Sadaļas Sadaļas
Sports / Ziemas sports
Slēpotājs Bikše nerod saskaņu ar sporta veida federāciju par iespēju startēt sacensībās
Aizvadītajā nedēļā Madonā notika Pasaules kausa posms rollerslēpošanā, kur lielāko daļu pasākuma budžeta nodrošināja Madonas pašvaldības finansējums, tomēr sacensībās izpalika Madonas atbalstītā sportista Induļa Bikšes dalība. Atšķiras interpretācijas, kāpēc nestartēja Latvijā spēcīgākais distanču slēpotājs. Bikše norādīja uz Latvijas Slēpošanas savienības (LSS) izstrādāto atlases sistēmu sacensībām, kurā viņš neiekļaujoties, tāpēc neesot ticis pielaists sev vēlamajām garajām distancēm.
Ātrslidotājs Silovs: Neesmu naivs, saprotu, cik viss ir nopietni traumas dēļ
Pēc pasaules čempionātā gūtās nopietnās kājas traumas un tai sekojušās operācijas ātrslidotājs Haralds Silovs nezaudē apņēmību veiksmīgi atgriezties un startēt Pekinas olimpiskajās spēlēs. Nolicis pie malas kruķus, Silovs sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka apzinās situācijas nopietnību, jo rehabilitācija ilgs mēnešiem, tomēr viņš cer jūlijā atkal kāpt uz ledus.
Latvijas šorttrekā kara cirvji norakti, līderu progresam jāstiprina komanda
Šorttreks Latvijā atzīmē 25. gadskārtu un var palepoties ar dalību četrās ziemas olimpiskajās spēlēs, taču vairāki sportisti ir beiguši karjeru, ne tuvu nerealizējot savu potenciālu. Pēc Phjončhanas olimpiskajām spēlēm pat šķita, ka no šorttreka mājas pēc savstarpējiem apvainojumiem ir palikušas tikai drupas, tomēr nozīmīgs mantojums ir saglabājies un divi profesionāļi nopietni pretendē uz Pekinas olimpisko startu. Turklāt nodzisušās divu šorttreka centru ķildas ļauj cerēt uz rezultatīvu sadarbību tālākas nākotnes labad.
Latvijas distanču slēpotājiem veiksmīgā ziema kuplina sporta veida cienītāju saimi
Latvijas labākajiem distanču slēpotājiem aiz muguras nule kā aizvadītā starptautiskā sezona. Šogad prestižajā „Tour de Ski” seriālā piedalījās pat divi latvieši – Patrīcija Eiduka un Raimo Vīgants, joprojām augstā līmenī startē arī Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu dalībnieks Indulis Bikše. Latvijas Slēpošanas federācijas vadība pauž, ka labāko sportistu augstvērtīgie rezultāti mudina slēpes un nūjas ņemt rokās arī amatieriem, kuru jau tā kuplais pulks šogad vēl vairāk pieaudzis.
«Burbulī» bez karantīnas Stokholmā startē pasaules čempionāts daiļslidošanā
Ar sieviešu sacensībām īsajā programmā trešdien epidemioloģiskās drošības "burbulī" Stokholmā startēs pasaules čempionāts daiļslidošanā, kura dalībniekiem gan nebūs jāuzturas karantīnā. Pasaules čempionāts daiļslidošanā pulcēs sen nepieredzēti spēcīgu sastāvu un būs galvenās sacensības 2022.gada Pekinas ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijā.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt