Vidusskolēnu skaits 2019./2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas "PROGRESĪVIE"
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Par smiltenieša radīto veloamfībiju liela interese; piesaista finansējumu arī no Singapūras
Iecere, kurai daudzi neticēja, realizējusies. Par smiltenieša, ainavu arhitekta un ceļotāja Aigara Lauža ideju radīt veloamfībiju jau esam stāstījuši, kad viņš izveidoja pirmo testa prototipu. Tagad tapis arī ražošanas modelis un par to ļoti liela interese ir ārvalstīs. Uzņēmējam jau atkal ir jauna iecere – radīt saliekamu veloamfībiju, kura būtu vieglākas konstrukcijas un to salikt varētu katrs pats. 
Jaunie laucinieki. Trīs stāsti par veco māju atdzimšanu
Savulaik tos, kuri atteicās no ērtas pilsētas dzīves par labu lauku mieram, uzskatīja par nedaudz jocīgiem. Tad tā kļuva teju par sava veida stila lietu. Taču pēc pēdējo gadu notikumiem pārcelšanās tuvāk dabai, lēnāka un savrupāka dzīvošana daļai cilvēku ir kļuvusi par sava veida nepieciešamību. To apliecina raidījuma “TE!” sastaptā uzņēmuma “Jumis Lauku viensētas” komanda, kas lauku mājām palīdz atrast īstos saimniekus un tādējādi turpināt dzīvi. Arī Smiltenes pusē dzīvojošais Aigars Lauzis, kurš pirms nonākšanas Zeltiņu ciemā četrus gadus ceļoja pa pasauli, atzina, ka laukos radis piepildījumu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt