Pilsētvide
Ķemeri: vai atdzimšanas sākums?
Ķemerus “Ielas garumā” plānoju parādīt jau pasen, taču filmēšanu visu laiku atliku: tik nomācošs un bezcerīgs šķita agrāk spožā kūrorta tēls gan ļaužu valodās, gan pašas vērojumos caurbraucot.
Vai Vecāķi ir kūrorts? Rīgas apkaime bez vienotas kopienas
Katrs gājiens “Ielas garumā” ir aizraujošs piedzīvojums, kurā pietiek gan atklājumu, gan kuriozu. Vecāķos dzirdēju kādu pavisam svaigu anekdoti. Vietējie pasūta uz mājām picu, bet piegādātājs atbild: piegāde par dubultcenu, jo neesat Rīgā! 
No sporta laukumiem līdz pieturām – pirmajā Rīgas līdzdalīgas budžetēšanas programmā uzvar seši projekti
Cik daudz var izdarīt par pusmiljonu eiro, lai darītu glītāku pilsētvidi? To drīz būs iespēja pierādīt Rīgas pašvaldībai, pirmo reizi īstenojot pašu iedzīvotāju ierosinātus projektus, par kuriem ikviens varēja balsot mēneša garumā. Šo iespēju izmantojuši vairāk nekā 10 tūkstoši cilvēku, un tuvākajā laikā Rīgai vajadzētu tikt pie jauna sporta laukuma Brasā, labiekārtota laukuma pie Āgenskalna tirgus un vēl vairākām iepriecinošām pilsētvides pārmaiņām. Tiesa gan, balsojumā par naudu nācās cīnīties arī tādām iecerēm, kuru īstenošana šķistu pašvaldības pamatuzdevums.
Lielās ģildes tehniskā stāvokļa uzlabošanai vajadzīgi 5,5 miljoni eiro
Valsts nozīmes kultūras un arhitektūras piemineklim “Lielā ģilde” Amatu ielā 6, Rīgā, kur atrodas koncertzāle un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) mītnes vieta, tehniskā stāvokļa uzlabošanai nepieciešami 5,5 miljoni eiro, secinājusi valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ).
Kuldīgā Ventas krastus plāno padarīt pieejamākus pilsētniekiem un tūristiem
Kuldīgā Ventas krastus plāno padarīt vēl pieejamākus pilsētniekiem un tūristiem. Rast atbildes uz jautājumiem, kā to paveikt saudzīgi un gudri, ir viens no uzdevumiem apjomīgam projektam, ko šobrīd īsteno Kuldīgā. Pilsēta ir iesaistījusies starptautiskā projektā „Ainava pilsētā” jeb „UrbanLinks2  Landscape”. 
Daugavpils cietoksnī par 6,5 miljoniem eiro atjaunos Inženieru arsenāla ēku
Oktobrī plānots sākt būvdarbus Daugavpils cietoksnī esošajā Inženieru arsenāla ēkā. Plānots, ka tādējādi tiks saglabāta viena no lielākajām 19. gadsimta otrā ceturkšņa būvēm Daugavpils cietoksnī, iekārtojot tajā tehnikas un industriālā mantojuma centru. Valsts nozīmes arhitektūras pieminekļa atjaunošanā plānots ieguldīt gandrīz 6,5 miljonus eiro.
Hāmaņa muižā sākušies sakopšanas darbi
Pārdaugavas Hāmaņa muižā sākušies sakopšanas darbi. Jaunais īpašnieks 19.gadsimta ēku plāno atjaunot četru gadu laikā. Lielākā nama daļa krietni izpostīta ugunsgrēkā, taču namu sola atjaunot vēsturiskajā veidolā pēc oriģinālprojekta. Hāmaņa muižā nākotnē plānotas koprades telpas, kā arī neliela filozofijas literatūras bibliotēka.