Sadaļas Sadaļas
Ziņas
Rīgas plānošanas reģionu atstās četri novadi
Pēc pašvaldību vēlēšanām Tukuma, Alojas, Limbažu un Ogres novadi vairs nebūs Rīgas plānošanas reģionā. Rīgas reģionā palikšot pašvaldības ar līdzīgākām interesēm un vajadzībām, kā arī tikšot līdzsvarots iedzīvotāju daudzums reģionos. Paplašinātajā Tukuma novadā ne visi jūtas piederīgi Kurzemei, tomēr vēl lielāka neizpratne ir par to, kāpēc līdz ar šīm pārmaiņām netika sakārtots valsts pārvaldes pakalpojumu tīkls.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Tautas panorāmas sižeta ētera datums:22. maijs

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Pašvaldība aicina izvērtēt policijas Tukuma iecirkņa darbību
Pēc dramatiskā notikuma Tukumā, kur, iespējams, aizdedzināts kāds jauns vīrietis un cietis arī viņa draugs, pilsētā uzrunātie iedzīvotāji nesteidz paust uzticēšanos Valsts policijas Tukuma iecirkņa darbam. Arī domē atzīst – Tukumā esot bijuši gadījumi, kad policijas rīcība iedzīvotājiem nav bijusi īsti saprotama. Novada pašvaldība atklātā vēstulē aicina amatpersonas izvērtēt Tukuma iecirkņa darbību.
Policija izmeklē vairākas versijas pēc incidenta Tukumā (precizēts)
Valsts policija izmeklē vairākas versijas par notikušo Tukumā, kur naktī uz piektdienu smagus apdegumus guva homoseksuālu vīriešu pāris. Viens no cietušajiem laikrakstam "Neatkarīgās Tukuma Ziņas" pastāstīja, ka viņa draugs apliets ar degšķidrumu un aizdedzināts. Abi vīrieši jau agrāk saņēmuši draudus, bet Tukuma policija atteikusies ierosināt kriminālprocesu.
Pirms pašvaldību vēlēšanām atceras par Tukuma gaisa tiltu
Pirms pašvaldību vēlēšanām Tukuma novada dome atcerējusies, ka pilsētā jau gadu desmitiem neremontēts stāv tā sauktais Tukuma gaisa tilts. Tas jau 2009. gadā atzīts par bezīpašnieka mantu, ko Satiksmes ministrija (SM) jau vairākkārt esot piedāvājusi novadam pārņemt savā īpašumā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt