Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Par darbošanos bez vides atļaujas VVD apturējis trīs autoservisu darbību
Valsts vides dienests (VVD) apturējis trīs nelikumīgu autoservisu darbību. Divi autoservisi atradās Rīgā, bet viens Babītes novadā, informēja VVD. Dienestā norādīja, ka visi autoservisi darbojās bez nepieciešamās vides atļaujas, kā arī divi autoservisi bija izveidoti teritorijās, kur saskaņā ar pašvaldību teritorijas plānošanas dokumentiem, šādas darbības veikšana nav atļauta. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Privātais Aviācijas muzejs sācis vākt ziedojumus jaunai mājvietai
Būt vai nebūt Latvijā Aviācijas muzejam? Šo jautājumu aktualizējuši lidostas “Rīga” attīstības plāni un plānotā “Rail Baltica” stacija, kas savas pašreizējās mājas līdz 31. martam liek pamest privātajam Rīgas aviācijas muzejam. Lidostā norāda, ka ar privātās kolekcijas īpašnieku Viktoru Talpu sarunas par pārcelšanos nesekmīgi ilgst jau gadiem. Līdzšinējos variantus Talpa noraidījis un tagad sācis ziedojumu kampaņu, viņaprāt, labākai mājvietai.
Pašvaldības Covid-19 papildu ierobežojumiem spējušas ātri pielāgoties
Novadi papildus noteiktajiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanai pielāgojas dažādi. Par lielāko izaicinājumu atzīst mācību pārnešanu attālināti, kas atduras pret datortehnikas trūkumu ģimenēs, izskan arī bažas par operatīvo dienestu darbinieku drošību saskarē ar Covid-19 slimniekiem.
Atsākas būvdarbi uz lidostas «Rīga» pievedceļa
Atsākas būvdarbi uz lidostas "Rīga" pievedceļa (P133) krustojumā ar Ziemeļu un Dzirnieku ielām. Pieejās krustojumam noteikts ātruma ierobežojums 50 un 30 km/h, informēja valsts AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Pēc Pierīgas novadu aicinājuma valdība varētu atvērt aizņemšanās griestus vietvarām
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rosinājums ekonomikas sildīšanas vārdā 200 miljonus eiro fondu naudas, kas nav iztērēta līdz šim, ļaut saņemt pašvaldībām ar jau gataviem ēku siltināšanas un ceļu projektiem, ir aktivizējis Pierīgas pašvaldības. Tās akcentē, ka jau uz pagājušo gadu bija sagatavojušas virkni projektu, piemēram, bērnudārzu un skolu celtniecībai vai ielu izbūvei, taču valsts liedza iespējas aizņemties naudu to īstenošanai.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt