Sports / Vieglatlētika
Maratonists Girgensons apritē atgriezīsies ar dalību mazākās sacensībās
Vienam no labākajiem Latvijas maratonskrējējiem Jānim Girgensonam pēc gada pārtraukuma bija lieli plāni atsākt skrējēja karjeru, taču savas korekcijas ieviesa koronavīrusa pandēmija. Taču Rīgas maratonam, kam jānotiek oktobra sākumā, viņš būšot gatavs, Latvijas Radio raidījumā “Piespēle” atklāja Girgensons.
Barjersprinteris Olijars. Izcilība ar spožiem panākumiem, spilgtām neveiksmēm un pretrunīgiem skandāliem
Viens no spilgtākajiem savas paaudzes Latvijas sportistiem Staņislavs Olijars vēsturē ir iemantojis paliekošu vietu gan ar sasniegtiem teicamiem rezultātiem, gan izšķirošos brīžos ciestām sāpīgām neveiksmēm un izraisītiem skandāliem, kas sarežģīja vieglatlēta attiecības ar žurnālistiem. Triju olimpisko spēļu dalībnieks bija tuvu pasaules augstākajām virsotnēm barjerskriešanā un tikai 0,01 sekunde viņu šķīra no iekļūšanas olimpisko medaļnieku vidū.
Kārtslēcējs Ārents: Paša uzbūvētajā sektorā pie mājām sajūtas ir kā stadionā
Latvijas labākais kārtslēcējs Mareks Ārents sekojis vairāku pasaules līderu Dārza izaicinājuma piemēram un pagalmā pie mājas Saulkrastos savām rokām uzbūvēja kārtslēkšanas sektoru. Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" vieglatlēts trešdien pastāstīja, ka darba rezultāts viņu ļoti apmierina, jo ļauj aizvadīt pilnvērtīgus treniņus. 
Olimpa izredzētais klusais darītājs. Šķēpmetēju Jāni Lūsi pavada pēdējā gaitā
Šķēpmetēja Jāņa Lūša vārds ir kā etalons spēkam, mērķtiecībai, vīrišķīgumam un krietnumam. Vienīgais latvietis, kurš izcīnījis visu trīs kalumu olimpiskās medaļas – zelta, sudraba un bronzas. Viņš nekad nav bijis runātājs, bet darītājs – tā par Lūsi saka viņa laikabiedri. Otrdien, 5.maijā, Jāni Lūsi pavadīs pēdējā gaitā uz šīs zemes, bet viņa padarītais sportiskās karjeras un dzīves laikā nekur nepazudīs. 
Miris leģendārais šķēpmetējs Jānis Lūsis
Pēc smagas slimības no dzīves šķīries viens no labākajiem 20.gadsimta šķēpmetējiem pasaulē, olimpiskais čempions Jānis Lūsis, aģentūru LETA informēja Latvijas Vieglatlētikas savienībā (LVS).
Portugālē trenējas olimpiskajam mērķim un gatava dažādiem scenārijiem. Intervija ar vieglatlēti Līgu Velveri
Lielākā daļa Latvijas sportistu Covid-19 izraisītajā krīzē izmantoja iespēju ar dažādiem īpašajiem reisiem atgriezties no treniņu vietām ārzemēs, tomēr daži izvēlējās nemainīt vidi un turpina gatavoties tālu no mājām. Portugāli par savu treniņu un mītnes vietu saglabāja skrējēja Līga Velvere, kura intervijā LSM.lv pastāstīja, ka bez rūgtuma spētu pielāgoties arī situācijai, ja 2020.gada vasarā sacensības nesāksies.
Sprintere Bukša treniņu plānus maina par labu nākamajai ziemas sezonai
Vieglatlētiem 2020.gada vasaras sezona pandēmijas dēļ praktiski ir izjukusi, tādēļ mainās arī gatavošanās plāni, Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" otrdien teica skrējēja Sindija Bukša. Viņa patur prātā uz nākamo gadu pārceltās Tokijas olimpiskās spēles un gatavošanos jau pieskaņo gaidāmajai ziemas sezonai.
Jaunākie
Interesanti