ir iedvesmot visus entuziastus jauniem izaicinājumiem un aktīvākiem treniņiem.
Izvēlies un nobalso par gada labākajiem Latvijas vieglatlētiem
Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) sadarbībā ar sabiedrisko mediju portālu LSM.lv aicina piedalīties tradicionālajā balsojumā, lai noteiktu 2019. gadā labākos Latvijas vieglatlētus un jaunos vieglatlētus, kā arī treneri. Balsojums LSM.lv noslēgsies 21. janvārī minūti pirms pusnakts.
Latvijas vieglatlētikā cer uz padsmit sportistu dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs
Dalībai 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs pašlaik ir kvalificējušās trīs Latvijas vieglatlētes, tomēr var pamatoti cerēt, ka nākamvasar Japānas galvaspilsētā dažādās sporta karalienes disciplīnās zem sarkanbaltsarkanā karoga startēs ar divcipara skaitli rakstāms dalībnieku skaits, Latvijas Radio teica Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) sporta direktors Kaspars Gabaliņš-Briška. Viņš lēš, ka tāpat kā iepriekš vieglatlēti varētu būt apmēram puse Latvijas olimpiskās delegācijas.
Rīgas maratona ātrākie dalībnieki kvalificēsies Tokijas olimpiskajām spēlēm
Pasaules vieglatlētikas jumtorganizācijas "World Athletics" Zelta marku 2020. gadā saglabājušajā "Rimi" Rīgas maratonā ātrākie skrējēji varēs nodrošināt dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs, trešdien informēja vietējie organizatori. Iekļūšanu olimpiešu vidū garantēs kvalifikācijas normatīva izpildīšana vai iekļūšana labāko pieciniekā kungu un dāmu konkurencē.
Kenijietis Kipčoge pasaulē pirmais noskrien maratonu ātrāk nekā 2 stundās
Kenijas vieglatlēts Eliuds Kipčoge sestdien Vīnē kļuva par vēsturē pirmo skrējēju, kas klasisko maratona distanci noskrēja ātrāk nekā divās stundās, vēstīja BBC. Kipčoge īpaši sagatavotā trasē Prātera parkā finišēja pēc stundas 59 minūtēm un 40 sekundēm. Tiesa, viņa rezultāts nekļūs par pasaules rekordu 42 kilometru un 195 metru skrējienā, jo maratonistam sasniegt rezultātu distancē palīdzēja septiņas tempa turētāju grupas un trase bija īpaši sagatavota.
Jaunākie
Interesanti