Dzīve & Stils / Pilsētvide
Kad beidzot tiks pabeigts Deglava tilta remonts?
Augusta Deglava tilta remontdarbi norit jau sen, un, tikko kā šķita, ka visi remontdarbi ir pabeigti – nekā, atkal ir kaut kādas satiksmes organizācijas izmaiņas. Kad beidzot šī tilta remonts tiks pabeigts?
Atjaunota «Saktas» nama vēsturiskā fasāde
Valsts AS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) vadībā atjaunota ''Saktas'' nama vēsturiskā fasāde Rīgā, Brīvības bulvārī 32, uz valsts svētkiem liekot iemirdzēties šai Rīgas centra apbūves pērlei, kuras kultūrvēsturiskā vērtība ir apjoms un arhitektūra, informēja VNĪ.
Plāno vērienīgu rehabilitācijas centra «Rāzna» pārbūvi
Rehabilitācijas centrs “Rāzna” ir vienīgais Latgalē, un pacientu pieprasījums pēc piedāvātajām procedūrām ir nemainīgi liels. Tajā pašā laikā Zosnas pils ēka, kur jau ilgus gadus atrados ārstniecības iestāde, pašlaik ir bēdīgā stāvoklī. Tāpēc gan mediķi, gan pacienti ar cerībām raugās uz Rēzeknes pašvaldības iecerēto apjomīgo ēkas remontu.
Rīgas apkaimēs īstenos iedzīvotāju iesniegtās 11 projektu idejas
Rīgas līdzdalības budžeta projektu ideju īstenošanas konkursa komisija lēma par finansējuma sadali kopumā 500 000 eiro apmērā 11 Rīgas apkaimju projektu idejām, kas saņēmušas lielāko iedzīvotāju atbalstu. Iedzīvotāju vērtējumam šogad nodoti kopumā 22 projekti, par kuriem laikā no 1. oktobra līdz 31. oktobrim kopā nobalsots 19 011 reižu, informēja pašvaldībā.
Veloceļa centrs–Ziepniekkalns būvē sola iespēju robežās saglabāt kokus
Rīgā ir sākuši būvēt veloceļu, kas savienos centru ar Ziepniekkalnu. Iecerēts, ka jauno ceļu būvēs starp Vienības gatves vēsturisko zirgkastaņu aleju. Lai plānu realizētu, nākas nozāģēt vairākus kokus, bet vēl citiem saknes pārcirst. Par to ir noraizējušies Torņakalna iedzīvotāji, atzīmējot, ka ideja kopumā ir laba, taču darbu neveic prātīgi. Rīgas domē gan mierina, ka darīs visu iespējamo, lai kokus saglabātu.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt