Pilsētvide
Kam «brauks pāri» dzelzceļš «Rail Baltica»? Ietekme uz Rīgas centru
Rīgas centru, jo īpaši Centrālās stacijas apkaimi, gaida visgrandiozākās pārmaiņas saistībā ar "Rail Baltica" ienākšanu pilsētā. Izzudīs tuneļi, tiks pārvietotas sabiedriskā transporta pieturas, bet tirdzniecības centrs un vienlaikus daudzstāvu autostāvvieta “Titāniks” aizies nebūtībā.
Kam «brauks pāri» dzelzceļš «Rail Baltica»? Ietekme uz Ķengaragu
Ķengarags ir Rīgas apkaime, kurā dzīvo vairāk nekā piecdesmit tūkstoši cilvēku. Vienā pusē ir upe, otrā – dzelzceļš. Tieši ar to ir saistīta daudzu rajona iemītnieku dzīve. Dzelzceļu viņi redz pa logu, dzelzceļu viņi dzird naktīs. “Rail Baltica” šajā ainā radīs pārmaiņas. 
Gulbenes novadā top mozaīka atpūtai
Ar vienu mozaīkā izliktu pieturu Šķieneros un iegūto sabiedrisko mediju balvu - "Kilogramu kultūras" - viņiem ir par maz! Māksliniece Linda Riņķe ar draugiem šovasar Gulbenes pusē Stāķu parkā nu veido mozaīkā izliktu atpūtas vietu – dīvānus un šaha galdu! Tie noteikti kļūs par kārtējo apliecinājumu tam, cik sakopta kļūst vide, ja tai palīgā nāk apkaimes ļaudis.
Daļu no Barona ielas aizvāktajiem puķupodiem varētu vest atpakaļ
Puķu podi Krišjāņa Barona ielā pazuda laikā, kad daļa rīdzinieku vēl nebija modušies. Lai protestētu pret zaļās pilsētvides iznīcināšanu, trešdien, 26. jūnijā, zibakcijā pie Leļļu teātra pulcējās pilsētvides aktīvisti, kā arī daļa no Rīgas domes opozīcijas deputātiem. Par vidi atbildīgais Rīgas domes departaments nule pieņēmis lēmumu, ka daļu puķu podu tomēr būs iespējams atgūt.
Krišjāņa Barona ielā novāks puķupodus
Trešdien no rīta Krišjāņa Barona ielā sāks novākt puķupodus. Šādu uzdevumu SIA “Rīgas meži” saņēmusi no Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta. Plānots, ka visi 92 Barona ielas puķupodi nonāks noliktavā, bet par izdzīvojušo augu likteni pašvaldība vēl lems.
Kādas ir Krāslavas jeb «gurķu galvaspilsētas» pilsētvides vēsturiskās bagātības?
Uz Krāslavu tāpat vien kādā pēcpusdienā neaizskriesi - kā nekā 275 kilometri no Rīgas. Brauciens prasa nopietnāku gatavošanos un vairāk laika, bet tas ir tā vērts, jo tik skaisti ainavā iekārtota reti kura Latvijas pilsēta. Gleznainie Daugavas loki un Latgales pakalni ar lēzenajām terasēm ir dieva dotas dekorācijas vienai no Latvijas skaistākajām mazpilsētām. Arī pilsētas galvenā iela ir īpaša, faktiski tās ir divas vienā.