Sports / Ziemas sports
Šorttrekists Zvejnieks pasaules čempionātā netiek pusfinālā 1500 metros
Latvijas šorttreka slidotājs Roberts Zvejnieks piektdien pasaules čempionātā Monreālā finišēja ceturtais priekšsacīkšu skrējienā 1500 metru distancē un netika pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Vēlāk Zvejnieks sasniedza ceturtdaļfinālu 500 metros, bet priekšsacīkstes 1000 metru distancē noslēdza otrajā kārtā.
Šorttreka trenere Krievāne: Puķītim piedāvājām trenēties, bet viņš atteica
Latvijas šorttreka trenere Evita Krievāne sarunā ar Latvijas Radio norādīja, ka šorttrekistam Roberto Puķītim ir piedāvāts trenēties kopā ar Latvijas izlasi, bet viņš ir atteicies. Tā kā kopā ar pārējiem sportistiem viņš nav trenējies, tad viņš arī nav iekļauts stafetes komandā, trenere skaidroja savu lēmumu. Tikmēr sportists apelēja, ka šāds lēmums pieņemts, jo viņam prasīta samaksa, lai trenētos Latvijas izlasē
Šifrina piekto reizi sešās sezonās izcīna Pasaules kausu slalomā
ASV kalnu slēpotāja Mikaela Šifrina sestdien Vācijā ar uzvaru Pasaules kausa sezonas priekšpēdējās slaloma sacensībās nodrošināja mazo Kristāla globusu disciplīnas kopvērtējumā, vēstīja aģentūra AP. Šifrina slalomā izcīnīja piekto titulu pēdējās sešās sezonās. 
Latvijas daiļslidošanas tiesnese Phjončhanā: Man tas bija maratons
Agita Ābele pēdējo gadu laikā ir tikusi pie pastāvīgas iespējas tiesāt augstākā līmeņa daiļslidošanas sacensības – Eiropas un pasaules čempionātus. Četras iepriekšējās olimpiskās spēles viņa sacensības komentēja televīzijā, bet šoreiz bija Phjončhanā. Turklāt tiesājusi jau tik daudz, ka citi tiesneši sākuši skatīties uz viņu ar šķību aci.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti